За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК Unibet - Опис усіх доступних бонусів

Розмаїття акцій та інших привілей – важливий критерій під час вибору букмекерської компанії. На цій сторінці ознайомимо вас з актуальними пропозиціями, навчимо як отримати Unibet бонус, розповімо детально про кожен та допоможемо ввести Юнібет промокод. Ми будемо тримати вас у курсі подій щодо оновлень в проморозділі букмекерської компанії Unibet.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис

Важливі деталі

? Отримай €200 за запрошення друзів від БК Unibet Запросіть друзів відкрити рахунок у букмекерській конторі Unibet, щоб отримати безкоштовну ставку (фрібет), бонус на депозит і бонусні кошти на суму до €200
  • До трьох рефералів
  • Винагорода за гравця – від 50 до 100 євро
  • Запрошений гравець має виконати певні умови
? Бонус на перший депозит Букмекерська контора Unibet пропонує 100% бонус за перше поповнення. Максимальна сума, яку можна отримати за цією пропозицією, складає 50 євро.
  • Відіграш протягом 30 днів
  • Максимальна сума – 50 євро
  • Розмір бонусу – 100% від суми першого депозиту

Бонуси для нових гравців Unibet

Для бажаючих створити акаунт в цього букмекера пропонується бонусні 50 євро з відіграшем х6 протягом 30 днів. Розмір бонусу становить повну суму першого депозиту. Однак, букмекер не приймає гравців з України. Відповідно, скористатись цією пропозицією неможливо.

Бонуси для зареєстрованих гравців Unibet

Бувалі гравці можуть спробувати запросити кількох друзів чи знайомих пограти на цій платформі. За першого та другого користувача букмекер нарахує вам по 50 євро. Третій реферал принесе вам вдвічі більше – 100 євро. Звісно, є вимога щодо активності цих користувачів: отримати бонус можна тільки після досягнення запрошеним обігу у 300 євро на рахунку протягом 60 днів. Максимальна кількість рефералів – 3. Зважаючи на неможливість реєстрацію з України, цим бонусом скористатись не вдасться.

Промокоди Unibet

Промокод – комбінація символів, ввівши котрі вам зарахується певний бонус: фрібет, бонус на депозит, страхування ставки чи будь-який інший. Промокод Unibet відсутній.. Якщо вас цікавить така опція, ви можете скористатись акціями від рекомендованих букмекерів: Marathonbet, Pin-up, Vbet, 1xBet, Betandyou тощо.

Як отримати бонуси

У правилах букмекера вказано перелік держав, резидентів яких не допускаються до реєстрації. Ви можете прочитати умови акцій та переглянути сайт, але вибрати Юнібет бонус, відіграти його та вивести кошти вам не вдасться.

Висновок

В цій БК трапляються бонуси, які варті уваги. Однак, рекомендувати сервіс Юнібет ми не можемо. Причиною є те, що букмекер не приймає гравців з України. Мови про участь в акціях бути не може.

Оператора немає в списку рекомендованих “Рейтингом Букмекерів”, тому пропонуємо переглянути бонуси найкращих БК. Перевагою для вас є гарантія безпеки та комфорту, адже ці компанії виплачують чесно зароблені виграші.

Недоступні у вашій країні 2
Неактуальні 2
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт