Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри
Сума бонуса
200 €
Відіграш
25х
Термін відіграшу

Букмекерська компанія BitBet24 пропонує новим гравцям 100% вітальний бонус «Азартний».

Умови та особливості

 1. Для отримання привітального бонусу необхідно активувати бонус в момент реєстрації на сайті або в профілі гравця в розділі «Мої бонуси», а потім внести депозит у межах суми, зазначеної в умовах бонусу.
 2. Мінімальний депозит для отримання бонусу складає 5 євро в еквіваленті валюти рахунку.
 3. Максимальний бонус, який можна отримати у межах даної пропозиції – 200 євро.
 4. Максимальна ставка при відіграші бонусу складає 3 євро.
 5. Для виведення коштів необхідно прокрутити депозит та суму бонусу 25 разів.
 6. Для здійснення ставок в першу чергу будуть використовуватися кошти, які ви внесли на баланс. У разі якщо на грошовому балансі не залишилося коштів, наступні ставки будуть відніматися з бонусного балансу. Всі виграші, які ви отримаєте при активному бонусі, будуть зараховані на бонусний баланс. Вони можуть бути виведені тільки при виконанні умов відіграшу бонусу.
 7. Коли умови по відіграшу бонусу виконані, сума коштів на вашому бонусному балансі, яка пов’язана з активним бонусом, буде переведена на ваш грошовий баланс. Вона може бути виведена в будь-який момент.
 8. У разі скасування бонусу, закінчення терміну дії бонусу або спроби виведення коштів до виконання відіграшу активного бонусу, сума нарахованих бонусів і всі бонусні виграші будуть автоматично списані.
 9. Оборот бонусних коштів, а саме сума всіх ставок бонусними коштами, повинен становити не менше ніж х25 від суми внесеного депозиту і отриманого бонусу, перш ніж бонус і бонусні виграші будуть переведені на ваш баланс.
 10. Максимально допустима ставка при відіграші бонусу становить 3 EUR (або еквівалент в іншій валюті). Перевищення максимальної ставки при грі з бонусом може призвести до скасування бонусу і всіх виграшів, отриманих до виконання вимог по відіграшу бонусу.
 11. У разі виявлення факту шахрайства, зловживання бонусною пропозицією, організатор має право припинити участь таких клієнтів в рекламній кампанії. У цих випадках залишок на бонусному рахунку анулюється.
 12. Один бонусний рахунок доступний для одного користувача (на одну сім’ю, одну адресу, один загальний комп’ютер, загальний IP, на будь-які однакові дані облікового запису: адресу, e-mail, банківський рахунок, інформацію про кредитну картку, акаунт платіжної системи). Будь-яке порушення правил рекламної кампанії веде до анулювання, а також до прийняття додаткових заходів, спрямованих на запобігання подібних дій.
 13. Організатор має право змінити умови і терміни проведення рекламної кампанії без попереднього повідомлення.
 14. Діють загальні правила БК та бонусів БК.

Плюси і мінуси

 • Великий максимальний розмір бонусу
 • Невисокий мінімальний депозит для участі
 • Великий вейджер
 • Обмеження на максимальну ставку при відіграші
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт