За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
100000 £
Відіграш
Термін відіграшу
Отримайте на 70% більше, поставивши експрес на європейські змагання з баскетболу серед чоловічих команд в БК Bet365.
Як це працює:
  • Зробіть передматчевий експрес з 2 і більш матчами на такі змагання чоловічих команд, як Євроліга, Єврокубок, чемпіонат Іспанії з баскетболу АБК, чемпіонат Італії з баскетболу, німецька Бундесліга на основних ринках матчу «Ставка з форою з 2 результатами» і «Тотали матчу з 2 результатами».
  • Якщо ваша ставка виграє, отримаєте бонус від 5% до 70% від суми вашого виграшу. Розмір бонусу залежить від числа випадків.
  • Бонус виплачується у вигляді грошових коштів і буде додано на ваш доступний для виведення баланс.
  • Ставки, зроблені за допомогою Бетбонусів, не відповідають умовам цієї акції.

 

Таблиця бонусів
Кількість подій в експресі Розмір бонусу
2 5%
 3 10% 
4 15% 
5 20% 
6 25% 
7 30% 
8 35% 
9 40% 
10 45% 
11 50% 
12 55% 
13 60% 
Понад 14 70% 

Загальні правила та умови

  1. Дана пропозиція діє тільки для нових клієнтів та тих, що відповідають певним критеріям
  2. Пропозиція поширюється на виграші з передматчевих експресів з 2 і більш результатами на змагання чоловічих команд Євроліги, Єврокубка, чемпіонату Іспанії з баскетболу АБК, чемпіонату Італії з баскетболу, німецької Бундесліги, розміщених на основних ринках «Ставка на фору з 2 результатами» і «Тотали матчу з 2 результатами».
  3. Максимальний бонус – £100 000 або еквівалент в іншій валюті.
  4. Бонус не діятиме, якщо за ставкою був проведений повний Кешаут. Якщо за ставкою був проведений частковий Кешаут, бонус буде нарахований на активний залишок парі. Якщо всі результати в ставці будуть виграшними, і за ставкою був проведений повний Кешаут, то бонус буде діяти.
  5. Якщо кваліфікаційна ставка була змінена з використанням функції «Редагувати ставку», то бонус буде розрахований на основі нової суми ставки. Якщо ставка була відредагована, щоб додати або змінити на результат події, яка стартувала, то бонус не діятиме.
  6. Бонус не поширюється на ставки, зроблені на альтернативних ринках ставок на фору / тотал, на ставки, розміщених за допомогою Бетбонусів, або комбінаційні ставки з такими бонусами, як Лакі 15, Лакі 31 тощо. З повним переліком умов, правил та обмежень ви можете ознайомитись на сайті букмекера bet365.

 

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт