Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси та акції від Betwinner на Листопад: кешбек, промокоди, фрібети

Сьогодні цей букмекер має більше десятка пропозицій для українського беттора. Серед цікавинок варто відзначити магазин промокодів, тото, акцію до дня народження. У Betwinner присутній ряд бонусів на депозит, програм лояльності, кешбек за серію невдалих ставок та VIP-пропозицій.

Читати далі
Доступні 9
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Вітальні бонуси Betwinner на перший депозит

🎁100% на перший депозит до 100 Реєструйся на сайті компанії BETWINNER і отримай 100% бонус на суму від 1 до 100 (або еквівалент в іншій валюті) за перше поповнення. Задля переведення коштів на основний рахунок проставте суму бонусу в 5-ти кратному розмірі. Тип ставки – експрес (від 3 подій, коефіцієнт кожної 1,4+).

Зробити депозит

Бонуси бетвіннер для зареєстрованих гравців

  • Бонус на депозит щочетверга від БК BetWinner. Щочетверга з 00:00 по 23:59 гравці можуть отримати 100% бонус від мінімального поповнення 10. Максимальна сума бонусу дорівнює 100% від суми поповнення, але складає не більше 100. Кожен користувач має право отримати тільки 1 бонус. Відіграш простий – експресами (від трьох подій, коефіцієнт кожної від 1,4). А от з вейджером х3 потрібно поквапитись – проставити суму потрібно протягом 24 годин.
  • Акція до дня народження. Отримайте персональний промокод на безкоштовну ставку у день вашого свята.
  • Довірче парі. Своєрідний аванс, який пропонується на підставі оцінки потенційного виграшу не розрахованих ставок. Довірчі ставки можуть бути зроблені тільки на спортивні події Live і спортивні події, які починаються в найближчі 48 годин. Доступний аванс відображається в «Купоні ставок». Натисніть кнопку «Дізнатися» в графі «Доступний аванс» і побачите доступну суму коштів для довірливої ставки.
  • Ставка без ризику. Робіть ставки на сайті BETWINNER, які представлені на сторінці бонусної пропозиції, отримайте 100% повернення в разі програшу ставки до 10.
  • Додаткові 10% на експреси. Букмекер відбирає популярні події та формує кілька експресів щодня. Якщо ви зробите запропоновану ставку, виграш буде збільшено на 10%.
  • Бонус за серію програшних ставок. Якщо програли 20 ставок одна за одною, можна звернутись до саппорту БК та отримати смачний бонус – $100, $250 або $500 (залежно від розміру ставки – $2, $5 або $10 відповідно). Рекомендуємо ставити ординари, адже всі ставки в експресі повинні бути програшними.

Бонуси бетвіннер для зареєстрованих гравців

Як відіграти бонус?

Кожен бонус має індивідуальні умови. БК не приймає системи для відіграшу та парі де ви зробили кешаут. Зазвичай відіграш експресами з невеликим вейджером – до 5. Прочитати детальніше про кожен бонус можна вище (клікнувши на відповідний).

Де шукати нові бонуси betwinner?

«Рейтинг Букмекерів» регулярно оновлює інформацію про найкращі беттінгові платформи. Бетвіннер не входить до цього списку, але всі бонуси  регулярно оновлюються на цій сторінці.

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит BETWINNER?

  1. Зареєструватися на сайті БК BETWINNER.
  2. Ввести персональні дані та підтвердити свою електронну пошту.
  3. Зробити депозит до ₴3000 (або еквівалент у валюті).
  4. Бонус нараховується автоматично.

Які види бонусів надає букмекерська контора BETWINNER?

Букмекер пропонує бонуси як новим, так і зареєстрованим гравцям. Нові клієнти користуються вітальною пропозицією, зареєстрованим – кешбек, тоталізатор, конкурси з престижним призовим фондом, промокод, бонуси до дня народження та інше.

Де знайти діючі промокоди BETWINNER?

Найактивніші користувачі БК BetWinner можуть купувати промокоди на сайті БК в розділі PROMO. Оберіть промокод на спорт, вкажіть суму бонусних коштів та тисніть «Отримати код».

Чи можу я використовувати кілька бонусів BETWINNER одночасно?

Так, букмекер пропонує більше десяти бонусних пропозицій, деякі з них суміжні.

Недоступні у вашій країні 8
Неактуальні 14
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт