За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Ставка без ризику від БК Favorit Sport

Скористалися 63 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
2000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

Компанія Favorit Sport дає можливість зробити безпрограшну ставку на будь-яку спортивну подію на суму до 2000 гривень та повернути всю суму в тому випадку, якщо ставка програє.

Для того, щоб зробити ставку без ризику, необхідно пересунути повзунок в поле «Зробити ставку без ризику» в купоні (поставити «» в додатку для Android) і натиснути кнопку «Зробити ставку».

Вимоги до ставки:

 1. Ставки типу «Ординар» з коефіцієнтом не менш, ніж 1.5, або ставка типу «Експрес» («Експрес» типу Mixed (Live+Prematch) також враховується) чи «Система» з загальним коефіцієнтом від 2.5.
 2. Максимальна сумма безпрограшної ставки не більше 2000 грн.
 3. В акції можуть брати участь ставки на спорт (Prematch та Live), а також ставки на віртуальний спорт в розділах «Віртуальний баскетбол», «Віртуальна футбольна ліга», «Віртуальний теніс» та «Віртуальний футбол».

Повернення за програшну ставку типу «Ординар» з поміткою «без ризику» проводиться в момент розрахунку події. Повернення за програшну ставку типу «Експрес» і «Система» з – після розрахунку останньої події в «Експресі» або «Системі».

Увага!

 • Коли робиш ставку без ризику, її сума списується з ігрового рахунку як і в загальному випадку.
 • Якщо ставка була програна, то вся сума ставки повертається на ігровий рахунок.
 • Бонус доступний лише для нових* клієнтів компанії, якщо в умовах отримання бонусу не вказано інше.
 • Бонус буде нараховано протягом 24 годин з моменту реєстрації.

Умови та положення:

 1. Ставка отримує статус «без ризику» тільки після того, як гравець пересуне повзунок в поле «Зробити ставку без ризику»в купоні (поставить «» в додатку для Android) і натисне кнопку «Зробити ставку».
 2. Якщо не пересунути повзунок в вікно вибору (не поставити «» в додатку для Android), то ставка буде розрахована відповідно до результату із загальними правилами компанії.
 3. Ставка без ризику дійсна протягом 10-ти днів з моменту отримання даного бонусу.
 4. Дана пропозиція діє на одну людину, сім’ю, домашню адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, один платіжний гаманець, загальний комп’ютер, одну IP адресу.
 5. *Новий клієнт компанії – це унікальний користувач, жодні дані якого не зареєстровані в компанії. В тому числі – данні платіжних систем, номери телефонів, IP. У випадку, якщо клієнт був заблокований та створив новий акаунт – компанія залишає за собою право відмовити в такому бонусі.
 6. Компанія залишає за собою право відкликати будь-які пропозиції будь-якому клієнту або групі клієнтів в будь-який час і на власний розсуд.
 7. Акцiя «Ставка без ризику» проводиться до 31 грудня 2020 включно.
 8. За час проведення акції один клієнт може отримати лише одну ставку без ризику.
 9. Всі пропозиції компанії призначені для відпочинку клієнтів, компанія може на власний розсуд обмежити право клієнтів брати участь у всіх або частині будь-якої пропозиції.
 10. В акції можуть брати участь ставки на спорт (Prematch та Live), а також ставки на віртуальний спорт в розділах «Віртуальний бокс», «Віртуальний баскетбол», «Віртуальна футбольна ліга», «Віртуальний теніс», «Віртуальний футбол».
 11. Компанія залишає за собою право на перевірку реєстраційних даних і транзакцій з будь-яких причин. Якщо в процесі перевірки буде виявлено, що клієнт/-и використовує/-ють заборонені стратегії або шахрайські схеми, в тому числі мультиакаунтинг, компанія залишає за собою право анулювати повернення ставки клієнту.
 12. У разі підозри Адміністрацією компанії клієнта в нечесній грі і/або в зловживанні у використанні бонусних коштів, компанія Favorit Sport залишає за собою право застосувати до даної категорії клієнтів індивідуальні умови відіграшу отриманого бонусу згідно з пунктом 13 цих правил і умов акційної пропозиції.
 13. У разі виявлення недобросовісних дій клієнта (наприклад, заборонені стратегії або використання шахрайських схем, в тому числі мультиакаунтинг та інше), якому була повернена «ставка без ризику», компанія залишає за собою право вимагати компенсацію або самостійно списати компенсацію з рахунку клієнта, який порушив правила.
 14. Беручи участь в акції, клієнт погоджується з її умовами, а також з загальними правилами та положеннями компанії Favorit Sport.
Коментарі 0
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт