За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
100 €
Відіграш
Термін відіграшу
30 днів

Реєструйся на сайті компанії BETWINNER і отримай 100% бонус на суму до 100 EUR (або еквівалентній сумі в іншій валюті) за перше поповнення!

Для отримання бонусу необхідно:

 1. Зареєструватися на сайті BETWINNER.
 2. Заповнити всі поля з персональними даними в особистому кабінеті.
 3. Поповнити свій баланс до 100 EUR (або еквівалентній сумі в іншій валюті).
 4. Бонус автоматично нараховується після поповнення балансу.

Правила та умови

 1. Користувач має право отримати тільки 1 бонус. Мінімальна сума поповнення рахунку для його отримання 1 євро.
 2. Перед поповненням рахунку необхідно підтвердити бажання отримати бонус в особистому кабінеті в налаштуваннях облікового запису або безпосередньо на сторінці поповнення. Бонус нараховується автоматично після першого поповнення рахунку, якщо у вас заповнені всі поля в особистих даних і активований номер телефону.
 3. Проставте суму бонусу в 5-ти кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.40. Дати старту всіх подій не повинні бути пізніше терміну дії даної пропозиції.
 4. Сума, яку гравець повинен проставити для виконання умов бонусу, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
 5. До виконання умов акції виведення грошових коштів неможливе (за винятком умов, зазначених в Додатку *).
 6. Вся сума бонусу повинна бути проставлена перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку (або перевести кошти на казино), інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
 7. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 8. BETWINNER може змінити, скасувати, відновити або відмовити в участі в будь-який час без попереднього попередження.
 9. BETWINNER може обмежити або відмовити користувачам в можливості брати участь в тій чи іншій акції.
 10. BETWINNER залишає за собою право переглядати дані про транзакції та відвідування сайту. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає з використанням стратегії, яку BETWINNER (на свій власний розсуд) вважає нечесною, BETWINNER вправі заборонити йому брати участь в бонусній програмі і анулювати бонус.
 11. Тільки один бонус доступний для одного користувача, на сім’ю, одну адресу, один загальний комп’ютер, загальний IP, на будь-які однакові дані облікового запису (e-mail, банківський рахунок, інформацію про кредитну картку тощо). Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття акаунту.
 12. При необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи за запитом BETWINNER, то бонусна пропозиція і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб було видно обличчя) або ідентифікацію телефоном.
 13. Якщо BETWINNER виявить, що він став жертвою шахрайства або відмивання грошей, компанія має право закрити акаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.
 14. Відіграний бонус перекладається на основний рахунок в розмірі залишку бонусних коштів, але не більше суми бонусу. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менше суми мінімальної ставки, то бонус вважається програним.

Ці умови є частиною загальних правил BETWINNER.

______________________________

*Доповнення

 • В процесі виконання умов акції гравець може вивести суму від 0 до загальної суми депозитів, якщо на балансі залишається не менше двократної суми бонусу (виведення суми виграшу і суми бонусу не передбачено).
 • Ставки, за якими було повернення, в залік відіграшу не йдуть.
 • При залишку на рахунку менше суми бонусу і наявності хоча б однієї не розрахованої ставки, виведення коштів неможливе.
 • Скористатися бонусом можна протягом 30 днів з дня реєстрації. Після закінчення цього терміну бонус згорає і всі виграші з цього рахунку також.
 • Для отримання бонусу від компанії ви повинні дати свою згоду, зазначивши пункт “Брати участь в бонусних акціях” в особистому кабінеті.
 • У процесі виконання умов акції гравець має право відмовитися від бонусу, якщо залишок коштів на рахунку більше розміру отриманого бонусу. Гравець може вивести весь залишок загальної суми всіх депозитів з втратою виграшів і суми бонусу.

 

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт