Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Конкурси букмекерів

Сьогодні рекреаційні букмекери доволі часто проводять різноманітні конкурси для своїх клієнтів. Їм це дозволяє залучити нових гравців та заохотити вже наявних. Беттори, зі свого боку, отримують чудову можливість позмагатися за призи та відчути дух змагання. На цій сторінці «РБ» зібрана інформація про конкурси букмекерських контор України та світу. Увазі читачів найцікавіші пропозиції, тож обов’язково проаналізуйте їх всі!

Читати далі
Доступні 5
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Які бувають конкурси

Звісно, всі конкурси букмекерів так чи інакше пов’язані зі ставками. Деякі компанії проводять їх серед тих гравців, які укладають парі на певні акційні ігри, матчі чи першості. Інші організують цілі турніри, лідери яких мають змогу отримати якісь заохочення.

Часто конкурси від БК України присвячуються важливим для нашої країни подіям або виступам українських команд та спортсменів на великих форумах.

Призи та подарунки

В залежності від кожної конкретної акції можна виграти як різноманітні приємні дрібниці у вигляді фрібетів, сувенірів чи мерчу БК, так і дуже солідні речі – ноутбуки, смартфони, планшети тощо. Часто конкурси від українських БК дають можливість позмагатися в онлайн режимі за туристичні путівки чи навіть автомобілі.

Як брати участь у конкурсах контор

Будь-яка акція букмекера завжди має свої умови та правила. Тільки їхнє чітке виконання гарантує отримання призу. Саме тому важливо перед початком детально вивчати всі пункти та поради БК.

Знайти умови можна у поточному розділі «Рейтингу Букмекерів. Вашій увазі усі дійсні бонуси та конкурси букмекерських контор в Україні. Є й пропозиції іноземних компаній.

FAQ

Що можна виграти у конкурсах букмекерів?

Все залежить від контори та її конкретної пропозиції. Призи можуть бути як чисто символічними, так й дуже дорогими. Контори часто розігрують солідну техніку та навіть автомобілі й поїздки за кордон.

Участь у конкурсах платна?

Ні, зазвичай для участі додатково щось оплачувати не треба. Достатньо робити ставки з урахуванням умов конкретного конкурсу. Абсолютно безкоштовно ви можете брати участь й у конкурсах «Рейтингу Букмекерів» з реальними грошовими призами!

Чи проводять конкурси БК України?

Так. Вітчизняні контори часто пропонують своїм клієнтам різноманітні акції та конкурси. Як швидкі, так і довготривалі.

Конкурси доступні тільки новим клієнтам контор чи й тим, які давно грають?

Зазвичай букмекери пропонують конкурси, які доступні майже всім без прив’язки до дат реєстрації чи історії користування послугами БК.

Недоступні у вашій країні 13
Неактуальні 224
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт