За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Ставка без ризику від БК Favorit Sport

Скористалися 149 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
500 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

Компанія Favorit Sport дає можливість зробити безпрограшну ставку на будь-яку спортивну подію на суму до 500 гривень та повернути всю суму в тому випадку, якщо ставка програє.

Для того, щоб зробити ставку без ризику, необхідно пересунути повзунок в поле “Зробити ставку без ризику” в купоні (поставити «» в додатку для Android) і натиснути кнопку “Зробити ставку”.

Компанія Favorit Sport також залишає за собою право використовувати бонус “Ставка без ризику” для заохочення діючих клієнтів. Сума та умови бонуса “Ставка без ризику” для діючих клієнтів може відрізнятися від суми бонусу за реєстрацію. Всі деталі вказані в Приватному кабінеті в розділі “Бонуси”.

 

ВИМОГИ ДО СТАВКИ:
 • Ставки типу “Ординар” на результат з коефіцієнтом не менше 1.5 або експрес (також враховується експрес Live та прематч) або “Система” з коефіцієнтом кожної події не менше 1.5.
 • Максимальна сума безпрограшної ставки не більше 500 грн
 • В акції можуть брати участь ставки на спорт (прематч та Live), а також ставки на віртуальний спорт в відповідних розділах
 • Повернення за програшну ставку типу “Ординар” з ознакою “без ризику” проводиться в момент розрахунку події. Повернення за програшну ставку типу “Експрес” і “Система” з ознакою “без ризику” – після розрахунку останньої події в “Експресі” або “Системі”.

 

Увага!
Коли робиш ставку без ризику – її сума списується з ігрового рахунку як і в загальному випадку.
Якщо ставка була програна, то вся сума ставки повертається на ігровий рахунок.
Бонус доступний лише для нових* клієнтів компанії, якщо в умовах отримання бонусу не вказано інше.
Бонус буде нараховано протягом 24 годин з моменту реєстрації.

Умови та положення:

 1.  Ставка отримує статус «без ризику» тільки після того, як гравець пересуне повзунок в поле «Зробити ставку без ризику» в купоні (поставити «✓» в додатку для Android) і натисне кнопку «Зробити ставку».
 2. Якщо не пересунути повзунок в вікно вибору (не поставити «» в додатку для Android), то ставка буде розрахована відповідно до результату і загальними правилами компанії.
 3. Бонус “Ставка без ризику” за реєстрацію дійсний протягом 10-ти днів з моменту нарахування даного бонусу. Строк дії бонусу “СБР” для діючих клієнтів вказаний в Приватному кабінеті.
 4. Максимально можлива сума “Ставки без ризику” 500 UAH. Сума бонусу “СБР” для діючих клієнтів вказана в Приватному кабінеті.
 5. В акції можуть брати участь ставки на спорт (Prematch і Live), а також ставки на віртуальний спорт в розділах “Віртуальний баскетбол”, “Віртуальна футбольна ліга”, “Віртуальний теніс” і “Віртуальний футбол”.
 6. Дана пропозиція діє на одну людину, сім’ю, домашня адреса, адреса електронної пошти, номер телефону, один платіжний гаманець, загальний комп’ютер, одну IP адресу.
 7. Компанія залишає за собою право відкликати наявність будь-якої пропозиції або всіх пропозицій до будь-якого клієнта чи групи клієнтів в будь-який час і на власний розсуд.
 8. За період проведення акції гравець може отримати одну ставку без ризику.
 9. У випадку підозр клієнта в нечесній грі та/або зловживанні при використанні бонусних коштів, компанія залишає за собою право застосувати до даної категорії клієнтів індивідуальні умови відіграшу отриманого бонусу.
 10. Всі пропозиції компанії призначені для відпочинку клієнтів. Адміністрація компанії може на свій розсуд обмежити право клієнтів брати участь у всіх або частини будь-якої пропозиції, а також відкликати наявність якої-небудь пропозиції або всі пропозиції до будь-якого клієнта або групи клієнтів в будь-який час на свій розсуд і без пояснення причин.
 11. За період акції клієнт компанії може отримати один бонус “Ставка без ризику” за реєстрацію.
 12. Бонус «Ставка без ризику» не може бути використаний у зв’язці з VIP-ставкою, коли суму ставки на подію розглядає букмекер.
 13. Компанія зберігає за собою право на перевірку реєстраційних даних і транзакцій за будь-яких причин. У разі виявлення недобросовісних дій клієнта (наприклад, заборонені стратегії або шахрайство, в тому числі мультиакаунтінг та інше), якому була повернена ставка без ризику, компанія залишає за собою право вимагати компенсацію або самостійно списати компенсацію з рахунку клієнта, який порушив правила.
 14. Беручи участь в акції, клієнт погоджується з умовами, а також із загальними правилами і положеннями компанії “Favorit Sport”.

Плюси і мінуси

 • Можливість отримати до 500 гривень компенсації
 • Прості умови участі
 • Можливість використовувати ординари та експреси
 • Пропозиція доступна тільки новим клієнтам
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт