Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
100 €
Відіграш
Термін відіграшу
90 днів

Бонус до 100€ на депозит для нових клієнтів Vоdds за реєстрацію в PS3838. Пропозиція може бути застосована тільки до одного рахунку букмекерської контори PS3838. Використовуй промокод pinxv088 та забирай свій бонус!

Умови та положення

 1. Вітальна пропозиція дійсна тільки для нових клієнтів Vоdds.
 2. Ця пропозиція може бути застосована лише до одного прямого рахунку в букмекерській конторі, що пропонується Vоdds. Промокод для реєстрації в PS3838: pinxv088
 3. Тільки одна вітальна пропозиція доступна для одного користувача в будь-якому сервісі Vоdds.
 4. Цей бонус буде надано лише для верифікованих облікових записів.
 5. Перш ніж бонус буде зарахований на рахунок, і ваш виграш можна буде вивести, ви повинні розрахувати ставки, що перевищують суму початкового депозиту в 5 разів. Наприклад, якщо ви вносите €400, загальна сума вашої ставки повинна становити не менше €2000 за умови, що ставки будуть розраховані. Вимога щодо відіграшу розраховується з використанням абсолютної суми всіх виграшів та програшів розрахованих ставок.
 6. Максимальна ставка на одну подію та одну ставку буде обмежена сумою вашого депозиту. Наприклад, якщо ви внесете €400, ви зможете зробити одиночну ставку у розмірі €400 або кілька ставок на загальну суму до €400 на подію. 
 7. Тільки одна ставка на подію може бути зарахована як вимога щодо відіграшу даного бонусу.
 8. Користувачі, яких буде викрито в розміщенні арбітражних ставок на ту саму подію з метою виконання вимоги щодо відіграшу для отримання бонусу, будуть позбавлені бонусу, а будь-які витрати, понесені компанією, будуть відшкодовані з їх наявних балансів.
 9. Користувачі, викриті в спільному використанні кількох акаунтів Vоdds для розміщення арбітражних ставок з метою виконання вимоги щодо відіграшу для отримання бонусу, будуть позбавлені бонусу. 
 10. Якщо вимоги щодо відіграшу для цієї пропозиції не були виконані протягом 90 днів з моменту першого депозиту, термін дії акції закінчиться.
 11. Якщо ви відмовитеся від бонусу після участі в акції або до виконання вимог щодо відіграшу, ця пропозиція буде анульована.
 12. Ця пропозиція суворо обмежена однією пропозицією на людину, сім’ю, домашню адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, номер платіжного рахунку.
 13. У разі відмінених, анульованих, відхилених або незіграних ставок, ставки будуть повернуті у вихідні гаманці, а хід відіграшу буде відновлено.
 14. Ці умови та положення діють у поєднанні із загальними умовами та положеннями Vоdds.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт