За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Недоступний

Акція «Ярмоленко, спасай!» від БК «Фаворит спорт»

Скористалися 36 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
1000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора «Фаворит спорт» пропонує акцію, за умовами якої гравцю повернуть гроші за програшну ставку, якщо Андрій Ярмоленко заб’є гол за «Вест Гем».

Просто став на точний рахунок у будь-якому матчі АПЛ і чекай на гол українського вінгера. Навіть якщо ти програєш, а Андрій заб’є, букмекер поверне гроші.

Умови акції

 1. Пропозиція доступна лише для ставок онлайн на сайті, а також ставок у мобільній версії сайту або з мобільного додатку.
 2. До участі допускаються ставки до початку матчу (PreMatch).
 3. До участі не допускаються ставки зроблені за рахунок бонусу Ставка без ризику, який був нарахований раніше.
 4. Мінімальна сума ставки – 50 UAH. Мінімальна сума повернення складає 50 UAH, а максимальна сума повернення – 1000 UAH. Якщо сума ставки менша ніж 50 UAH, компанія залишає за собою право відмовити в нарахуванні повернення. Якщо сума ставки більша ніж 1000 UAH, компанія залишає за собою право нарахувати максимальну суму повернення – 1000 UAH.
 5. В акції бере участь лише перша ставка на точний рахунок в основний час – результат Точний рахунок до моменту голу Андрiя Ярмоленка. Ставки пiсля голу Ярмоленка не беруть участi в акції. Ставки на точний рахунок в будь-якому з таймів не беруть участь в акції. Якщо перша ставка на точний рахунок виграла, а наступна ставка в цьому ж ігровому турі програла, друга ставка не буде повернута.
 6. Дана акційна пропозиція доступна лише на матчі англійської Прем’єр-ліги.
 7. Повернення програшної ставки передбачене лише у випадку, якщо Андрій Ярмоленко заб’є гол за Вест Гем в межах АПЛ з урахуванням компенсованого часу. Враховується гол Андрія Ярмоленка в одному ігровому турі зі ставками клієнтів компанії. Наприклад, якщо ставка на точний рахунок була зроблена у другому ігровому турі акції, а гол Андрій Ярмоленко забив у третьому ігровому турі, то програшна ставка другого туру повернута не буде. Дубль, хет-трик, покер…, забитий Ярмоленком в одному матчі в період акції, рахується як один забитий гол.
 8. Компанія залишає за собою право відмовити у поверненні суми ставки, якщо клієнт робить дзеркальні ставки або ставки для отримання прибутку за будь-якого результату.
 9. Компанія залишає за собою право переглядати записи транзакцій у будь-який час та за будь-якої причини. Якщо під час такої перевірки з’ясується, що гравець/-ці застосовує/-ють стратегії, які компанія на власний розсуд вважає зловмисницькими, компанія залишає за собою право відмінити право такого гравця на бонус та подальшу участь в даній акції або у всіх акціях компанії.
 10. Повернення буде проведено протягом 3 робочих днів після завершення ігрового туру та розрахунку всіх ставок. Бонус можна прийняти в особистому кабінеті протягом 3 днів з моменту його нарахування.
 11. Дана пропозиція доступна на одну людину, сім’ю, домашню адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, один платіжний гаманець, спільний комп’ютер, одну IP адресу.
 12. Компанія залишає за собою право у будь-який час змінити чи скасувати дану пропозицію, а також відмовити у пропозиції.
 13. У спірних ситуаціях рішення адміністрації компанії та організатора акції є остаточним.
 14. Беручи участь в акції, клієнт погоджується з умовами, а також із загальними правилами та положеннями компанії Favorit Sport.

Плюси і мінуси

 • Можливість отримати компенсацію за програш у АПЛ, якщо гол проведе Ярмоленко
 • Невисока сума кваліфікаційної мінімальної ставки
 • Участь берenm тільки ставки на точний рахунок

 

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт