За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора «Олімп» щодня розігрує грошові призи серед активних клієнтів. Просто збери серію виграшних ставок і отримай свій приз.

Умови акції

 1. Для участі в конкурсі необхідно зробити ставку на коефіцієнт від 1.6 до 1.69, після чого підтвердити свою участь у меню «Історія ставок», натиснувши кнопку «Взяти участь».
 2. Учасник конкурсу власноруч обирає серію одиночних ставок або експресів з коефіцієнтами від 1.6 (допускаються 1.61, 1.62, 1.63…1.69) до максимально можливого з кроком 0.1. Можна відразу зробити серію ставок з вказаним кроком, або ж додавати ставки поступово.
 3. Мінімальна сума ставки – 100 RUB в еквіваленті рахунку акаунту.
 4. Кожну зроблену ставку необхідно додавати в список ставок, які беруть участь в акції, натиснувши на галочку поруч з нею в меню «Історія ставок» протягом двох хвилин.
 5. Переможцем акції стає учасник, який збере серію ставок, розрахованих виграшами, що закінчується максимальним коефіцієнтом на 20:59 за московським часом (при цьому коефіцієнт, наприклад, 2.55 вважається більшим ніж 2.54). У разі рівних коефіцієнтів більш високе місце займає той гравець, який зробив останню переможну ставку за часом раніше.
 6. В конкурсі можна брати участь кілька разів. Якщо ваша серія програла*, Ви можете почати з останнього програшного коефіцієнта та продовжити свою серію ставок**. Повторне додавання вже використаних для конкурсу ставок, а так само ставки на один і той же результат не допускаються.
 7. На спеціальній сторінці видно логіни всіх учасників конкурсу, а також статус їх ставок і максимальний коефіцієнт, який був набраний лідером на поточний момент.
 8. Акція проводиться щодня з 21:00 до 20:59 за московським часом.
 9. Призовими вважаються перші 10 місць.
 10. Призовий фонд може змінюватися на розсуд організатора акції. Розмір призового фонду на наступну добу буде оголошуватися на сторінці конкурсу в 20:00 за Московським часом.
 11. Призовий фонд ділиться наступним чином:
 • 1 місце – 50% призового фонду;
 • 2 місце – 20% призового фонду;
 • 3 місце – 10% призового фонду;
 • 4 – 5 місце – 5% призового фонду;
 • 6 – 10 місце – 2% призового фонду.

* Сума ставки для продовження програної серії повинна перевищувати мінімальну суму ставки на 100 RUB (при повторному програші сума ставки повинна перевищувати мінімальну суму ставки на 200 RUB і т.д.). Якщо ставка виграє, сума подальших ставок у серії повинна дорівнювати або перевищувати мінімальну суму ставки конкурсу.

** При наявності в серії нерозрахованих ставок, після розрахунку яких вони виявляться програшними, серію необхідно буде почати заново з мінімального програшного коефіцієнта, а всі ставки вище даного коефіцієнта анулюються.

*** Ставки, розраховані поверненням, не беруть участь в акції. Події, не розраховані до 20:59 годин за московським часом поточного дня, також не беруть участі в акції.

**** Ставки на азіатські фори і тотали не беруть участь в акції. В акції беруть участь тільки ставки на реальні спортивні події. Cash Out також недоступний для ставок акції.

***** Організатор може змінити умови акції, скасувати або відновити її, або відмовити в участі в будь-який час без попереднього попередження.

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт