За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК Betwinner

Сьогодні цей букмекер має більше десятка пропозицій для українського беттора. Серед цікавинок варто відзначити магазин промокодів, тото, акцію до дня народження. У Betwinner присутній ряд бонусів на депозит, програм лояльності, кешбек за серію невдалих ставок та VIP-пропозицій.

Читати далі
Доступні 14
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Вітальні бонуси Betwinner на перший депозит

100% на перший депозит до 100 євро
Реєструйся на сайті компанії BETWINNER і отримай 100% бонус на суму від 1 до 100 EUR (або еквівалент в іншій валюті) за перше поповнення. Задля переведення коштів на основний рахунок проставте суму бонусу в 5-ти кратному розмірі. Тип ставки – експрес (від 3 подій, коеф. кожної 1,4+).

Бонуси бетвіннер для зареєстрованих гравців

Бонус на депозит щочетверга від БК BetWinner
Щочетверга з 00:00 по 23:59 гравці можуть отримати 100% бонус від мінімального поповнення 10 євро. Максимальна сума бонусу дорівнює 100% від суми поповнення, але складає не більше 100 євро. Кожен користувач має право отримати тільки 1 бонус. Відіграш простий – експресами (від трьох подій, коефіцієнт кожної від 1,4). А от з вейджером х3 потрібно поквапитись – проставити суму потрібно протягом 24 годин.

Щасливчик дня
Вигравай щодня 500 промобалів – 100 щасливчиків щодня.  Зайдіть на сторінку акції і отримаєте квиток. Підтвердіть свою участь будь-якою ставкою на спорт на суму не менше 38 UAH і коефіцієнтом 1,8+. Підсумки підбиваються щодня о 20:00.

Акція до дня народження
Отримайте персональний промокод на безкоштовну ставку у день вашого свята.

Страхування ставки
Страхування можна придбати на експреси і ординари. Якщо ставка не пройде, вам повертається та частина ставки, яку ви застрахували. На одну і ту ж ставку можна купити кілька страховок. Якщо ставка проходить, ви отримаєте повну суму виграшу. Якщо ж ні, розмір ставки компенсується у повному розмірі. Залежно від поточної зміни коефіцієнтів вартість страховки може змінюватися.

Довірче парі
Своєрідний аванс, який пропонується на підставі оцінки потенційного виграшу не розрахованих ставок. Довірчі ставки можуть бути зроблені тільки на спортивні події Live і спортивні події, які починаються в найближчі 48 годин. Доступний аванс відображається в «Купоні ставок». Натисніть кнопку «Дізнатися» в графі «Доступний аванс» і побачите доступну суму коштів для довірливої ставки.

Битва купонів
Пропозиція передбачає одразу два бонуси: для прематчу та лайву (по 10 переможців). Проводиться щомісяця. Вам потрібно лише підготувати переможний експрес з коефіцієнтом від 30 до 501. Призовий фонд – 5% від загальної суми ставок даного діапазону котирувань. Щоб вивести бонус потрібно зробити ставку на спорт з коефіцієнтом не нижче 1,9.

Додаткові 10% на експреси
Букмекер відбирає популярні події та формує кілька експресів щодня. Якщо ви зробите запропоновану ставку, виграш буде збільшено на 10%.

Бонус за серію програшних ставок
Якщо програли 20 ставок одна за одною, можна звернутись до саппорту БК та отримати смачний бонус – 100, 250 або 500 USD (залежно від розміру ставки – 2, 5 або 10 USD відповідно). Рекомендуємо ставити ординари, адже всі ставки в експресі повинні бути програшними.

Як відіграти бонус?

Кожен бонус має індивідуальні умови. БК не приймає системи для відіграшу та парі де ви зробили кешаут. Зазвичай відіграш експресами з невеликим вейджером – до 5. Прочитати детальніше про кожен бонус можна вище (клікнувши на відповідний).

Де шукати нові бонуси betwinner?

«Рейтинг Букмекерів» регулярно оновлює інформацію про найкращі беттінгові платформи, тому всі нові бонуси з’являються у той же день, що й на ресурсі Бетвіннер.

 

Неактуальні 7
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт