Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Бонуси VOdds – Опис усіх доступних бонусів

Платформа VOdds – це унікальне беттингове рішення, яке особливо порадує професійних гравців. Використовуючи сервіс, можна укладати парі в різних конторах з одного акаунту. Таким чином вдається не тільки економити час, а й знаходити найкращі коефіцієнти та насолоджуватися високими лімітами для ставок. На цій сторінці «Рейтинг Букмекерів» пропонує вашій увазі актуальні бонуси VOdds. Ми розкажемо про їхні умови та особливості, дамо поради щодо отримання, поділимося корисними для бетторів посиланнями. Дочитайте наш матеріал до кінця, в ньому буде багато цікавого!

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
 

🎁 Програма заохочень для зареєстрованих користувачів БК VOdds  Букмекерська контора VOdds пропонує отримати бонус до 30 доларів на рахунок за 1 публікацію в соц. мережі. 

Додаткова інформація: https://vodds.com/ru/promotions/bounty-program/terms-and-conditions/

 

🎁 Відповідай на питання та вигравай 30 доларів на рахунок від VOddsGames Букмекерська контора VOdds пропонує отримати бонус до 30 доларів на рахунок за відповіді на питання у соц. мережі. 

Додаткова інформація: https://vodds.com/ru/voddsgames-quiz/terms-and-conditions/

Бонуси для нових гравців VOdds

Приємний подарунок від компанії можна отримати одразу ж після реєстрації, скориставшись промокодом WIN100X. Наразі діє вітальна пропозиція 25% від суми першого депозиту. Максимально за умовами цієї акції доступно €/£/$100. 

🎁 Вітальний бонус до 100 доларів за реєстрацію у БК VOdds   Додаткова інформація: https://vodds.com/ru/promotions/fdb-terms-conditions/terms-and-conditions/

Бонуси для зареєстрованих гравців БК VOdds

Не забуває компанія й про заохочення для постійних клієнтів. Бувають як загальні, так і індивідуальні пропозиції.

VOdds – БК, бонус в якій можна отримати за участь у квізі або за різні дії, спрямовані на зміцнення репутації бренду. Є й ексклюзивна пропозиція на €/£/$1000. Вона доступна верифікованим клієнтам. 

🎁  Бонус 1000 доларів для зареєстрованих гравців БК VOdds   Додаткова інформація: https://vodds.com/ru/selected-user-bonus-1000/terms-and-conditions/

Промокоди VOdds (БК)

Наразі компанія пропонує всім новим користувачам промокод WIN100X. Він дає можливість отримати до €/£/$100 за реєстрацію та перше поповнення рахунку.  Бонус дорівнює 25% від суми стартового депозиту. 

На VOdds промокоди можна шукати у розділі Promotions. Посилання на нього розташоване на основному сайті компанії (у верхньому куті ліворуч).

бонус Vodds

Крім того, актуальна інформація про акції та бонуси доступна на «Рейтингу Букмекерів». Промокоди VOdds та інших онлайн-контор України та світу можна знайти за цим посиланням

Як отримати бонуси?

Механіка отримання залежить від умов кожної конкретної пропозиції. Вони можуть суттєво відрізнятися. Саме тому перш ніж брати участь в акції, варто уважно прочитати правила.

Отож, як отримати бонус на VOdds? Пропонуємо простий алгоритм: 

 1. Переходимо на офіційний сайт компанії за адресою vodds.com.
 2. Натискаємо кнопку Promotions (верхній лівий кут інтерфейсу). 
 3. Обираємо пропозицію, яка зацікавила, та переходимо на її сторінку, клікнувши по заголовку або банеру.
 4. Читаємо умови та виконуємо їх з максимальною уважністю.

Наприклад, якщо мова йде про вітальний бонус, потрібно під час заповнення реєстраційної форми вписати промокод у відповідне поле та внести перший депозит.

бонус Vodds

FAQ

  Які бувають види бонусів та акцій у БК VOdds? 

  Попри те, що ця платформа не є букмекером в класичному розумінні, бонуси вона пропонує досить стандарті. Є як вітальні пропозиції для нових користувачів, так і заохочення для вже наявних. Бувають загальні програми, які публічні та доступні всім охочим, а також індивідуальні бонуси для окремих клієнтів.

  Скільки зазвичай триває акція у БК VOdds?

  Можна зустріти як довгострокові пропозиції, так і пропозиції орієнтовані на обмежений період часу. Наприклад, компанія проводить акції до знакових спортивних подій на кшталт чемпіонату світу з футболу.

  Чи буває у букмекера VOdds бонус без депозиту? 

  Компанія дає можливість отримувати бонуси за участь в квізі або за різні дії, що пов’язані з популяризацією бренду VOdds. Поповнювати рахунок не потрібно. 

  Бонуси у БК VOdds надаються лише новим гравцям? 

  Ні. VOdds – БК, промокоди та інші заохочення в якій отримують не тільки нові клієнти, а й ті, які вже давно з компанією. За цим посиланням вашій увазі всі відомі нам бонусні пропозиції букмекерських контор.   

   

  Висновок

  Компанія VOdds може похвалитися досить розвиненою бонусною системою. Бувають пропозиції для нових та вже наявних гравців.

  Новачкам варто звернути увагу на вітальний бонус до €/£/$100. Для його отримання достатньо зареєструватися з промокодом WIN100X та зробити перший депозит. Ще 25% компанія нарахує додатково в якості бонусу. Для виведення потрібно прокрутити всю суму поповнення 5 разів. Є також ексклюзивний бонус VOdds, який доступний окремим категоріям гравців. Він має аналогічні умови, але його максимальна сума становить аж €/£/$1000! 

  Клієнти, які вже мають досвід використання VOdds, мають спробувати свої сили у квізі або отримати заохочення за різні дії з популяризації платформи. 

  Загалом умови отримання бонусів в VOdds досить прості та зрозумілі. Без купи додаткових правил та непотрібних складнощів. Вейджер в тих пропозиціях, які потребують відіграшу для зняття коштів, є реалістичним. Зазвичай він не більше п’яти. 

  Недоступні у вашій країні 3
  Неактуальні 7
  РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
  Вас буде перенаправлено на сайт
  Перейти на сайт