Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Лінія відкриття: що це? І чому її вигідно грати?

Гончар Тарас
Лінія відкриття – це коли свіжа лінія вийшла в букмекерській конторі секунду назад. Ми хочемо розповісти вам про неї та про те, як важливо грати на ній.

Зміст

Лінії відкриття і закриття

Напевно, ви чули терміни «лінія відкриття» і «лінія закриття». Як правило, букмекерські лінії пишуть програми (скрипти, формули – як завгодно можна назвати), а аналітики їх перевіряють і публікують. А перевіряти і випускати кожен аналітик зазвичай має велику кількість ліній, тож є велика ймовірність помилки. Так ось, лінія відкриття – це коли свіжа лінія вийшла в букмекерській конторі секунду назад, тобто ось-ось, вона гаряченька, з купою помилок від букмекера, які нам потрібно знайти і заграти швидше за інших. Це можливість отримати перевагу перед іншими гравцями, тому що інші розумні гравці можуть дуже швидко зайти, побачити помилку/валуй, поставити на неї та тим самим скорегувати коефіцієнт в правильний бік.

Потім за цією лінією ставить ще натовп, і в фіналі виходить лінія закриття – в останню секунду перед початком матчу, вона завжди найправильніша й точна, тобто найближча в об’єктивній ймовірності. І тут не залишилося валуйних ставок.

Ми сьогодні хочемо поговорити про лінію відкриття і чому її потрібно і навіть важливо грати. До речі, лінія відкриття може бути тільки доматчевою, в LIVE такого поняття немає, що логічно.

Важливість лінії відкриття для гравця

У лінії відкриття більше переваг, ніж на будь-якій іншій стадії руху лінії до початку матчу. Полягає це в кількості валуйних ставок, тобто помилок букмекера, які він зі своєю програмою міг допустити при складанні цієї самої лінії. А міг «списати» в іншого букмекера разом з його помилками. Букмекер міг не врахувати абсолютно будь-яку інформацію, ну наприклад, травму якогось гравця або ж упустив новину, що якась група гравців не поїде, наприклад, на виїзний матч своєї команди. А ви можете знати цю інформацію і після виходу лінії з радістю цим скористаєтеся. Це одна зі стратегій професійних гравців – ставки на відкриття лінії. Якщо підвести невеликий підсумок, то професійні гравці заграють лінію відкриття, покладаючись на власну думку, яка не збігається з думкою букмекера, на основі новин про склади, травми, інтерв’ю тренерів і так далі.

До речі, в нижчих лігах все ще простіше – якщо судити з багаторічного спостереження за лініями відкриття в ПФЛ або ж в нижчих лігах Білорусі за останні місяці, там лінія пишеться зовсім абияк – на основі базових формул у розрахунку на те, що все одно знайдуться хитрі хлопці, які швидко її поправлять своїми грошима. Так воно і трапляється – і в цьому випадку може вистачити навіть досить нехитрого аналізу, щоб цю лінію обіграти. Головне – заздалегідь вивчити майбутній тур і намітити, що б ви хотіли поставити і за який коефіцієнт.

Гра на трендах за лінією відкриття

Також відноситься до гри на свіжій лінії стратегія ставок на основі трендів. Тобто гравець при підготовці до матчу має якісь заздалегідь підготовлені тренди, наприклад, що команда пробиває в 10 з 10 ігор тотал (10,5) кутових, що істотно відрізняється від середніх показників у лізі.

В цьому випадку, якщо при виході лінії букмекер запропонує прийнятний тотал і коефіцієнт (за оцінкою гравця), то цей гравець, дочекавшись свіжу лінію відкриття, цілком можливо, заграє її, і це буде валуйною ставкою. Приміром, тренд початку сезону-2020 щодо «Динамо» Брест, яке стабільно генерує набагато більше кутових, ніж в середньому в лізі. На гру з БАТЕ в лінії відкриття коефіцієнт на тотал більше (10,5) кутових був 2, а на закритті – лише 1,66. Різниця величезна.

Боти для відстеження відкриття лінії

Ок, лінія відкриття – це круто і вигідно, але тепер найцікавіше запитання: а як її не пропустити? Букмекер не сигналізує про це на весь інтернет: «заходьте, у мене свіжа лінія на УПЛ!». Як же бути?

Щоб вчасно заходити на сайт букмекера, багато гравців користуються ботами, які сповіщають, що в такий-то конторі вийшла лінія на той вид спорту або маркет в лінії, який вам потрібен. Це економить ваш час і дозволяє без особливих зусиль отримати перевагу над іншими гравцями.

Таким чином ви заздалегідь плануєте свої можливі ставки: наприклад, ви розумієте, за якою логікою прогнозувати тотали голів, а також добре обізнані в реаліях Другої ліги групи В. У цьому випадку ви заздалегідь прикидаєте, що і за які приблизно коефіцієнти ви б поставили, відзначаєте в налаштуваннях бота «підписку» на лінії тоталів голів у тих конторах, де ви граєте, а також на основні результати в лізі – відповідно, в тих БК, де ви віддаєте перевагу загравати такі події. Коли приходить push-повідомлення від бота, ви просто заходите до букмекера та швидко робите вибір. А потім із задоволенням спостерігаєте, як коефіцієнт на тотал більше (2,5) в матчі, який ви заграли, з 1,8 на лінії відкриття перетворився в 1,5 через пару годин і в 1,25 на лінії закриття.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі