За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Недоступний

Акція БК FavBet «Ми проти нудного футболу»

Скористалися 73 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
1500 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора ФавБет страхує ставки на матчі української Прем’єр-ліги від нульової нічиєї.

Як взяти участь в акції?

 • Зроби ставку на автора забитого гола в будь-якому матчі FavBet Ліги.
 • Якщо хоча б один матч у турі* завершиться з рахунком 0:0, букмекер поверне програшну ставку на автора забитого гола.

*враховується тільки поточний тур FavBet Ліги, в якому були зроблені ставки на автора забитого гола. У разі, якщо в поточному турі відбулося перенесення будь-якого матчу більш, ніж на 2 (два) дні, такий тур не враховується в акції і ставки на автора забитого гола не повертаються.

Вимоги до ставки:

 • Тип ставки – Ординар;
 • Мінімальна сума ставки – 25 UAH / 5 EUR / 5 USD / 50 RUB / 20 MDL / 5 PLN;
 • Вид ставки – до початку події (PreMatch).
 • Бере участь ставка на автора забитого гола в основний час в будь-якому матчі ігрового туру FavBet Ліги.
 • Бере участь тільки перша ставка клієнта на результат «Гравець заб’є».

У разі, якщо клієнт зробив кілька ставок на різних авторів голів, компанія залишає за собою право повернути тільки ставку, яка була зроблена раніше за часом.

Наприклад: Ти поставив на гол Карлоса Де Пени в основний час, але він не забив, а перший матч туру FavBet Ліги завершився з рахунком 0:0, тоді сума ставки на гол Де Пени буде повернута на ігровий рахунок.

Повернення буде зараховано протягом 48 годин після завершення туру FavBet Ліги, в якому один з матчів завершився в нічию 0:0.

Прийняти бонус можна в особистому кабінеті в розділі «Бонуси».

Правила та положення

 1. Пропозиція доступна тільки для ставок онлайн на сайті, а також ставок в мобільній версії сайту або з мобільного додатку.
 2. До участі допускаються ставки до початку матчу (PreMatch).
 3. До участі не допускаються ставки зроблені за рахунок бонусу «Ставка без ризику», який був нарахований раніше.
 4. Мінімальна сума ставки – 25 UAH / 5 EUR / 5 USD / 50 RUB / 20 MDL / 5 PLN. Мінімальна сума повернення складає 25 UAH / 5 EUR / 5 USD / 50 RUB / 20 MDL / 5 PLN, а максимальна сума повернення – 1500 UAH / 50 EUR / 50 USD / 4000 RUB / 1000 MDL / 250 PLN. У разі, якщо сума ставки менше мінімальної, компанія залишає за собою право відмовити в нарахуванні повернення. Якщо сума ставки понад 1500 UAH / 50 EUR / 50 USD / 4000 RUB / 1000 MDL / 250 PLN, компанія залишає за собою право нарахувати максимальну суму повернення.
 5. В акції бере участь тільки перша ставка на результат «Гравець заб’є» в основний час до моменту завершення матчу, рахунок якого 0:0. Ставки, після того як в турі вже з’явився матч з точним рахунком в основний час 0:0, не беруть участі в акції. Ставки на автора гола в будь-якому з таймів не беруть участі в акції. У разі, якщо перша ставка на автора забитого гола в будь-якому матчі туру виграла, а наступна ставка в цьому ж ігровому турі програла, друга ставка не буде повернена.
 6. Дана акційна пропозиція доступна тільки на матчі FavBet Ліги сезон 2019/2020.
 7. Повернення програної ставки передбачене тільки в разі, якщо хоча б 1 (один) матч в рамках FavBet Ліги завершиться в нічию 0:0. Враховується тільки поточний тур FavBet Ліги, в якому були зроблені ставки на автора забитого гола. Наприклад, якщо ставка на автора забитого гола була зроблена в дев’ятому турі FavBet Ліги, а в нічию 0:0 матч завершився в одинадцятому турі, то програна ставка дев’ятого туру повернена не буде. У разі, якщо в поточному турі відбулося перенесення будь-якого матчу більш, ніж на 2 (два) дні, то такий тур не враховується в акції і ставки на автора забитого гола не будуть повертатися.
 8. Компанія залишає за собою право відмовити в поверненні суми ставки, якщо клієнт робить «дзеркальні» ставки або ставки для отримання вигоди.
 9. Компанія залишає за собою право переглядати записи транзакцій в будь-який час і з будь-якої причини. Якщо під час такої перевірки з’ясується, що гравець/-і застосовує/-ють стратегії, які компанія на свій розсуд вважає зловмисницькими, компанія залишає за собою право скасувати право такого гравця на бонус і подальшу участь в даній акції або у всіх акціях компанії.
 10. Повернення буде проведено протягом 48 годин після завершення ігрового туру і розрахунку всіх ставок. Бонус можна прийняти в особистому кабінеті протягом 3 днів з моменту його нарахування.
 11. Дана пропозиція доступна на одну людину, сім’ю, домашню адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, один платіжний гаманець, загальний комп’ютер, одну IP-адресу.
 12. Компанія залишає за собою право в будь-який час змінити або скасувати цю пропозицію, а також відмовити в даній пропозиції.
 13. У спірних ситуаціях рішення адміністрації компанії і організатора акції є остаточним.
 14. Беручи участь в акції, клієнт погоджується з умовами, а також із загальними правилами і положеннями компанії FavBet.

Плюси і мінуси

 • Прості умови участі
 • Можливість отримати компенсацію до 1500 грн
 • В акції беруть тільки ставки на ринок "Гравець заб'є"
 • Відсутність можливості використовувати експреси та системи
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт