Нагору

Огляд кіберспортивної букмекерської контори EGB.com

Зміст

Огляд компанії

4/5
Паруйр Шахбазян
Засновник сайту

Огляд букмекерської компанії EGB

Вашій увазі огляд букмекерської контори європейського кіберспортивного оператора EGB. Інтернет-ресурс було створено в 2011 році, як дочірнє підприємство відомого гемблінгового холдингу Exedra N.V. Компанія має кіпрську реєстрацію, а її головний офіс знаходиться в Нікосії. Юридичною підставою для здійснення міжнародної діяльності служить ліцензія уряду Кюрасао з номером 8048/JAZ2017-018. Наприкінці сторінки ви можете почитати відгуки БК EGB.

Контора пропонує ставки на турніри таких популярних комп’ютерних ігор, як StarCraft2, League of Legends, Counter-Strike, World of Tanks, Quake, Dota 2 і інші. Доступні відеотрансляції подій, лайв-чати з операторами і користувачами. У сайту 11 мовних версій, серед яких російська та англійська. Служба підтримки відповідає в тому числі і російською. Букмекер приймає тільки долари США.

Інтерфейс офіційного сайту

Дизайн сайту EGB справляє неоднозначні враження. На головній бачимо сторінку, що перенасичена різноманітними банерами, а їх розмір надто великий. Української мови інтерфейсу немає. 

БК пропонує розширений функціонал: крім ставок на кіберспорт гравцям тут є спортивні події, магазин, акції, розділ з новинами.та матеріали у форматі інстасторіз. Бажану подію не доведеться шукати вручну, адже компанія розробила фільтр для пошуку конкретної події (за видом спорту). Додамо, що перелік доступних матчів подано в зручному мінімалістичному списку. 

egb1

Вибір ставок

Тут немає ставок на погоду, політичні події чи велику кількість спорту. Можна спрогнозувати результати кількох напрямів: футбол, теніс, хокей, бейсбол та баскетбол. Розділ е-спорт також доступний на веб-сайті, включаючи ігри та турніри дисциплін CS:GO, League of Legends, DOTA 2, StarCraft, Rainbow 6, Starcraft та Valorant.

Live

Компанія пропонує розмаїття Live-ставок з відеотрансляціями кіберспортивних подій з платформи Twitch. Спортивна складова відверто кульгає, адже пропонується дуже мало матчів (не кажучи вже про рівень коефіцієнтів чи розпис).

Коефіцієнти

Для кіберспортивних подій маржа висока і становить близько 7-8%, тому коефіцієнти більшість маркетів досить низькі. Аналогічна ситуація і з котуваннями в баскетбольних, футбольних та інших нішах.

Розпис

БК пропонує скупий розпис, де кількість ринків можна порахувати на пальцях однієї руки. Становище в кіберспорті також не тішить – лише основні варіанти ставок (до 10 різних маркетів). Тут коментувати нічого.

Мінімальні і максимальні ставки

Мінімальна ставка – 1 євро. Чітко встановленого максимального значення не має, його розмір залежить від ринку, виду спорту та популярності події. Варто додати, що в букмекера є віртуальні гроші (плеймані). Ви можете використовувати їх для ставки на сайті, щоб змоделювати гру на реальні кошти. Плеймані нічого не варті та не конвертуються. Рекомендуємо використовувати їх для навчання або ставок без ризику втратити реальні гроші. Кожен користувач отримує 20 PM після  реєстрації. Коли баланс PM опускається нижче 20, можна оновити його до початкової суми. Для цього переконайтеся, що наразі немає відкритих ставок і натисніть відповідну кнопку. 

Реєстрація

БК пропонує швидку два варіанти для реєстрації швидкий та повний (з введенням більшої кількості особистих даних).За інформацією техпідтримки, ви можете обрати будь-яку. На реєстрацію з України вето не накладалось.

egb2

Верифікація

На сайті EGB ви можете добровільно верифікувати свій акаунт. Так ви уникнете можливих проблем з виведенням коштів, а в деяких випадках зможете розраховувати на швидший кешаут. Верифікація облікового запису істотно підвищує безпеку обох сторін. Для того, щоб верифікувати обліковий запис, необхідно вибрати в меню профілю опцію “Завантажити документи”.

  • для підтвердження особи (кольорова копія двох сторінок паспорта, ідентифікаційної картки, посвідчення водія або іншого документа, що підтверджує вашу особу).
  • для підтвердження адреси (рахунок на оплату комунальних послуг, виписку з рахунку платіжної системи, яку ви використовували для розрахунків з EGB), не старше 3 місяців.

Документи можуть бути у форматі .JPG, .JPEG, .PDF або .PNG, кожен файл не повинен перевищувати 5 МБ, а за добу можна відправити не більше трьох документів. Після завершення перевірки документів ви зможете побачити відповідну зелену галочку у вікні “Мій профіль”.

Вхід в особистий кабінет

Для входу в акаунт натисніть відповідну кнопку у правому верхньому кутку. Введіть нікнейм та пароль, що вказувались вами раніше (під час реєстрації).

Дзеркало

Сайт працює безперебійно на території України, тому використання дзеркал, ВПН чи інших сторонніх програм не потрібне. Однак, на сайті можна знайти адресу дзеркала та зберегти його для страхування на випадок проблем з доступом до сайту.

Податок на виграш

Питання про ставку податку в Україні не врегульоване до кінця (станом на першу половину 2022 року). Ви можете добровільно звернутись до ПКУ та сплатити близько п’ятої частини (19,5%), однак все може змінитись. 

Партнерська програма

На сайті букмекерської контори EGB реферальна програма “Приведи друга”. Зареєстровані користувачі можуть запрошувати нових гравців за допомогою реферального посилання, за що обидві сторони угоди отримують бонуси. Після того, як новий користувач перейшов за реферальним посиланням та зареєструвався на сайті, афіліат протягом 90 днів отримуватиме на ігровий рахунок гроші в розмірі 1,25% від обороту рефералу. Кошти надходитимуть на рахунок афіліату після кожної розрахованої ставки рефералу з коефіцієнтом 1.3 і вище, незалежно від її результату. EGB віддає афіліату половину прибутку

Висновки

Переглянувши огляд EGB та проаналізувавши інформацію ви можете знайти велику кількість недоліків:

  • відсутність українського інтерфейсу; ;
  • дуже низькі коефіцієнти;
  • немає гривневого рахунку;
  • нікудишній розпис спортивних подій;
  • поганий вибір ставок

Разом з цим, букмекер має кілька цікавих фішок, пропонує регулярно бонуси для гравців з солідними сумами та дозволяє реєстрацію з України.

Якщо у вас є інформації, яка буде корисною для інших бетторів – ви можете залишити про EGB відгук нижче в даному огляді.

Розгорнути Згорнути
Характеристики контори
Лінія в прематчі
3/5
Лінія в лайві
3/5
Коефіцієнти
3/5
Зручність платежів
5/5
Служба підтримки
3/5

Мовні версії сайту

РосійськаРосійська
ІспанськаІспанська
ІталійськаІталійська
АнглійськаАнглійська
КитайськаКитайська
КорейськаКорейська
НімецькаНімецька
+ 5 мов
ПольськаПольська
ПортугальськаПортугальська
ФранцузькаФранцузька
ЧеськаЧеська
ШведськаШведська
Сховати мови

Наявність розділів і додатків

Web
Mac
Спортивні продукти
Кіберспорт
Трансляция матчей
Матч-Центр
Сервіси
Реєстрація
Депозит
Live-чат
- Мобільна версія

Способи платежів

Як внести депозит

После нажатия на кнопку “Депозит” пользователи, прошедшие полную регистрацию, перенаправляются на страницу с выбором метода. При этом система указывает список рекомендуемых способов в зависимости от географической принадлежности. Ниже отображается история депозитов аккаунта. Депозиты, сделанные любым из предложенных способов, засчитываются на счет в течение 1-2 минут. Исключение составляют депозиты криптовалютами, где зачисление может занять до 60 минут.

Вывод денег

На данный момент на сайте EGB доступно более десятка способов вывода средств. Пожалуйста, ознакомьтесь с требованиями, сроками и лимитами для каждого из вариантов, приведенных в списке ниже.

Введення коштів Виведення коштів
Сума Час Комісія Сума Час Комісія
 від $200 до $1000 миттєво 0%  від $200 до $1000 1-10 дн.[1] 0%
 від $200 до $1000 миттєво 0%  від $200 до $1000 1-10 дн.[1] 0%
 від $15 до $10000 миттєво 0%  від $15 до $10000 1-24 ч.[1] 0%
Розгорнути все (14)

Валюти рахунку

Долар США

Служба підтримки

Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Телефон
~ 5 хв.
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
~ 30 хв.
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Live-чат
~ 5 хв.

Надійність

Не приймає Рейтинг Букмекерів
в якості посередника
На сайті Рейтинга Букмекерів є
представник компанії
Ставлення до спекулянтів:
Не знижують максимуми

Ліцензії (1)

Скарги

(3: 0/ 0/ 3/ 0/ 0)
Затримка виплат - 750 USD EGB.com - 23 Листопада 2021
Ставлю ставки давно на егб , виводи були максимум тиждень, зарез хочу вивести 700 долларів , і мені відмовляють , спочат...
Читати далі
Проігнорована 23.11.2021
Затримка виплат - 600 USD EGB.com - 6 Марта 2021
Зaдерживaют с 3 феврaля,уже больше месяцa.В службе поддержки клaссический для них ответ,что передaли мой зaпрос в фин.де...
Читати далі
Проігнорована 06.03.2021
Інше - 3500 USD EGB.com - 18 Серпня 2020
Добрый день! Постараюсь полностью изложить суть своей проблемы с данным букмекером. Начать, наверное, стоит с того, чт...
Читати далі
Проігнорована 18.08.2020

Відгуки (1)

3.5/5
Надійність
3/5
Зручність платежів
4/5
Лінія в прематчі
4/5
Служба підтримки
3/5
Лінія в лайві
3/5
Бонуси і акції
4/5
Коефіцієнти
3/5
Олександр Сафонов Новачок
3.4/5

Історія оцінки

10.10.2018
Рейтинг EGB.com піднявся з 3 до 4
22.07.2016
Букмекер EGB.com доданий в рейтинг

Інформація про компанію

EGB.com
Коста-Рика Los Yoses, Montes de Oca San Jose 11501 From Automercado 125 meters south, second house on the right
+50640003944
Невідомий
2011
Коста-Рика
Невідомий

Часті запитання

Як отримати бонуси в букмекерській конторі EGB?

Для цього потрібно повністю ознайомитись з умовами обраного заохочення, адже вони різняться в кожному заохоченні. Наприклад, ви можете зробити депозит та отримати на бонусний баланс певний відсоток від суми внесених коштів для відіграшу.

Як увійти в акаунт в БК ЕГБ?

Для авторизації необхідно ввести нікнейм та пароль, що вказувались під час реєстрації.

Чи є додаток БК ЕГБ на iOS?

Так, застосунок для iOS можна завантажити з офіційного сайту букмекера.

Які валюти можна використовувати для ставок в БК EGB?

Основною і єдиною реальною валютою є долар США. Букмекер пропонує ще віртуальний баланс для тестування сервісу.

Огляди продуктів

Коментарі (2)
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт