Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК Фан Спорт

На цій сторінці ви можете знайти інформацію про програми лояльності букмекерської контори «Фан Спорт», бонуси на депозит при реєстрації, промокоди та інші акції, привабливі для гравців на ставках. Вже сьогодні ви можете отримати найактуальнішу інформацію щодо пропозицій БК.

Читати далі
Доступні 4
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонуси за реєстрацію у БК Фан Спорт

У своєму арсеналі Фан Спорт має постійну вітальну пропозицію, у якій час від часу збільшується сума бонусу. Новоспечений гравець може отримати 100% на перший депозит. Сума нараховується на бонусний рахунок. ЇЇ потрібно відіграти експресами щонайменше з трьох подій з коефіцієнтом 1,4+ кожної. П’ятикратний вейджер потрібно виконати протягом 30 днів.

Вітальний бонус від Фан Спорт

Бонуси та акції для зареєстрованих гравців Fan Sport

Якщо ви вже є клієнтом даного букмекера, то для вас існує одразу кілька привілей.

Акція «Козирна середа» передбачає щотижневий бонус на депозит у розмірі 80%. Відіграш аналогічний вітальному. Максимальна сума – 800 грн.

За наявності нерозрахованих купонів ви можете отримати довірче парі. Це своєрідний аванс для наступної ставки. Детальніше про довірче парі. 

Беттор може застрахувати власну ставку за певну суму, котра залежить від поточного коефіцієнта..Якщо ставка не проходить, гравцю повертається та частина ставки, яка була застрахована. Наприклад, ви уклали парі на 1000 грн з коефіцієнтом 1,8. Компанія пропонує страховку усієї суми ставки за 470 грн. За вашої згоди її буде списано з основного балансу. Далі можливі два варіанти розвитку подій:

  • Якщо ставка проходить, вам буде виплачено 1800 грн.
  • Якщо ставка не проходить, компанія виплачує 1000 грн, адже ставка була застрахована на 1000 грн (всю суму ставки)

Любителям стихії експресів щодня пропонується готовий купон зі збільшеною сумою виграшу (до 10%). Якщо ваші думки щодо результатів подій співпадають з варіантом від букмекера, ви можете поставити на такий експрес дня. Будь-які обмеження суми ставки чи коефіцієнтів відсутні.

Промокоди БК Фан Спорт

Букмекер не надає промокодів. Активація будь-якого бонусу відбувається вручну та не потребує додаткового введення символів.  Опубліковані актуальні  промокоди ви можете переглянути на офіційному сайті або у соціальних мережах

Висновок

Попри невелике розмаїття бонусів для ставок на спорт, ви щодня можете обрати цікаву пропозицію. За перше поповнення після реєстрацію гравець отримує непогану компенсацію до 3000 грн. Наступний депозит рекомендуємо робити в середу, адже тоді вдасться взяти участь у іншому бонусі на депозит та отримати до 800 гривень. Інші три заохочення можна використовувати необмежену кількість разів щодня, що є безперечною перевагою. Вас очікують більш ніж зручні переведення обох бонусів за депозит на основний баланс, оскільки вейджер невеликий, а швидкість перетворення призу в реальні кошти зумовлена відіграшем експресами з трьох подій.

Популярні запитання

Як отримати бездепозитний бонус в БК Фан Спорт?

Такий пропозицій немає у БК Фан Спорт. Вам потрібно або зробити депозит, або мати певну суму коштів на бонусному рахунку для участі в будь-якій з акцій.

Чи можна виводити бонуси?

Так, цілком. Бонуси на депозит потребують попереднього відіграшу, а нагороди за участь в інших одразу нараховуються на основний рахунок, звідки можна виводити кошти.

Що робити, якщо бонус не нараховується?

Зазвичай бонус нараховується протягом певного проміжку часу після виконання умов акції. Можливо, ви порушили правила букмекера. Аби впевнитись у правомірності своїх дій уважно перечитайте правила бонусу. Якщо переконані у несправедливості з боку Фан Спорт, можете залишити скаргу. Букмекер приймає нас посередником у вирішенні суперечливих ситуацій.

 

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 5
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт