Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри
Сума бонуса
3000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
30 днів

Букмекерська компанія Playwetten пропонує новим гравцям бонус 100% за перший депозит. Максимум, який клієнт може отримати за цією пропозицією – 3 000 гривень (в еквіваленті валюти рахунку).

Як отримати бонус?

 • Реєструйтеся на сайті БК Playwetten.
 • Заповніть всі поля з персональними даними в особистому кабінеті.
 • Поповніть свій баланс на суму від 10 гривень (або еквівалент в іншій валюті).
 • Бонус автоматично нараховується після поповнення балансу.

Правила та умови

 1. Користувач має право отримати тільки один бонус .
 2. Бонус нараховується автоматично після першого поповнення рахунку, якщо у вас заповнені всі поля в особистому кабінеті.
 3. Проставте суму бонусу в 5-х кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.40. Дати старту всіх подій не повинні бути пізніше терміну дії даної пропозиції.
 4. Сума, яку гравець повинен проставити для виконання умов бонусу, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
 5. До виконання умов акції виведення грошових коштів з рахунку неможливе (за винятком умов, зазначених в Додатку).
 6. Вся сума бонусу повинна бути проставлена перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку, інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
 7. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 8. Playwetten може змінити, скасувати, оновити умови або відмовити клієнту в будь-якій акції в будь-який час без попереднього попередження.
 9. Playwetten може обмежити або відмовити користувачам в можливості брати участь в тій чи іншій акції.
 10. Playwetten залишає за собою право переглядати дані про транзакції та відвідування сайту з будь-якої причини. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає по стратегії, яку компанія (на свій власний розсуд) вважає нечесною, Playwetten має право заборонити йому брати участь в бонусній програмі і анулювати бонус.
 11. Тільки один бонус доступний для одного користувача – на сім’ю, одну адресу, один комп’ютер, IP-адресу, а також на будь-які однакові дані облікового запису: e-mail, банківський рахунок, інформація про кредитну картку, акаунт платіжної системи. Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття аккаунта.
 12. За необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації . Якщо він не надасть документи за запитом, бонусна пропозиція і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію за телефоном.
 13. Сума бонусу (або залишок без виграшу) надходить на основний рахунок в разі, якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку не менше суми мінімальної ставки.

Ці умови є частиною загальних правил БК Playwetten.

*Доповнення

 • При залишку на рахунку менше суми бонусу і наявності хоча б однієї не розрахованої ставки виведення коштів неможливе.
 • В процесі виконання умов акції гравець може вивести суму від 0 до загальної суми депозитів, якщо на балансі залишається не менше двократної суми бонусу (виведення суми виграшу і суми бонусу не передбачено).
 • Скористатися бонусом можна впродовж 30 днів з дня реєстрації. Після закінчення цього терміну згорає бонус і все, що було виграно за його допомогою.
 • У процесі виконання умов акції гравець має право відмовитися від бонусу, якщо залишок коштів на рахунку більше розміру отриманого бонусу. Гравець може вивести весь залишок загальної суми всіх депозитів з втратою виграшів і суми бонусу. Для цього необхідно звернутися у підтримку БК.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт