За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
75 €
Відіграш
15х
Термін відіграшу
30 днів

Внеси депозит і букмекерська контора Jetbull додасть на рахунок 50% від суми депозиту в розмірі до €75 (або еквівалент цієї суми в іншій валюті) в якості привітання.

Правила та умови акції

  1. Новим клієнтам Jetbull пропонується 50% від депозиту в якості вітального бонусу в розмірі до 75 євро.
  2. Бонус відображається на сторінці депозиту. Коли гравець вибирає цей бонус і вносить депозит розміром не менше 10 євро (або еквівалент цієї суми в іншій валюті), він миттєво отримує додаткові 50% за умовами акції.
  3. У тих випадках, коли бонус на депозит не нараховується автоматично після вибору бонусу і внесення кваліфікаційного депозиту, необхідно звернутися до служби підтримки (до першої ставки).
  4. Отриманий гравцем бонус і внесений ним депозит нараховуються на бонусний баланс. Для переводу на основний рахунок необхідно проставити суму бонусу в 15-кратному розмірі для відіграшу. Для гравців з Австралії, Литви, Польщі, Словенії і Великобританії – в 20-кратному.
  5. Бонус недоступний клієнтам з Німеччини, Сербії, Болгарії, Кіпру, Чорногорії, Естонії, Індонезії, Азербайджану, Росії, Македонії, Південної Кореї, України, Греції, Хорватії, Нігерії та Латвії.
  6. Вимога по відіграшу має бути виконана протягом 30 днів з моменту внесення першого депозиту.
  7. Клієнт має право скасувати цей бонус, зв’язавшись зі службою підтримки. При скасування бонусу на його реальний грошовий рахунок буде повернена тільки сума кваліфікаційного депозиту. Будь-які виграші за ставками, розміщеними в системі за допомогою бонусних коштів, будуть скасовані. У разі втрати бонусного балансу втрата буде відшкодована за рахунок суми кваліфікаційного депозиту і тільки залишок від депозиту буде повернено на рахунок клієнта в реальному грошовому вираженні.
  8. Мінімальний коефіцієнт для відіграшу – 2.
  9. Бонуси можна ставити на скачки.
  10. Jetbull залишає за собою право відміни бонус або змінити умови в будь-який час.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт