Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Betcity на Лютий: кешбек, промокоди, фрібети

У цьому розділі ви можете знайти детальну інформацію про актуальні та неактуальні акції букмекерської компанії Betcity: бонуси, промокоди, програми лояльності, VIP. Пам’ятайте, беручи участь в акціях будь-якої БК, ви отримуєте різноманітні привілеї, в тому числі у бетсіті.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Betcity 

Механіка акції. Учасник здійснює свою першу ставку будь-якого типу (ординар, експрес, система, прематч, лайв) на будь-який вид спорту. У період 30 днів з дати здійснення першої ставки, за кожну виграшну ставку, включаючи першу, учаснику нараховується бонус на бонусний рахунок розмір 5% від чистого виграшу. Ставки за бонуси можна зробити на сайті БК Betcity на будь-яку подію з коефіцієнтом не вище за 3. Максимальна сума всіх бонусів по акції для одного клієнта – ₴50000 (в залежності від валюти рахунку: ₸500000 / ₽100000 / $1000/ €1000 / ₹100000 / ₺20000).

Бонус на перший депозит Betcity 

Акції Betcity 

Букмекерська контора Betcity приділяє велику увагу заохоченню гравців. Бонуси є для нових і вже існуючих клієнтів. Для нових гравців наразі діє бонус за першу ставку, максимальна сума якого становить ₴50000.

Для постійних клієнтів доступний CashBack, який дозволить повертати частину програшів щомісяця. Також Betcity пропонує гравцям 5% від суми виграшу за експресом на бонусний рахунок, якщо в такому експресі не менше 4 подій розраховані з коефіцієнтом 1,5 і вище. Бонуси нараховуються відразу після розрахунку ставки та зараховуються на основний рахунок.

Бонуси регулярно оновлюються. Слідкуйте за актуальними акціями на сторінці з бонусами порталу «РБ».

Кешбек Betcity 

Програвати неприємно, але від цього ніхто не застрахований! Щоб пом’якшити вашу можливу невдачу, Betcity дарує кешбек за програшні ставки. Для нарахування бонусу необхідно в період з 1 до останнього числа поточного місяця здійснити як мінімум одне поповнення на суму від ₴38000 (еквівалент в іншій валюті). Допускається внесення суми частинами за умови, що між такими поетапними поповненнями не проводилися ставки.

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Betcity?

  1. Реєструйся в БК Betcity.
  2. Зроби депозит.
  3. Роби ставки.
  4. Отримуй бонуси 5% за кожну виграшну ставку.

Які види бонусів надає букмекерська контора Betcity?

В БК можна скористатися привілеями для нових клієнтів – бонусом на першу ставку. Щомісяця отримати CashBack за програші та додаткові 5% на експреси.

Як працюють бонуси на кешбек Betcity?

Для того щоб з’явилася можливість замовити на зняття суму бонусу, необхідно зробити одну або кілька ставок на суму, що перевищує триразовий розмір бонусу.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Betcity одночасно?

Так. Betcity дозволяє отримати бонуси в різних акційних пропозиціях одночасно.

Недоступні у вашій країні 4
Неактуальні 1
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт