За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Акція «Щасливчик дня» від БК BETWINNER

Скористалися 76 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора BETWINNER пропонує своїм клієнтам щоденний розіграш «Щасливчик дня», у рамках якого можна отримати 500 промобалів на рахунок і витратити їх на призи та продукти компанії.

Просто зайдіть на сторінку акції і отримайте квиток, після чого необхідно підтвердити  свою участь в програмі будь-якою ставкою на спорт на суму не менше 39 UAH (з коефіцієнтом 1.80). Це потрібно зробити до початку розіграшу квитків.

Після оформлення ставки номер автоматично бере участь у розіграші промобалів о 20:00 за часом UTC. Перевірити переможні комбінації можна на сторінці акції. Якщо ваш номер збігається з одним із представлених, ви отримаєте 500 промобалів на свій рахунок. Їх зарахують протягом 24 годин з моменту закінчення розіграшу.

Правила та умови

  1. Акція проходить щодня з 20:00 до 19:59 (UTC). Учасник має право на отримання лише одного квитка в день.
  2. Призовий фонд кожного дня становить 50 000 промобалів, кількість переможців – 100 щасливих номерів.
  3. Кваліфікуючими не вважаються авансові, застраховані, скасовані, продані ставки, ставки по промокоду, а також ставки, за якими відбулося повернення.
  4. Якщо ви не зайдете на сайт протягом дня, то не зможете виграти приз.
  5. BETWINNER може змінити умови акції, скасувати або відновити її, або відмовити в участі в будь-який час без попереднього попередження.
  6. BETWINNER залишає за собою право без пояснення причин переглядати дані про транзакції і відвідуваність сайту. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає по стратегії, яку BETWINNER (на свій розсуд) вважає нечесною, компанія має право заборонити йому брати участь в акції і анулювати бонус.
  7. При необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи за запитом BETWINNER, бонусна пропозиція і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію по телефону.
  8. Якщо BETWINNER виявить, що він став жертвою шахрайства або відмивання грошей, компанія має право закрити акаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт