Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Що таке Live ставки?

Рейтинг Букмекерів
Лайв (ставки у лайві, живі ставки) – різновид ставок, які оформлюються по ходу події (після початку спортивної події). Переважна більшість букмекерських контор надають можливість робити ставки у лайві. Цей вид ставок здобув популярність у 2003-2004-х роках.

Зміст

Ставки у лайві стрімко набрали популярність за роки після своєї появи у продукті онлайн-букмекерів, оскільки гравець може робити ставки, виходячи з того, як складається спортивна подія.

Основні відмінності лайв-ставок від прематчевих у тому, що коефіцієнти під час гри змінюються з високою частотою і ставки розміщуються з затримкою у кілька секунд, щоб запобігти ставкам за помилковими коефіцієнтами або на події, що відбулися.

Деяким недосвідченим гравцям здається, що якщо їм дати можливість робити ставки по ходу гри, то їм буде легше вигравати. Насправді ж, за статистикою, різниці між виграшами на ставках до початку і по ходу гри немає. Коефіцієнти, як завжди, розраховуються, виходячи з імовірності конкретного результату і змінюються динамічно, відповідно до темпу гри.

Також live ставки дуже популярні серед виделочників, які користуються тим, що коефіцієнти у різних конторах, в залежності від численних факторів, змінюються хаотично і виделки виникають набагато частіше, ніж у звичайних передматчевих лініях букмекерських контор.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі