За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
3300 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
30 днів

Отримайте 25% від суми депозиту на бонусний рахунок через платіжні системи Астропей, Пейкаса, Жетон, або Папара.

Як отримати бонус?

 1. Реєструйся на сайті BETWINNER.
 2. Поповни свій баланс за допомогою Jeton, AstroPay, Papara або Paykasa.
 3. Бонус автоматично нараховується після поповнення балансу.

Правила та умови

 1. Користувач має право отримати тільки 1 бонус протягом 24 годин. Бонус дорівнює 25% від суми поповнення, але не більше 1000 TL. Мінімальна поповнення рахунку для його отримання = 1 TL.
 2. Бонус отримують тільки гравці, які поповнили рахунок за допомогою Jeton Wallet, карти AstroPay, Papara або Paykasa.
 3. Бонус нараховується автоматично після першого поповнення рахунку, якщо у вас заповнені всі поля в особистих даних в особистому кабінеті.
 4. Проставте суму бонусу в 5-ти кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.40.
 5. Сума, яку гравець повинен надати для виконання умов бонусу, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
 6. До виконання умов акції виведення грошових коштів неможливе (за винятком умов, зазначених в Додатку *).
 7. Вся сума бонусу повинна бути проставлена ​​перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку (або перевести кошти на казино), інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
 8. Для отримання повторного бонусу потрібно відіграти попередній бонус в повному обсязі.
 9. Якщо грошові кошти виводилися з рахунку за останні 24 години, то бонус не нараховується.
 10. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 11. BETWINNER може змінити, скасувати, відновити або відмовити в будь-якій акції в будь-який час без попереднього попередження.
 12. BETWINNER може обмежити або відмовити користувачам в можливості брати участь в тій чи іншій акції.
 13. BETWINNER залишає за собою право переглядати дані про транзакції та відвідування сайту з будь-якої причини. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає зі стратегії, яку BETWINNER (на свій власний розсуд) вважає нечесною, то BETWINNER вправі заборонити йому брати участь в бонусній програмі і анулювати бонус.
 14. Тільки один бонус доступний для одного користувача, на сім’ю, одну адресу, один загальний комп’ютер, загальну IP-адресу, на будь-які однакові дані облікового запису, як адресу e-mail, банківський рахунок, інформація про кредитну картку, аккаунт платіжної системи. Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття аккаунта.
 15. При необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи за запитом BETWINNER, то бонусна пропозиція і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію телефоном.
 16. Якщо BETWINNER виявить, що він став жертвою шахрайства або відмивання грошей, то він має право закрити акаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.
 17. Відіграний бонус зараховується на основний рахунок в розмірі залишку бонусних коштів, але не більше суми бонусу. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менший ніж сума мінімальної ставки, то бонус вважається програним.

Ці умови є частиною загальних правил BETWINNER.

Доповнення

 • В процесі виконання умов акції гравець може вивести суму від 0 до загальної суми депозитів, якщо на балансі залишається не менше двократної суми бонусу (виведення суми виграшу і суми бонусу не передбачено).
 • При залишку на рахунку менше суми бонусу і наявності хоча б однієї не розрахованої ставки, виведення коштів неможливе.
 • Скористатися бонусом можна протягом 30 днів з дня його видачі. Після закінчення цього терміну згорає бонус і все, що сплачуються стосовно нього. Для отримання бонусу від компанії ви повинні дати свою згоду, зазначивши пункт “Брати участь в бонусних акціях” в особистому кабінеті.

У процесі виконання умов акції гравець має право відмовитися від бонусу, якщо залишок коштів на рахунку більше розміру отриманого бонусу. Гравець може вивести весь залишок загальної суми всіх депозитів з втратою виграшів і суми бонусу.

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт