За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК NetBet - опис доступних бонусів

На цій сторінці можна детально ознайомитись з переліком акцій, постійних NetBet бонусів та знайти актуальний промокод NetBet для беттора з України.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис Важливі деталі
? Фрібет €10 за першу ставку з мобільного додатку у БК NetBet (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія NetBet пропонує своїм клієнтам фрібет €10 за першу ставку з мобільного додатку.
 • Мінімальна ставка – 10 євро. 
 • Коефіцієнт ставки 1,6 або вище.
 • Не для бетторів з України
? До +50% для експресів у БК NetBet (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія NetBet покращить коефіцієнт вашого експресу, якщо він складатиметься принаймні з трьох подій, до 50%.
К-ть подій Бонус
3-4-5 3-5-8%
6-7-8 14-18-23%
9-10-11 28-35-40%
12-13+ 45-50%
? Бонус 50 євро від БК NetBet за перше поповнення (Недоступний в Україні) Букмекерська контора NetBet пропонує новим гравцям бонус за перше поповнення. Просто зареєструйтеся на сайті БК з промокодом WELCOME50 та автоматично отримайте 50% від суми депозиту (не більше 50 євро).
 • Промокод WELCOME50
 • Розмір бонусу – 50% від першого депозиту.
 • Сума – до 50 євро.
 • Відіграш – один раз, коефіцієнт 1.6+.

Бонуси для нових гравців NetBet 

Найкращим НетБет бонусом для беттора, який щойно створив аккаунт в даного букмекера є легкі 50 євро за перший депозит. Вам потрібно лише поповнити рахунок на певну суму. Якщо бажаєте отримати максимум – вносіть 100 євро та отримайте половину бонусом. Відіграш – будь-яка ставка з коефіцієнтом 1.6+ (один раз). Необхідне введення промокоду WELCOME50. За першу ставку в мобільному додатку (від 10 євро) пропонується фрібет на 10 євро. Коефіцієнт ставки 1,6+. 

Бонуси для зареєстрованих гравців NetBet 

Бувалий гравець БК NetBet може отримати два бонуси: завантажити додаток, зробити першу ставку там та отримати безкоштовну ставку розміром у 10 євро. З вимогами до такої ставки можна ознайомитись вище в таблиці. Шанувальнику експресів надається шанс збільшити виграш. Остаточний відсоток залежить від розміру експреса (від 3% до 50%).

Промокоди NetBet  

Промокод WELCOME50 – дає користувачеві бонус на перший депозит до 50 євро. Сума залежить від розміру першого поповнення (50%). Аби ввести акційні символи потрібно пройти реєстрацію. 

Промокод Розмір бонуса Як отримати
WELCOME50 50 євро Просто зареєструйтеся на сайті БК з промокодом

Як отримати бонуси NetBet?

 1. Увімкніть VPN.
 2. Перейдіть на сайт букмекер
 3. Зареєструйтесь та оберіть бажану пропозицію.
 4. Ознайомтесь з деталями та реалізуйте необхідне (зробіть депозит, завантажте додаток та зробіть ставку, сформуйте експрес тощо).
 5. Якщо передбачений відіграш, то виконайте його умови.

Зверніть увагу! Якщо в правилах бонусу прописано неможливість його отримання в Україні, то старання будуть марними. 

Висновок

Букмекер не підійде для пересічного українського гравця у ставках на спорт. Якщо обійти блокування сайту через VPN вдасться, то надалі БК чітко прописала перелік країн де недоступні бонуси. Згадується тут і Україна. Так, на платформі можна знайти НетБет промокод, прості відіграші, фрібет за першу ставку в додатку, але скористатись ними не вийде. Зрештою, кількість привілей в БК недостатня для постійної гри. Але підійде любителю швидко отримати свою грошову нагороду.

 

Недоступні у вашій країні 3
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт