Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Нагору
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Betcity букмекерська контора: БК Бетсіті

Букмекери з оцінкою 3 надають послуги середньої якості або проходять випробувальний період.
Зміст
Оцінка «РБ»: 3/5
Лінія в прематчі: 3/5
Лінія в лайві: 3/5
Коефіцієнти: 3/5
Зручність платежів: 3/5
Служба підтримки: 3/5
Відгуки: 0 Бонуси: Введення/виведення: 999999 / 0
Ще 21
Мобільні версії: Запитання: 0 Скарги: 0 Служба підтримки

Зміст

Огляд компанії

3/5
Головний редактор

«Рейтинг Букмекерів» пропонує вашій увазі огляд БК «Бетсіті», яка працює в домені RU та орієнтована винятково на мешканців Росії. Контора є повністю легальною на території цієї країни. Вона має ліцензію Федеральної податкової служби РФ, входить у Першу СРО та співпрацює з Першим ЦОПІСом. Ми розкажемо вам про особливості цього букмекера, його переваги/недоліки та бонусні програми, тож дочитайте матеріал до кінця!

Офіційний сайт БК «Бетсіті»

З 2017 року компанія працює в інтернеті. Основний сайт БК виконаний у м’яких тонах. Переважають небесні кольори – білий та голубий. Інтерфейс головної сторінки розділений на три основні зони. З лівого боку можна побачити блок з видами спорту та турнірами. В центральній частині увазі клієнтів перелік матчів та ринки для ставок. Праворуч розташовані елементи налаштування та формування купону. Також з правого боку знаходяться кнопки для зв’язку зі службою підтримки. Сайт доступний російською та англійською мовами.

«Бетсіті» (ЦОПІС)Вибір ставок

Контора вирізняється серед конкурентів дуже широкою лінією. Доступні близько 80 видів спорту. Однак основний акцент зроблено на футболі, хокеї, тенісі та деяких інших популярних напрямках. Особливістю БК є наявність великої кількості довгострокових та ексклюзивних ставок. Є і кіберспорт, який поступово набирає обертів. Гравцям доступний Counter-Strike, Dota 2, Overwatch, Rainbow 6, StarCraft тощо. 

Розпис

Бетсіті – БК, яка пропонує багато виборів на футбольні та хокейні матчі, які проходять у межах великих турнірів. Кількість ринків може виходити за сотню. Контора не обмежується тільки тоталами, формами та парі на 1Х2, пропонуючи якісний розпис на статистику. Доступні ставки на кутові, попередження, аути, удари, офсайди тощо. Що стосується ігор, які до категорії топових не відносяться, контора дає на них близько 20-30 ринків. Як у прематчі, так і під час зустрічей.  

Live-ставки

У розділі «живих» ставок в «Бетсіті» вибір також пристойний. Доступні навіть матчі з не дуже популярних ліг та видів спорту. В середньому букмекер пропонує близько 500 зустрічей у Live на добу. В насичені дні кількість подій може бути значно більшою.  

Коефіцієнти

Середня маржа в БК складає 5,5-7,5% у прематчі та 6,5-7,5% у лайві. Вона може варіюватися в залежності від популярності події. Якщо ви не знаєте, що таке маржа, пропонуємо вашій увазі цей матеріал, якій відповість на всі ваші запитання.

Спеціальні функції

Букмекер дає можливість робити VIP-парі, якщо поточні ліміти гравця не влаштовують. Проте варто зазначити, що компанія може відмовити в ставках на збільшену суму за власним розсудом.

Популярністю користується і система викупу парі. Вона дозволяє продати ставку до закінчення події. Таким чином можна мінімізувати втрати або зафіксувати прибуток. Цікаво, що ця функція доступна як у прематчі, так і у лайві. Її можна використовувати на ординарах, експресах та навіть у системах.  

Програма лояльності

Постійних клієнтів компанія заохочує індивідуальними подарунками, пропонуючи фрібети та промокоди до цікавим подій зі світу спорту, а також за активність. Інформація за цими пропозиціями зазвичай надходить поштою або у вигляді СМС. 

Максимальні та мінімальні ставки

В «Бетсіті» можна робити ставки від 10 рублів. Максимальні суми не обмежені, однак вони залежать від конкретної події та індивідуальних лімітів гравця. Максимальний виграш за одним парі не може перевищувати 5 000 000 рублів.

Реєстрація

Зверніть увагу! Зареєструватися в цій конторі можуть тільки росіяни. Українцям доступна міжнародна версія БК. Огляд Бетсіті Україна доступний тут.   

Щоб створити акаунт на сайті букмекера достатньо натиснути на червону кнопку реєстрації, яка розташована у верхньому правому куті. У форму, яка з’явиться, необхідно ввести свій телефон, дату народження та пароль. Після цього на мобільний надійде повідомлення для перевірки номеру. Далі гравець має ввести особисті дані та обрати бажаний метод ідентифікації.     

реєстрація «Бетсіті» (ЦОПІС)

Верифікація

Бетсіті – букмекерська контора, яка працює через ЦОПІС у межах законодавства Росії. Ідентифікація особистості є обов’язковою. Без неї робити ставки не вийде. Пройти перевірку можливо онлайн, запросивши дзвінок оператора БК, або у будь-якому наземному пункті контори. Потрібні паспорт громадянина РФ та телефон, який використовувався на етапі реєстрації. Також ідентифікуватися можна на державному порталі РФ «Госуслуги».    

Вхід в особистий кабінет

Для авторизації на сайті букмекера достатньо натиснути відповідну кнопку, яка розташована у верхньому правому куті, та ввести у форму, що відкриється, облікові дані гравця. Увійти в акаунт можна за логіном, номером рахунку або телефоном. Звісно, знадобиться і створений в процесі реєстрації пароль. 

вхід «Бетсіті» (ЦОПІС)

Дзеркало

Державні органи України наразі не блокують сайт «Бетсіті». Додаткові дзеркала або спеціальне програмне забезпечення гравцям не знадобляться. Можна просто використовувати основний домен контори. 

Податок на виграш

Українцям гра в цій конторі недоступна. Громадяни Росії сплачують податок 13% відповідно до законодавства РФ.

Партнерська програма

Наразі «Бетсіті» не пропонує своїм клієнтам мотиваційних програм по залученню нових гравців.  

Основні характеристики

Рік заснування 2017
Ліцензія ФПС РФ
Додатки Android, iOS
Бонус До 10 000 р.
Мінімальна ставка  10 р.
Тоталізатор  Немає
Мобільна версія Є
Відеотрансляції матчів Є
Середня маржа  6-7%
Онлайн чат Є
Розгорнути Згорнути
Характеристики контори
Лінія в прематчі
3/5
Лінія в лайві
3/5
Коефіцієнти
3/5
Зручність платежів
3/5
Служба підтримки
3/5

Мовні версії сайту

російськаросійська
АнглійськаАнглійська

Наявність розділів і додатків

Букмекер дає можливість робити ставки з портативних пристроїв. Є додатки для Android та iOS, а також якісна мобільна версія для браузера. Окремо варто відзначити застосунок для персональних комп’ютерів, які працюють на базі Windows.

Web
Mac
Спортивні продукти
Спорт
Кіберспорт
Матч-Центр
Сервіси
Реєстрація
Депозит
Live-чат
- Мобільна версія

Способи платежів

БК пропонує широкий вибір платіжних методів. Це дозволяє легко поповнювати акаунт та виводити виграші.

Як поповнити рахунок?

Зробити депозит в «Бетсіті» можна за допомогою платіжних систем Visa, Mastercard, «МИР», Visa Qiwi Wallet, Webmoney, ЮMoney, Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, а також через ЦОПІС та мобільних операторів МТС, «Білайн», «Мегафон», Tele2. Сума мінімального поповнення рахунку – 10 рублів для всіх цих методів.

Що стосується максимумів, вони складають:

–          595 000 рублів для карткових методів, а також Google Pay, Samsung Pay та Apple Pay.

–          550 000 рублів для поповнення через ЦОПІС;

–          500 000 рублів для інтернет-банку «Альфа-клік»;

–          150 000 рублів для «Тінькофф Банку»;

–          250 000 рублів для Visa Qiwi Wallet;

–          15 000 рублів для Webmoney, інтернет-банку «Росбанк» та «ПочтаБанк», ЮMoney, операторів «Мегафон» і Tele2;

–          14 999 рублів для МТС;

–          5000 рублів для «Білайну».

Зарахування відбувається миттєво. Комісій немає для всіх методів, крім мобільних операторів.

Виведення коштів

Кошти можна вивести через платіжні системи Visa, Mastercard, «МИР», Visa Qiwi Wallet, ЮMoney, через ЦОПІС та переказом на банківський рахунок.

Мінімальна сума виводу для карт складає 1000 рублів, для Visa Qiwi Wallet, ЮMoney та ЦОПІСу – 100 рублів, для банківських переказів – 10 рублів. Максимум для карт за один раз – 595 000 рублів. Банківським переказом та через ЦОПІС можливе виведення до 550 000 рублів, а через Qiwi Visa Wallet і ЮMoney – 15 000 рублів. Комісії у букмекера немає. Зарахування коштів може займати від кількох хвилин до п’яти діб.

Якщо у вас виникли складнощі з поповненням або виведенням, описати свою ситуацію ви можете у відгуку за цим посиланням.

Введення коштів Виведення коштів
Сума Час Комісія Сума Час Комісія
 від 10 до 550000 миттєво 0%  від 1000 до 75000 1-5 дн. 0%
 від 10 до 550000 миттєво 0%  від 1000 до 75000 1-5 дн. 0%
 від 10 до 250000 миттєво 0%  від 100 до 15000 1-5 дн. 0%
Розгорнути все (9)

Валюти рахунку

Російський рубль

Служба підтримки

Підтримка «Бетсіті» працює у форматі 24/7. Оператори відповідають електронною поштою, а також за допомогою телефону, Telegram, Whatsapp, Viber та в онлайн-чаті.

Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Телефон
~ 1-5 хв.
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
~ 1-2 дн.
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Live-чат
~ 1-3 хв.

Надійність

Не приймає Рейтинг Букмекерів
в якості посередника
На сайті Рейтинга Букмекерів немає
представника компанії
Ставлення до спекулянтів:
Знижують максимуми

Ліцензії (1)

Організації (2)

СРО Букмекерів
СРО тоталізаторів

Відгуки (0)

Надійність
0/5
Зручність платежів
0/5
Лінія в прематчі
0/5
Служба підтримки
0/5
Лінія в лайві
0/5
Бонуси і акції
0/5
Коефіцієнти
0/5

Історія оцінки

12.05.2017
Букмекер Бетсіті доданий в рейтинг

Інформація про компанію

Бетсіті
Росія Ростовська область м. Ростов-на-Дону Вул. 20-а Лінія, д. 22
88001007475
2009
Ростов-на-Дону
Невідомий
158

За і проти

Переваги:
Широка лінія та хороший розпис
Зручний та функціональний сайт
Високі коефіцієнти
Недоліки:
Багато скарг через невірні розрахунки ставок та зниження лімітів
Контора недоступна громадянам України

FAQ

Чи можна робити ставки  в «Бетсіті» з України?

Ні. Ця контора доступна тільки росіянам. Найкращі БК, які приймають українців – за цим посиланням.

Як вивести гроші з «Бетсіті»?

Вивести гроші можна на картку, банківським переказом або через платіжні системи Qiwi та ЮMoney. Доступний і гаманець ЦОПІС.

Що робити, якщо сайт букмекера заблокований?  

В Україні сайт «Бетсіті» наразі не блокується. Якщо виникли проблеми з доступом, варто звернутися у підтримки вашого провайдера та букмекерської контори.

Скільки можна заробити в Betcity?

«Рейтинг Букмекерів» не радить сприймати ставки на спорт як метод заробітку. Це розвага. Для отримання постійного прибутку у беттингу потрібні не тільки якісні прогнози, а й вдача. Дуже важливе і вміння правильно вести фінансовий менеджмент. Як показує практика, стабільно заробляти в конторах можуть одиниці.

Огляди продуктів

Огляд додатку Iphone

Оцінка додатку

0/5
Огляд додатку Android

Оцінка додатку

0/5
Особливий коментар

Скаргу на букмекера ви можете залишити на російській версії порталу «Рейтинг Букмекерів» за цим посиланням.

Коментарі (1)
Щоб уникнути проблем, ми рекомендуємо ставити у букмекерів з оцінкою «4» чи «5»!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт