За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Favorit Sport

На цій сторінці «Рейтинг Букмекерів» надає інформацію про бонуси БК Favorit Sport за реєстрацію, а також про акції компанії. Тут ви зможете дізнатися про умови отримання бонусів БК Фаворит Спорт та процедуру їх відіграшу.

Читати далі
Доступні 8
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонуси за реєстрацію від Фаворит Спорт

Букмекер має одразу три бонуси в одній пропозиції для нових гравців. Сюди входить ставка без ризику (до 500 грн) та подвоєний бонус на депозит до 4000 грн (для казино та ставок на спорт. Аби отримати всі бонуси, потрібно здійснити перше поповнення на суму від 100 грн. Якщо сума менша, активується лише ставка без ризику. Умови відіграшу індивідуальні для кожної частини пропозиції. 

100% за депозит та ставка без ризику від Фаворит Спорт

Бонуси і акції для зареєстрованих гравців Favorit Sport

Якщо ви вже зареєстровані на сайті букмекера Фаворит Спорт, то можете скористатись бонусом Експрес дня. БК  щодня вибирає популярні події, а на них ви можете зробити ставку (від 3-х до 5-ти фіксованих результатів) і отримати бонус до 10% до підсумкового коефіцієнта. 

Регулярно букмекер проводить конкурси та розіграші дорогоцінних призів: від фрібетів до автомобіля. З наближенням популярних спортивних турнірів, Фаворит Спорт публікує пропозиції з кешбеком, покращеними умовами експресів, бонусами на депозит тощо. 

На платформі є і повноцінна програма лояльності, з умовами якої ознайомимо трохи далі. 

Промокоди БК Фаворит Спорт

Промокоди у букмекера відсутні. Промокод – набір символів, після точного введення яких на ваш аккаунт в БК буде зараховано бонус. Це може бути фрібет, страхування ставки, бонус на депозит. Будь-який із запропонованих вище бонусів не потребує додаткового введення бонус-кодів. Якщо такий з’явиться, то вам потрібно:

  1. Ввести промокод в персональному кабінеті в розділі «Бонуси» («промокод»). 
  2. Дочекатися появи бонуса (займає до 5 хвилин). 
  3. Поповнити рахунок на суму в контексті тієї чи іншої пропозиції. 
  4. Прийняти бонус.

Програма лояльності

Букмекерська компанія Favorit Sport пропонує гравцям взяти участь в програмі лояльності. За кожну зіграну ставку клієнт отримує додаткові статус-очки, які можна обмінювати на призи або квитки на розіграші ексклюзивних подарунків від Favorit Sport. Щомісяця можна підвищувати свій статус і отримувати компенсацію в разі програшів до 10%. Компенсація за програш поширюється на ставки «експрес» на 5 і більше подій з коефіцієнтом 5+ і ставки «експрес LIVE» на 3 і більше подій з коефіцієнтом 3+. Вона нараховується букмекером на суму програшу (різницю суми ставок та суми виграшу) в ставках на спортивні події (Live і Прематч). Отримати суму на баланс можна в першій половині поточного місяця за ставки, які були зроблені в попередньому місяці.

Ставка без ризику

Після першого депозиту на будь-яку суму беттор отримує безпрограшну ставку на будь-яку спортивну подію до 500 грн, яку потрібно активувати, пересунувши повзунок в особистому кабінеті. Після укладання парі з вашого балансу зникне відповідна сума. Якщо ставка не зіграє, кошти повернуться на основний рахунок. Використання бонусу можливе за певних умов: ординар або експрес (кожна подія повинна мати коефіцієнт вищий за 1,5). Якщо з моменту першого депозиту минуло 10 днів, то безкоштовна ставка буде анульована.

Висновок

Постійних пропозицій для ставок на спорт від Фавориту небагато – чотири. Нові гравці можуть скористатись бонусом на депозит або ставкою без ризику. Зареєстрованому беттору пропонується програма лояльності, експрес дня. Вагомим показником є наявність заохочень до популярних спортивних турнірів, ставки на які значно підвищують запал та цікавість під час перегляду матчів. Щодо умов відіграшу, то вони більш ніж зрозумілі та цілком прийнятні. 

Популярні запитання

Чи можна отримати бездепозитний бонус в БК Фаворит Спорт?

Повноцінні бездепозитні бонуси відсутні.  Ознайомитись з усіма бездепозитними бонусами можна за посиланням

Як швидко зараховується бонус Favorit Sport?

Зазвичай зарахування відбувається протягом 24 годин після завершення акції. Якщо ваш термін очікування вийшов за вказані рамки, рекомендуємо вказати це у відгуку або написати скаргу задля ознайомлення інших бетторів з можливими негараздами та швидшого розв’язання проблеми. 

Чи можна вивести бонус одразу?

Перегляньте правила бонусу. Якщо про відіграш ні слова, то виведення можливе. В іншому випадку потрібно проставити суму бонусу вказану кількість разів. Важливі і тип ставки та коефіцієнти подій. 

Можна зареєструватись ще раз та отримати вітальний бонус? 

Ні, отримати бонус за реєстрацію можна лише один раз.

Неактуальні 18
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт