Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Paddy Power на Грудень: кешбек, промокоди, фрібети

Як отримати PaddyPower бонус? Куди ввести Paddy Power промокод? Як обрати найкращу пропозицію від даного букмекера? Про це та інше – далі в матеріалі.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Paddy Power

🎁Фрібет $ 25 для нового клієнта БК Paddy Power Згідно з умовами вітальної пропозиції, беттор може отримати до $25 по промокоду YSKARZза кваліфікаційну ставку розміром $5 з мінімальним коефіцієнтом 2,00. Бонус дійсний протягом 30 днів з моменту реєстрації. 

Зробити депозит

Фрібети Paddy Power

Отримайте фрібет, якщо одна із 5+ подій в експресі програє. Акція застосовується до всіх ринків і всіх видів спорту, окрім скачок і хортів. Максимум можна отримати одну безкоштовну ставку на одного клієнта в день. Максимальна сума фрібета коливається від $1 до $60. Безкоштовна ставка буде доступна протягом 7 днів з моменту її зарахування. Фрібет не потрібно відігрувати. 

Акції Paddy Power

 • Отримайте $25 за кожного запрошеного друга до Paddy Power, а друзі також не залишаться без подарунка і скористаються спеціальною вітальною пропозицією.
 • Безкоштовна гра на $6300. У будь-який момент можна зіграти дати відповіді на 15 запитань, і гроші, які залишаться в скрині після відповідей на всі запитання, будуть ваші. Питання стосуються різних видів спорту, включаючи футбол, скачки, теніс, регбі та американський футбол. Максимальний виграш у будь-якій грі становить $6300. Гроші будуть автоматично зараховані на ваш рахунок після завершення гри.

  Бонуси для зареєстрованих гравців Paddy Power

  Ексклюзив онлайн. Розмістіть футбольний Bet Builder, щоб отримати право на Bet Builder All Stars. Після того як розмістили конструктор ставок, матимете право виграти призи та безкоштовні ставки. Мінімум 5+ подій в одному конструкторі ставок. Турнірна таблиця оновлюватиметься щотижня, а переможці оголошуватимуться наприкінці кожного місяця. Призи в Bet Builder All Stars:

  • 1 місце: Apple iPhone.
  • 2 місце: ваучер Amazon на $300.
  • 3 місце: ваучер Decathlon на $300.
  • 4 місце: Apple AirPods або Apple AirPods Max.
  • 5 місце: футбольна форма на ваш вибір.
  • 10 безкоштовних ставок по $25, випадково розподілених між клієнтами, які розмістили конструктор ставок або 1 подія була програшною.
  • Призи можуть бути змінені.

   Промокод Paddy Power

   Промокод – набір символів (літер або цифр), введення яких принесе вам додаткову нагороду: фрібет, страхування ставки, бонус на депозит тощо. На платформі є змога ввести лише один промокод – YSKARZ, який надає бонус за перший депозит.

   Ви також можете скористатись ексклюзивними бонусами на депозит від Бетенд’ю, GGbet, Vbet тощо. З промокодом максимально можливий приз за перше поповнення набагато приємніший, ніж зазвичай.

   Висновок

   БК PaddyPower продовжує розширювати бонусну програму, регулярно оновлює акції на вибрані події та пропонує фрібети, розіграші подарунків. Акції доступні для гравців з України, деякі з них оновлюються щотижня, рекомендуємо слідкувати за новинками. Якщо бажаєте знайти БК з великим розмаїттям акцій, солідними вітальними бонусами, кешбеком, то рекомендуємо ознайомитись із переліком найкращих БК для гравця з України.

   FAQ

   Як отримати бонус на перший депозит Paddy Power?

   1. Зареєструйтеся з промокодом YSKARZ
   2. Внесіть мінімум $5.
   3. Ставка $5.
   4. Автоматично вам зарахується $25 фрібетом.

   Які види бонусів надає букмекерська контора Paddy Power?

   Букмекер заохочує нових клієнтів вітальними бонусами, пропонує FreeBet, умови їх отримання регулярно оновлюються, також можна скористатися бонусом за запрошення друзів та за ставки на скачки.

   Що таке промокод Paddy Power, і як його використовувати?

   Наразі в БК є лише один промокод YSKARZ, який потрібно використати при реєстрації й отримати вітальний бонус.

   Де знайти діючі промокоди Paddy Power?

   Промокод Paddy Power регулярно оновлюється на сторінці, на сайті букмекера або на просторах інтернету.

   Чи можу я використовувати кілька бонусів Paddy Power одночасно?

   Так, якщо інше не вказано в правилах обраної пропозиції.

   Недоступні у вашій країні 1
   Неактуальні 1
   РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
   Вас буде перенаправлено на сайт
   Перейти на сайт