Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Favorit Sport на Жовтень: кешбек, промокоди, фрібети

На цій сторінці «Рейтинг Букмекерів» надає інформацію про бонуси БК Favorit Sport за реєстрацію, а також про акції компанії. Тут ви зможете дізнатися про умови отримання бонусів БК Фаворит Спорт та процедуру їх відіграшу.

Читати далі
Доступні 3
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонуси за реєстрацію від Фаворит Спорт

Букмекер має одразу два бонуси в одній пропозиції для нових гравців. Сюди входить бонус на депозит до 10 000 грн (для ставок на спорт та казино із загальним вейджером на суму х25 від суми внесеного депозиту). Аби отримати всі бонуси, потрібно здійснити перше поповнення на суму від 100 грн. 300 фріспінів можна отримати за депозит 300 грн. Умови відіграшу індивідуальні для кожної частини пропозиції. 

100% за депозит до 10000 від Фаворит Спорт

Бонуси і акції для зареєстрованих гравців Favorit Sport

Якщо ви вже зареєстровані на сайті букмекера Фаворит Спорт, то можете скористатись бонусом Експрес дня. БК  щодня вибирає популярні події, а на них ви можете зробити ставку і отримати бонус до 10% до підсумкового коефіцієнта. 

Інформація від «РБ» про те, що таке ставка експрес і як ставити експреси?

Регулярно букмекер проводить конкурси та розіграші дорогоцінних призів: від фрібетів до автомобіля. З наближенням популярних спортивних турнірів, Фаворит Спорт публікує пропозиції з кешбеком, покращеними умовами експресів, бонусами на депозит тощо. 

Бонуси і акції для зареєстрованих гравців Favorit Sport

Промокоди БК Фаворит Спорт

Промокоди можна знаходити на спеціальних сайтах партнерах БК Фаворит Спорт, у групах соціальних мереж, телеграм каналах. Також іноді адміністрація букмекера надсилає промокоди персонально найактивнішим гравцям на електронну пошту.

Промокод – набір символів, після точного введення яких на ваш аккаунт в БК буде зараховано бонус. Це може бути фрібет, страхування ставки, бонус на депозит. Будь-який із запропонованих вище бонусів не потребує додаткового введення бонус-кодів. Якщо такий з’явиться, то вам потрібно:

 1. Ввести промокод в персональному кабінеті в розділі «Бонуси» («промокод»). 
 2. Дочекатися появи бонуса (займає до 5 хвилин). 
 3. Поповнити рахунок на суму в контексті тієї чи іншої пропозиції. 
 4. Прийняти бонус.

₴1000 за найкращі виграшні експреси

  Щоб отримати приз гравець повинен здійснювати експрес-ставки на спорт (мінімальна сума ставки 100) з найбільшим загальним коефіцієнтом (мінімальний коефіцієнт – 10). Букмекер визначить три виграшних експрес-ставки, які були розраховані попереднього ігрового дня, й нараховує переможцям призи. Увага! Перемагають експреси з найвищими коефіцієнтами. 

  Висновок

  Постійних пропозицій для ставок на спорт від Фавориту достатньо, щою обрати щось для себе. Нові гравці можуть скористатись бонусом на депозит. Зареєстрованому беттору пропонується програма лояльності, експрес дня. Вагомим показником є наявність заохочень до популярних спортивних турнірів, ставки на які значно підвищують запал та цікавість під час перегляду матчів. Щодо умов відіграшу, то вони більш ніж зрозумілі та цілком прийнятні. 

  Популярні запитання

  Чи можна отримати бездепозитний бонус в БК Фаворит Спорт?

  Повноцінні бездепозитні бонуси відсутні. Ознайомитись з усіма бездепозитними бонусами можна за посиланням.

  Як швидко зараховується бонус Favorit Sport?

  Зазвичай зарахування відбувається протягом 24 годин після завершення акції. Якщо ваш термін очікування вийшов за вказані рамки, рекомендуємо вказати це у відгуку або написати скаргу задля ознайомлення інших бетторів з можливими негараздами та швидшого розв’язання проблеми.

  Чи можна вивести бонус одразу?

  Перегляньте правила бонусу. Якщо про відіграш ні слова, то виведення можливе. В іншому випадку потрібно проставити суму бонусу вказану кількість разів. Важливі і тип ставки та коефіцієнти подій.

  Можна зареєструватись ще раз та отримати вітальний бонус?

  Ні, отримати бонус за реєстрацію можна лише один раз.

  Неактуальні 24
  РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
  Вас буде перенаправлено на сайт
  Перейти на сайт