Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Зроби виграшну ставку типу «Експрес» з найвищим загальним коефіцієнтом на сайті БК Favbet та бери участь у розіграші призів у вигляді: суми ігрових замінників гривні (визначеної організатором); фізичного подарунку.

Офіційні правила участі

1. Організація і проведення акції регламентовані цими правилами, офіційний текст яких опубліковано на сайті www.favbet.ua у розділі «Акції».

2. Учасником акції – може бути фізична особа, яка зареєстрована та верифікована на сайті www.favbet.ua, на момент участі в акції досягла 21-річного віку, є дієздатною, не має встановлених законодавством обмежень, щодо участі в азартній грі, не перебуває у реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, та за власним бажанням бере участь в азартній грі.

3. Погоджуючись з цими правилами, учасник підтверджує, що ознайомлений з правилами організатора, програмою лояльності, а також усвідомлює, що повинен дотримуватись принципів відповідальної гри, що розміщені на сайті організатора азартних ігор www.favbet.ua.

4. Акція проводиться по всій території України, крім Автономної Республіки Крим і тимчасово окупованих територій України.

5. Місцем проведення акції є офіційна сторінка організатора у соціальній мережі Telegram https://t.me/favbetukraine.

6. Період проведення акції з 07.08.2023 року по 31.08.2024 року.

7. Протягом загального періоду проведення акції, організатором буде проведено 12 окремих розіграшів призів (надалі – Щомісячна ліга). Кожен окремий період Щомісячної ліги буде зазначено на офіційній сторінці організатора у соціальній мережі Telegram під відповідним акційним дописом з деталями та умовами проведення акції «Ліга найвищих коефіцієнтів».

8. Загальний порядок участі в щомісячному розіграші призів акції «Ліга найвищих коефіцієнтів».

9. Для участі в акції необхідно:

 • Бути зареєстрованим користувачем соціальної мережі Telegram. 
 • Бути підписаним на офіційну сторінку організатора – @favbet_ukraine. 
 • Приймати участь у букмекерському парі організатора на спортивні події у розділах «Спорт», Live, «Кіберспорт». 
 • Протягом періоду Щомісячної ліги, зробити виграшну ставку типу «Експрес» з найвищим загальним коефіцієнтом на сайті організатора – www.favbet.ua.
 • Заповнити гугл-форму, що буде розміщена організатором під відповідним акційним дописом з умовами проведення щомісячного розіграшу акції у соціальній мережі Telegram. 
 • Від кожного учасника враховуються:
  – ставки від 20 грн типу Prematch і Live, зроблені протягом зазначеного періоду Щомісячної ліги;
  – виключно одна ставка типу «Експрес» з найвищими коефіцієнтом. Для участі в акції враховується коефіцієнт за яким відбувся фактичний розрахунок ставки.
 • Переможцями акції, можуть стати учасники, які виконали всі зазначені умови відповідно цих правил та зробили виграшну ставку типу «Експрес» з найвищими коефіцієнтом у поточному місяці.
 • Переможці Щомісячної ліги, будуть відображатись у турнірній таблиці, що розміщена на офіційній сторінці організатора у соціальній мережі Telegram.
 • Таблиця з результатами щомісячних переможців, оновлюється кожної п’ятниці о 18:00 за київським часом, протягом всього загального періоду проведення акції «Ліга найвищих коефіцієнтів».
 • Призовий фонд акції визначається виключно на розсуд організатора, відповідно до програми лояльності, що розміщена на офіційному сайті www.favbet.ua.
 • Максимальна кількість переможців акції, що визначаються організатором кожного поточного місяця, протягом загального періоду проведення акції – 10 учасників.
 • У разі зайняття учасником призового місця – приз, що може бути запропоновано учасникам на розсуд організатора та в рамках чинної програми лояльності:
  – у вигляді вказаної організатором суми ігрових замінників гривні, автоматично буде нараховано на ігровий рахунок учасника протягом 72 годин з моменту завершення зазначеного періоду проведення щомісячного розіграшу акції у відповідному акційному дописі у соціальній мережі Telegram;
  – у вигляді фізичного подарунку, переможці матимуть можливість отримати у 14-денний строк з моменту одержання відповідного повідомлення від організатора в особистих повідомленнях користувача у соціальній мережі Telegram. 
 • У разі якщо не вдалось зв’язатись з переможцем акції, та/або переможець не відповідає на повідомлення від організатора протягом трьох днів з моменту його отримання – кінцева дата вручення призу не може бути продовжена.
 • Вручення фізичних призів відбувається до 15 числа кожного наступного місяця після оголошення переможців Щомісячної ліги, шляхом відправлення поштовим сервісом за рахунок організатора. Деталі для відправки будуть уточнені в особистих повідомленнях користувача у соціальній мережі Telegram.
 • Переможець акції не може передавати своє право на отримання призу третім особам.
 • З моменту отримання призу від організатора, переможець акції самостійно несе відповідальність за цілісність та збереження отриманого призу.

10. Зобов’язання з оподаткування призів покладається на організатора азартних ігор, відповідно до норм чинного законодавства України. Організатор є податковим агентом та утримує з кожного розіграного призу податки та збори згідно з Податковим кодексом України та перераховує їх до відповідного бюджету.

11. Дані правила можуть бути змінені/доповнені організатором протягом всього періоду проведення акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення оновленої редакції правил на сайті. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено діючою редакцією офіційних правил.

12. Беручи участь в акції, учасник висловлює свою згоду з даними правилами, правилами організатора та програмою лояльності, тим самим зобов’язується дотримуватися їх і керуватися ними у взаєминах з організатором акції та іншими учасниками. Учасник акції, який не дотримується правил акції, може втратити статус учасника і не має права на одержання від організатора будь-якої компенсації.

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт