Коко Гауфф – Даяна Ястремська: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

21:30, 27 кві 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Мадрид, де між собою зіграють Коко Гауфф – Даяна Ястремська.

Коко Гауфф

Гауфф на спаді, і в цьому немає нічого дивного, враховуючи юний вік тенісистки. Американка тривалий час концентрувала виключно на грі, але останнім часом почала більше часу приділяти розвагам, а саме фотосесіям, рекламним інтеграціям та багато іншого. Незважаючи на невелику кризу Коко продовжує посідати високі позиції в рейтингу – 3-й рядок. Але попереду у Гауфф захист великої кількості рейтингових очок, включно з перемогою на Відкритому чемпіонаті США. Для цього американці необхідно додавати в грі. Якщо ще недавно подача тенісистки була грізною зброєю, то зараз вона допускає багато подвійних і в рази гірше подає другим м’ячем. Збільшилася кількість помилок і на задній лінії, що призводить до поразок.

Даяна Ястремська

Від Ястремської чекають такого ж рівня гри, як і на Відкритому чемпіонаті Австралії. Але з сенсаційного півфіналу минуло вже більше 3-х місяців, за цей час українка провалила всі змагання, де виступала. Даяна розпочала ґрунтовий відрізок, але рівень гри тенісистки на ґрунтових покриттях – це видовище не для людей зі слабкими нервами. Ястремська відмовляється думати на корті, вона прагне з будь-яких позицій лише з усієї сили бити по м’ячу, навіть не намагаючись коригувати свою гру. Окрім цього, Даяна не знає, що їй робити, коли суперниці повертають м’ячі під задню лінію після прострілів.

Розбір поєдинку

Ястремська не знає, що їй робити на ґрунтових кортах. Матч з Аранго був жахливим у виконанні українки, вона ледве обіграла травмовану суперницю, яка просто накидала м’ячі на центр корту. У матчі з Гауфф Даяні нічого робити з такою грою, Коко стабільно триматиме м’яч у корті, перебиватиме в розіграшах і діятиме більш різнопланово. Чекаю від Ястремської подвійних, також не думаю, що українка візьме більше 8 геймів.

Ординар: Програш
WTA Мадрид
21:30/27 кві
Коко Гауфф - Даяна Ястремська
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
WTA Мадрид
21:30/27 кві
Коко Гауфф - Даяна Ястремська
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі