Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від PlanetWin365 на Січень: кешбек, промокоди, фрібети

На цій сторінці подано всі акції австрійського букмекера. Якщо ви бажаєте швидко ознайомитись з Планетвін365 бонусами, ввести промокод Planetwin365 чи маєте інші питання щодо пропозицій даного оператора – прогорніть сторінку до кінця. 

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит PlanetWin365 

🎁Привітальний спортивний бонус до €365 Після реєстрації в БК Planetwin365 та поповнення балансу гравець отримує  вітальний бонус у розмірі 50% від вашого першого депозиту до €165. Є також можливість отримати два додаткові бонуси в розмірі 40% до €100 на наступні депозити. 

Зареєструватися

🎁Бонус до €100 на пеший депозит

 

Planetwin365 вітає клієнтів 100% бонусом до €100 за перший депозит. Щоб отримати вітальний бонус, потрібно зареєструватися, верифікувати акаунт. Бонус нараховується автоматично. Всі подробиці та умови акційних пропозицій у розділі «Промо» на сайті БК Planetwin365.
🎁Вітальний бонус €250

 

Після реєстрації букмекер Planetwin365 пропонує гравцям вітальний бонус у розмірі 50% до €100. Додатково можна отримати ще один подарунок – бонус 50% до €150 євро на наступний депозит. 

Верифікація гравця букмекерської контори

Акції PlanetWin365 

 • 50% бонус до €50, якщо принаймні в одному з двох матчів випало більше 5 червоних карток. Щоб приєднатися до акції, натисніть «Брати участь». Зробіть ставку сумою щонайменше €10 в передматчевих іграх на: Вольфсбург – Баварія Мюнхен; Інтер – Болонья. Якщо ваша ставка програна і в одному з двох матчів випало більше 5 карток, ви отримаєте кешбек 50% на бонусний рахунок до €50.
 • Розіграш призових €2500. Натисніть «Брати участь» на сторінці акції, зробіть кваліфікаційну ставку на суму від €5 на одиночну або експрес (прематч/live) на будь-яку спортивну подію. 10 виграшних ставок із найвищими загальними коефіцієнтами розділять призові. 
 • За ставки на Virtuals розміром €20 з мінімальним загальним коефіцієнтом, що дорівнює або перевищує 1,30 можна отримати €20 бонусом. 
 • Бонус до 255%. БК Planetwin365 додає спеціальний бонус на всі множинні ставки, починаючи з 5 подій. Щоб розрахувати потенційний виграш, просто помножте загальну суму ставки на суму бонусу.

Акції PlanetWin365 

Якщо ви хочете ввести Планетвін365 промокод, то мусимо вас розчарувати. БК не практикує введення бонус-кодів. Однак, ви можете обрати промокоди найкращих букмекерів сайту «‎‎РБ». В інших букмекерів введення промокоду може зарахувати на ваш рахунок фрібет, страхування ставки, кешбек-бонус тощо.

В цілому кількість пропозицій букмекера дуже обмежена, тому рекомендуємо обрати ігрову платформу з переліку найкращих операторів за нашою версією. 

Як отримати бонуси?

 1. Перейдіть на сайт букмекера.
 2. Зареєструйтесь.
 3. Відкрийте розділ промо та оберіть акцію.
 4. Ознайомтесь з умовами та виконайте їх.
 5. Зверніть увагу, букмекер має ліцензію лише в Австрії, тому бонус недоступний для гравців з України. 

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит PlanetWin365?

 1. Пройти реєстрацію в БК PlanetWin365.
 2. Поповнити баланс.
 3. Вітальний бонус у розмірі 50% нараховується автоматично у розмірі до €165.
 4. Отримайте ще два додаткові бонуси в розмірі 40% до €100 на наступні депозити.

Які види бонусів надає букмекерська контора PlanetWin365?

Букмекер демонструє гравцям декілька вітальних пропозицій, також короткочасні акції: кешбек, бонуси присвячені конкретним подіям, подарунки, розіграші призів.

Як працюють бонуси на кешбек PlanetWin365?

Букмекер нараховує 50% бонус кешбеком за ставки на футбол.

Що таке промокод PlanetWin365, і як його використовувати?

Наразі букмекер не надає промокод. Слідкуйте за новими кодами на головній сторінці сайту БК PlanetWin365.

Чи можу я використовувати кілька бонусів PlanetWin365 одночасно?

Український беттор взагалі не може користуватись привілеями від БК PlanetWin365 – що вже є великою проблемою. Користувачі з інших країн, яким доступні акції, не можуть поєднувати їх між собою.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт