Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
1500 $
Відіграш
Термін відіграшу

Компанія VOdds пропонує щедрий бонус для прихильників футбольних єврокубків. Для участі в акції потрібно зареєструватися в конторі, поповнити рахунок та зробити ставки на фінальні матчі Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій. За це букмекер подарує 30% бонус (до $1500)!

Умови та положення

 1. Ця пропозиція дійсна для нових клієнтів VOdds, діє до 10 червня 2023 року.
 2. Лише один вітальний бонус для одного користувача у будь-якому з сервісів VOdds.
 3. Цей бонус буде надано лише на верифіковані облікові записи.
 4. Перш ніж бонус буде зарахований на рахунок і виграш можна буде вивести, гравець має укласти парі на суму, що перевищує розмір початкового депозиту в 6 разів. Наприклад, якщо ви вносите $400, загальна сума ставок повинна становити не менш ніж $2400 (за умови, що парі будуть розраховані). У відіграш йдуть абсолютні суми всіх виграшів та програшів.
 5. Гравець отримає вітальний бонус 30% (до £/€/$1500 або ¥10250) від початкового депозиту, як тільки вимоги щодо відіграшу будуть виконані.
 6. Тільки одна ставка на подію може бути зарахована для відіграшу даного бонуса.
 7. Клієнти можуть робити ставки на всі види спорту/ігри, що доступні на VOdds, але тільки ставки на Лігу чемпіонів, Лігу Європи та Лігу конференцій будуть зараховані у відіграш по цій акції.
 8. Ставки, що були зроблені на позиційні ордери, не зараховуються.
 9. Ця пропозиція поширюється лише на ставки, що були зроблені через вебсайт VOdds. Ставки, які були зроблені з використанням API, не відповідають умовам пропозиції та не враховуються у відіграш.
 10. Користувачі, які були викриті в розміщенні арбітражних ставок на одну подію з метою виконання вимог щодо відіграшу, будуть позбавлені бонуса. Будь-які витрати, які понесла компанія, будуть відшкодовані з наявних балансів порушників.
 11. Якщо вимоги щодо відіграшу не будуть виконані до 11 червня 2023 року, бонус буде скасований.
 12. Усі кваліфікаційні ставки мають бути розраховані до закінчення терміну дії акції.
 13. Якщо гравець відмовиться від бонуса до виконання вимог щодо відіграшу, пропозиція буде анульована.
 14. Дана пропозиція не може бути використана у поєднанні з іншими пропозиціями БК. Одночасно гравець може мати тільки один активний бонус.
 15. VOdds залишає за собою право обмежити дію або скасувати будь-яку пропозицію для будь-якого клієнта.
 16. Ця акція суворо обмежена однією пропозицією на людину, сім’ю, домашню адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, номер платіжного рахунку (наприклад, SKRILL, NETELLER тощо), комп’ютер (наприклад, публічна бібліотека або робоче місце).
 17. Скасовані, відхилені, нерозіграні ставки у відіграші участі не беруть.
 18. Якщо будь-які умови пропозиції порушені (або є якісь докази того, що клієнт зробив кілька ставок у рамках будь-якої іншої рекламної пропозиції, що призвело до гарантованого прибутку клієнта незалежно від результату), VOdds залишає за собою право повернути бонус, анулювати будь-які ставки, що фінансуються в межах акції, та відшкодувати будь-які витрати, що понесла компанія, з доступного балансу (балансів) користувача (користувачів).
 19. Ці умови та положення діють у поєднанні із загальними умовами та положеннями компанії VOdds.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт