Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси БК Novibet – опис усіх доступних бонусів

Як отримати Novibet бонус? Куди ввести Новібет промокод? Як обрати найкращу пропозицію від даного букмекера? Про це та інше далі в матеріалі. 

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ

 

Бонус Опис Важливі деталі
? Фрібет £25 новим клієнтам від БК Novibet (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія Novibet дає безкоштовну ставку £25 новим клієнтам, які зробили перший депозит і першу ставку.
 • Мінімальний депозит – 10 фунтів
 • Зробіть ставку на 10 фунтів на експрес з коефіцієнтом 1,70 або більше принаймні на три події.
 • Ваша безкоштовна ставка на суму до 25 фунтів буде зарахована протягом 24 годин.
 • Щоб отримати бонус, вам потрібно верифікувати рахунок.
? Покращені коефіцієнти на експреси у БК Novibet (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія Novibet готова збільшити коефіцієнт вашого експресу в залежності від кількості подій. Кількість подій         Бонус

          
            3-4-5                     5%-10%-15%

             6-7-8                   20%-30%-40%

           9-10-11                   50%-60%-70%

 • Максимальний бонус – 1500 фунтів стерлінгів за купон
? Акція «Матч завершується на 88 хвилині» у БК Novibet (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія Novibet повертає всі програшні ставки, зроблені в лайві, які вигравали до 88-ї хвилини матчу.
 • Пропозиція діє лише для ставок на футбол у лайві.
 • Відшкодування ставок обмежено в 50 фунтів стерлінгів
 • Пропозиція діє лише для ставок ринку 1X2 та гандикапів голів
? Підвищення ліміту ставки у БК Novibet (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія Novibet готова розглянути пропозицію клієнта, який хоче зробити ставку на суму, яка перевищує максимальне значення для відповідного ринку. Трейдер отримує вашу ставку і впродовж 2 хвилин дає вам одну з трьох відповідей: а) він приймає ставку з тією сумою, яку ви запросили, б) він відхиляє ставку, і вона автоматично діє з максимальною сумою ліміту на ринку; в) він пропонує іншу суму, і тоді ви приймаєте остаточне рішення.

 

Бонуси для нових гравців Novibet

Дана платформа належить до когорти букмекерів, котрі пропонують вітальний фрібет гравцю (за реєстрацію). Аби його отримати вам потрібно внести 10 фунтів та зробити експрес (від 3 подій) із загальним коефіцієнтом 1,7 або вище. Також необхідна верифікація рахунку.

Бонуси для зареєстрованих гравців Novibet

Однією з цікавинок є пропозиція розрахунку ставки виграшем, якщо вона “заходила” до 88 хвилини. Максимальна сума відшкодування – 50 фунтів. Покращені умови для любителів експресів: за ставку з 3 або більше подій вам передбачено збільшений виграш (до 70%). Ще одним незвичним привілеєм є узгодження ліміту ставки (відповідь надходить протягом 2 хвилин). 

Промокоди Novibet

Промокод – набір символів (літер або цифр), введення яких принесе вам додаткову нагороду: фрібет, страхування ставки, бонус на депозит тощо. На цій платформі немає змоги ввести промокод Novibet. Ви можете скористатись ексклюзивними бонусами на депозит від Сапфірбет чи Бетенд’ю. З промокодом максимально можливий приз за перше поповнення набагато приємніший, ніж зазвичай.  

Як отримати бонуси?

 1. Перейдіть на сайт букмекера Новібет.
 2. Зареєструйте аккаунт та підтвердіть пошту.
 3. Оберіть цікавий бонус, ознайомтесь з його умовами та виконайте їх.
 4. Відіграйте кошти для переведення на основний баланс.
 5. Якщо в правилах БК вказано, що бонус заборонений в Україні, то адміністрація не зможе вам його нарахувати.

Висновок

Першим і важливим недоліком є неможливість участі в акціях гравцям з України. Це вказано в правилах букмекера. Розмаїття бонусів не вражає, але їх достатньо для середньостатистичного беттора. Та й пропозиції підвищеного ліміту ставки та  «Матч завершується на 88 хвилині» є доволі цікавими. 

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт