Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Malinasports на Листопад: кешбек, промокоди, фрібети

Malinasports – це інноваційна онлайн-букмекерська компанія та казино. БК пропонує широкий вибір спортивних ставок з високими коефіцієнтами, різноманітні бонуси та акцї.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Malinasports

🎁100% бонус на перший депозит до €100 Вітальна пропозиція БК Malinasports доступна лише новим клієнтам, які зареєструвалися на сайті та зробили свій перший депозит. Максимальна сума бонусних коштів складає €100 (або еквівалент у валюті). 

Зареєструватися

Для вітальної пропозиції є певні виключення. До прикладу гравці з Фінляндії та Норвегії можуть отримати до €200, а клієнти з Казахстану, Узбекистану, Киргизстану, Таджикистану, Грузії та Азербайджану до €50. Громадяни Бразилії мають право на інший бонусний пакет за перший депозит, який складається з 3 відповідних бонусів: 100% до 250 бразильських реалів на суму першого депозиту та 50% до 200 бразильських реалів на другий і третій депозит. Щоб вивести бонус потрібно відіграти його принаймні один раз з коефіцієнтом 1,5+.

Гравці з України можуть скористатися вітальними бонусами, які рекомендує команда «РБ»‎‎.

Акції Malinasports

  • Крім нових клієнтів, зареєстровані можуть отримати щотижневий бонус на депозит. Бонус становить 50% від депозиту гравця до €500 (еквівалент у валюті). Бонус можна отримати один раз на тиждень, він буде розрахований на основі найбільшого депозиту, зробленого протягом тижня. Щоб вивести кошти, гравець повинен відіграти повну суму депозиту принаймні один раз з коефіцієнтом 1,5+.
  • Спортивний джекпот €15000. Щоб отримати бонус, потрібно розмістити кваліфікаційну ставку у розділі «Джекпот». Спрогнозувати можливих переможців усіх заданих подій. Виграти Гран-прі. Якщо більше ніж один гравець вгадав результати подій, призовий фонд джекпоту буде розподілено порівну.
  • Підвищення експрес-ставок до 100%. Щоб взяти участь у цій акції, гравець повинен зібрати експрес, що складається мінімум з трьох подій. Коефіцієнт кожного вибору має бути не менше 1,4. Сума бонусу, яку може отримати клієнт, залежить від кількості подій. 100% бонус буде нараховано за 21+ подію в експресі. 

Акції Malinasports

Кешбек Malinasports

10% кешбек до €500 Акція доступна для всіх зареєстрованих користувачів на сайту Malinasports, які погодилися отримувати бонусні пропозиції букмекера. Сума бонусу дорівнює 10% від загальної суми програшів гравця в розділі «Спорт» протягом кваліфікаційного періоду!

Мінімальний кешбек-бонус становить €20. Максимальний кешбек-бонус – €500 (або еквівалент у валюті). Кешбек доступний гравцеві лише раз на тиждень, нараховується щопонеділка.

Що таке ставки на спорт?

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Malinasports?

  1. Зареєструватися.
  2. Зробити перший депозит
  3. Поповнити свій баланс на мінімальну суму 20.
  4. Відіграти бонусні кошти з вейджером 1 (мінімальний коефіцієнт ставки 1,5).
  5. Отримати подарунок 100% бонус на перший депозит в БК Malinasports.

Які види бонусів надає букмекерська контора Malinasports?

Букмекер пропонує вітальний бонус новим гравцям, зареєстровані клієнти можуть скористатися кешбек-бонусом, експрес-бонусом, підвищеними коефіцієнтами, щотижневим бонусом за поповнення депозиту.

Як працюють бонуси на кешбек Malinasports?

Кешбек бонус в БК Malinasports доступний гравцеві лише раз на тиждень. Максимальна сума кешбеку €500 (або еквівалент у валюті).

Чи можу я використовувати кілька бонусів Malinasports одночасно?

В БК є бонуси, які можна використовувати одночасно, наприклад, бонус на депозит, кешбек-бонус та експрес-бонус.

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт