Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Нагору
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Winline букмекерська контора: БК Вінлайн

Букмекери з оцінкою 3 надають послуги середньої якості або проходять випробувальний період.
Зміст
Оцінка «РБ»: 3/5
Лінія в прематчі: 4/5
Лінія в лайві: 4/5
Коефіцієнти: 4/5
Зручність платежів: 5/5
Служба підтримки: 5/5
Бонуси і акції: 5/5
Технологічність: 5/5
Відгуки: 4 Бонуси: Введення/виведення: 500 ₽ / 250000 ₽
Ще 11
Мобільні версії: Запитання: 3 Скарги: 6 Служба підтримки

Зміст

Огляд компанії

3/5
Головний редактор

Історія

Міжнародна букмекерська контора Winline почала приймати ставки на спорт онлайн в 2012 році. Ліцензію компанія отримала в лютому 2011 року в Коста-Риці, в тому ж році був зареєстрований основний домен цього онлайн-букмекера в зоні .com.

Наш час

Міжнародний букмекер «Вінлайн» приймає спортивні ставки тільки через сайт в зоні .com, наземних пунктів прийому ставок ця компанія не має.

Головний офіс «Вінлайн» зареєстрований в Коста-Риці, юридична адреса: Heredia, San Rafael, Del Restaurante Oasis, 50 Este, 10 sur Y 175 Este. Оператор сайту – компанія WINLINEBET S.R.L. (Winlinebet Sociedad de Responsabilidad Limitada).

Варто звернути увагу на те, що міжнародна букмекерська компанія Winline юридично не має стосунку до російського букмекера «Вінлайн» – його інтерактивного букмекера та наземної мережі пунктів прийому ставок.

Бонуси

На сайті Winline є програма лояльності з теглайном «Отримуй ще більше з кожною ставкою!». Програма має на увазі придбання гравцем очок у вигляді «м’ячів» за ставки на букмекері. Ці очки при досягненні певної кількості перетворюються у фрібети (на 200 і 1000 рублів) і бонуси на рахунок (2000 і 10000 рублів). Постійні гравці отримують запрошення в VIP-клуб з ексклюзивними пропозиціями. Учасником бонус-клубу Winline автоматично стає кожен гравець з рублевих рахунком. Рахунки в інших валютах не беруть участі в програмі.

Російськомовна локалізація

Цільовий ринок міжнародного онлайн-букмекера Winline – російськомовний, тому сайт «Вінлайн» доступний тільки в російській версії і повністю адаптований до гравця з російськомовних країн. Саме цим пояснюється те, що клієнти з рахунками в іноземних валютах не отримують бонусів і не беруть участь в програмі лояльності. Служба підтримки компанії спілкується російською мовою.

Платіжні системи і валюти рахунку

Депозит

Поповнити рахунок в БК Winline можна за допомогою 14 платіжних методів, що забезпечують миттєве перерахування коштів. У їх числі такі популярні в Україні та країнах СНД платіжні системи, як «Вебмані», «Яндекс.Деньги», QIWI Wallet, Moneta.ru і інші. Всі доступні вам способи введення грошей відображені в розділі «Особистий кабінет» на Winline, а також нижче в цьому огляді БК «Вінлайн».

Мінімальний депозит в цій букмекерській конторі – 500 рублів для всіх методів.

Сума максимального поповнення рахунку обмежена тільки для банківських карт (5 млн рублів), QIWI-гаманця (250000 рублів) і платежів з мобільних або терміналів.

Комісію за депозити Winline не стягує і покриває всі витрати за переведення, крім WebMoney (0,8%) і мобільних платежів (від 10,9% до 12%).

Виведення коштів

Вивести гроші з БК «Вінлайн» можна за допомогою 10 платіжних систем: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, WebMoney, Yandex.Money, QIWI, Moneta.ru, Skrill і Neteller.

Мінімальна сума для виведення коштів через більшість систем дорівнює 1500 руб. Для платіжних карт сума на виведення повинна становити не менше 3000 рублів.

Максимальний розмір виведення через WebMoney, Moneta.ru, Skrill і Neteller необмежений.

БК Winline бере на себе витрати на переведення грошей клієнтам, крім переказів через WebMoney (розмір комісії системи – 0.8%). У рідкісних випадках компанія вимагає проставити депоновану суму тричі, перш ніж клієнт отримає право запросити виплату. Якщо гравець відмовляється, витрати перекладаються на нього.

Валюти рахунку

На сайті Winline можна завести ігровий рахунок в російських рублях, американських доларах і євро.

Лінія і ставки на Winline

Прематч

У лінії міжнародної букмекерської онлайн-контори «Вінлайн» пропонуються ставки на події з 20 популярних видів спорту, а також на віртуальний спорт і кіберспорт. Тут ви знайдете футбольні матчі всіх популярних міжнародних турнірів і національних першостей країн Європи, Азії, Америки та Африки.

На топові футбольні події букмекер пропонує розпис з більш ніж 140 ринків. У ній є всі основні ринки, європейські та азіатські фори, стандартні і азіатські тотали – як на весь матч, так і окремі тайми. Букмекерська компанія «Вінлайн» приймає ставки на кутові і іншу статистику, окремих гравців.

Середня маржа в коефіцієнтах прематчу – 6,7%.

Лайв

Ширина розпису подій в «лайв» вище середнього. Наприклад, на популярний тенісний матч Winline пропонує від 20 ринків для ставок.

Середня величина маржі в live-ставках становить 7,7%.

Ставки в «лайв» Winline розраховуються приблизно за 10 хвилин.

Максимальна і мінімальна ставки

Мінімальна ставка на ординар або експрес на «Вінлайн» як перед початком події, так і в «лайв» – 10 рублів. Максимальний розмір суми ставки залежить від конкретної події і визначається конторою.

Платформа і мобільні ставки

Компанія Winline використовує програмне забезпечення власної розробки.

Влітку 2016 року БК Winline запустила новий сайт з можливістю відеотрансляцій спортивних подій. Стара версія букмекера такої послуги не надавала.

На офіційному сайті БК можна завантажити додаток (клієнт) для ПК на програмному забезпеченні Windows, відповідний повній версії БК Winline.

Букмекерська контора має мобільну версію, яка відрізняється від основної версії сайту тільки відсутністю лайв-чату. Вхід на сайт через мобільну версію зручний для всіх популярних мобільних пристроїв і планшетів.

Winline не пропонує програм для портативних пристроїв iOS і Android.

Таблиця продуктів і платформ нижче в цьому огляді ознайомить вас з продуктами і можливостями, доступними на кожній з платформ букмекера Winline.

Продукти

Сайт «Вінлайн» пропонує такі продукти і послуги, як:

  • ставки на спорт;
  • ставки на віртуальний спорт;
  • ставки на кіберспорт;
  • матч-центр зі спортивними трансляціями;
  • відеотрансляції матчів.

Прямі відеотрансляції на «Вінлайн» – як в основній версії сайту, так і на мобільних пристроях – доступні всім зареєстрованим користувачам з позитивним балансом. Клієнт з нульовим балансом не зможе подивитися матч.

Підтримка

Служба підтримки букмекерської контори Winline доступна лише російською мовою. Центр підтримки користувачів відповідає цілодобово по електронній пошті, в живому чаті і по телефону. Час реагування на наш тестовий запит по e-mail склало 3 хвилини. Контактні дані служби підтримки можна знайти номер нижче в огляді.

Верифікація на Winline

БК Winline проводить верифікацію клієнтів – перевіряє особистість і вік. Після вашого першого запиту на виведення грошей в БК Winline, букмекер запросить скан-копію документа, що засвідчує особу (паспорт або інший документ), який необхідно вислати на ел. пошту [email protected]. Верифікація може тривати до п’яти робочих днів (відповідно до п. 2.9 Загальних положень).

Процес верифікації буде успішно завершено після того, як підтвердяться зазначені вами при реєстрації вік і особисті дані.

Компанія залишає за собою право провести верифікацію за допомогою телефонної розмови або софтфону (Skype або аналогічна програма).

Ліцензії

Діяльність міжнародної букмекерської компанії Winline в мережі регулюється ліцензією Республіки Коста-Рика №134-12, дійсної до лютого 2020 року.

Обмеження

Ця букмекерська контора не призначена для професійної гри і ставиться до «виделочників», «коридорщиків» і спекулянтів нейтрально: після викриття в спекулятивній грі максимуми гравця будуть знижені.

Вирішення скарг

Якщо, на ваш погляд, ваші права були порушені БК Winline, просимо вас заповнити форму скарги, після чого ми почнемо обговорювати ваш запит з компанією.

БК Winline приймає «Рейтинг Букмекерів» як незалежного посередника при вирішенні суперечок, які виникли між гравцями і букмекерами.

Відгуки користувачів про Winline

Думки та відгуки про виведення коштів і гру на БК Winline ви знайдете в блоці «Відгуки користувачів» і в коментарях до огляду цієї БК. Якщо ви грали або граєте на сайті цього букмекера, будь ласка, поділіться з «РБ» і іншими читачами вашим унікальним досвідом – залиште свій відгук в огляді букмекерської контори «Вінлайн» на нашому сайті.

На сайті «РБ» є представник контори, який відповість на ваші запитання.

Розгорнути Згорнути
Характеристики контори
Лінія в прематчі
4/5
Лінія в лайві
4/5
Коефіцієнти
4/5
Зручність платежів
5/5
Служба підтримки
5/5
Бонуси і акції
5/5
Технологічність
5/5

Бонуси і акції

Мовні версії сайту

російськаросійська

Наявність розділів і додатків

Web
Mac
Спортивні продукти
Спорт
Кіберспорт
Віртуальний спорт
Трансляция матчей
Матч-Центр
Сервіси
Реєстрація
Депозит
Live-чат
- Мобільна версія

Програмне забезпечення

Способи платежів

Введення коштів Виведення коштів
Сума Час Комісія Сума Час Комісія
 від 500 до 5000000 миттєво 0%  від 3000 до 75000 1-7 дн. [3] 0%
 від 500 до 5000000 миттєво 0%  від 3000 до 75000 1-7 дн. [3] 0%
 від 500 до не обмежений миттєво 0.8%  від 1500 до не обмежений 2-3 дн. 0.8%
Розгорнути все (14)

Валюти рахунку

Євро
Російський рубль
Долар США

Служба підтримки

Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Телефон
~ 1-5 хв.
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
~ 3 хв.
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Live-чат
~ 1-5 хв.

Надійність

Приймає Рейтинг Букмекерів
в якості посередника
На сайті Рейтинга Букмекерів немає
представника компанії
Ставлення до спекулянтів:
Знижують максимуми

Ліцензії (2)

Скарги

(6: 6/ 0/ 0/ 0/ 0)
Інше - 50 EUR Winline - 16 Октября 2018
Зарегистрировался у бк winline за хорошою оценку у вас. Поиграл месяць ( играл больше в минус ) и захотел вивести оставш...
Читати далі
Безпідставна 16.10.2018
Інше - 364 EUR Winline - 16 Мая 2018
Здравствуйте! Помогите пожалуйста решить проблему с Winline. Сложилась неприятная ситуация. Завел деньги, чучуть выиграл...
Читати далі
Безпідставна 16.05.2018
Затримка виплат - 26029 RUB - Winline - 29 Марта 2018
Здравствуйте, до последнего ждал ответ от службы поддержки Винлайна, но терпение кончилось, видимо они не воспринимают с...
Читати далі
Безпідставна 29.03.2018

Відгуки (4)

2.1/5
Надійність
1.7/5
Зручність платежів
2/5
Лінія в прематчі
2.4/5
Служба підтримки
1/5
Лінія в лайві
1.7/5
Бонуси і акції
1.4/5
Коефіцієнти
2/5
Арсенал Лондон Гравець
1/5
Стас Демидов Новачок
2.4/5
Юлия Тимченко Новачок
1.7/5

Історія оцінки

28.09.2022
Рейтинг Winline опустився з 5 до 3
02.03.2016
Рейтинг Winline піднявся з 4 до 5
05.04.2014
Рейтинг Winline піднявся з 3 до 4
07.09.2012
Рейтинг Winline піднявся з 2 до 3
25.03.2012
Букмекер Winline доданий в рейтинг

Інформація про компанію

Winline
Коста-Рика Естерильос Есте Heredia San Rafael Del Restaurante Oasis, 50 Este, 10 Sur y 175 Este
88007075228
Невідомий
2009
Невідомий

За і проти

Переваги:
Швидкі виплати
Якісна служба підтримки
Приваблива програма лояльності
Недоліки:
Можуть утримувати комісії з професійних гравців.

Організації (2)

Early Warning System (FIFA)
International Sports Monitoring (ISM)

Запитання користувачів

Костянтин Стреленко Новачок

Спасибі велике .

Как регестририватьса с українським номером 38097851***7 на ВИНЛАЙН?

1
18.11.2020 20:29
Закритий
Illia Hoiarchuk Новачок

Чи існує фрібет

Чи існує фрібет для інших національностей крім росіян, після встановлення додатку в БК Winline?

1
25.12.2019 21:04
Закритий
Aleksandr Ponomarev Новачок

Регистрируете ли граждан Украины?

Работаете ли вы с гражданами проживающими на Украине?

1
13.07.2019 11:28
Закритий

Новини Winline

Більш 11 млн рублів принесли клієнту Winline перемоги Німеччини та Бельгії в 1/8 фіналу Євро-2016
Новини
Більш 11 млн рублів принесли клієнту Winline перемоги Німеччини та Бельгії в 1/8 фіналу Євро-2016

Клієнт Winline поставив великі гроші та виграв Як ми повідомляли раніше, гравець зробив двійник, що складався з двох подій: Німеччина – Словаччина та Угорщина – Бельгія. Клієнт Winline поставив 5 млн рублів на перемогу німців і бельгійців з підсумковим коефіцієнтом 2.32. В результаті гравець виграв 11.6 млн рублів, відповідно, його прибуток склав 6.6 млн рублів. «Ставка була розрахована о 23:50, впродовж 40 секунд після завершення матчу Угорщина – Бельгія», – пояснив «Рейтингу Букмекерів» фахівець зі зв’язків з громадськістю Winline Тигран Асцатуров. Нагадаємо, нещодавно один з клієнтів Winline поставив 3 млн рублів на те, що Німеччина переможе команду Північної Ірландії в…

Клієнт Winline поставив 5 млн рублів на перемогу Німеччини та Бельгії в 1/8 фіналу
Новини
Клієнт Winline поставив 5 млн рублів на перемогу Німеччини та Бельгії в 1/8 фіналу

Клієнти Winline не бояться грати на великі гроші Гравець зробив двійник, що складається з двох подій: Німеччина – Словаччина та Угорщина – Бельгія. Він поставив на перемогу підопічних Йоахіма Лева з коефіцієнтом 1.42 і тріумф «Червоних дияволів» з коефіцієнтом 1.62. Підсумковий коефіцієнт – 2.32. Сума ставки склала 5 млн рублів, розповів «Рейтингу Букмекерів» фахівець зі зв’язків з громадськістю Winline Тигран Асцатуров. Відповідно до котирувань Winline, Німеччина має найкращі шанси вийти в чвертьфінал: поставити на просування цієї збірної вперед можна за 1.17. Ймовірність виходу в наступний етап словаків оцінюється коефіцієнтом 5.14. Поставити на те, що Німеччина переможе в основний час, як…

Клієнт Winline поставив 3 млн рублів на перемогу Німеччини над Північною Ірландією
Новини
Клієнт Winline поставив 3 млн рублів на перемогу Німеччини над Північною Ірландією

Клієнти Winline грають на великі гроші Як розповів «Рейтингу Букмекерів» фахівець зі зв’язків з громадськістю Winline Тигран Асцатуров, гравець зробив ставку в 3 млн рублів на перемогу Німеччини за 1.34. При цьому, за його словами, клієнти компанії ставлять великі суми на ігри Євро-2016 доволі часто. «Гравці впевнені, що ми заплатимо, і тому ризикують грати на такі суми», – заявив він. «Для гравців в Winline доступні високі максимуми, особливо на топ-події, якою без сумніву є чемпіонат Європи», – додав пан Асцатуров. Зазначимо, що перед початком гри Німеччина – Північна Ірландія в БК Winline поставити на нічию можна було за 4.72, на…

На думку букмекерів, в квартеті Ліги Європи шанси «Шахтаря» найгірші
Новини
На думку букмекерів, в квартеті Ліги Європи шанси «Шахтаря» найгірші

Команда Євгена Коноплянки постала на шляху у донецького «Шахтаря» Згідно з коефіцієнтами букмекерської контори Winline, шанси «Шахтаря» повторити своє досягнення 2009-го року в поточній єврокубковій кампанії складають 15% (6.75). Потенційний тріумф у Лізі Європи інших претендентів оцінено так: «Ліверпуль» – 2.60 (38%), «Севілья» – 2.90 (34%), «Вільярреал» – 4.40 (23%). Отже, звернемо увагу на протистояння, яке найбільше цікавить українського вболівальника: «Шахтар» проти «Севільї». Трейдери контори вже надали дебютні котирування на першу зустріч між цими суперниками, що пройде у Львові 28-го квітня. Шанси «Гірників» на перемогу тут також оцінено нижче: «Шахтар» – 2.80 (34%), нічия – 3.38, «Севілья» – 2.52 (38%). Доречно…

Часті запитання

Коментарі (13)
Щоб уникнути проблем, ми рекомендуємо ставити у букмекерів з оцінкою «4» чи «5»!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт