Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри
Сума бонуса
24000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
Збирай експрес від 7 подій з коефіцієнтом кожного не менше 1,7. Якщо одна подія «не зайде» — БК Mostbet поверне суму ставки у вигляді фрібета.

Умови

 1. Акція проводиться з 17.06.2019.
 2. Учасниками акції можуть бути лише користувачі, які зареєстровані на сайті www.mostbet.com
 3. В акції можуть брати участь гравці будь-яких валют.
 4. Для участі  необхідно в період дії акції робити ставки типу «Експрес» з кількістю подій не менше 7 на будь-які події з коефіцієнтом від 1,7 і більше з лінії на сайті, як до початку цих подій, так і під час їх проведення (live ставки). Кожен учасник може зробити необмежену кількість ставок, які відповідають умовам акції.
 5. У разі виграшу всіх подій в купоні, крім одного, учаснику нараховується фрібет, який дорівнює сумі ставки. У разі скасування або повернення щодо будь-якої події в купоні, ставка не бере участі в акції, і фрібет за нею не нараховується.
 6. Параметри фрібету визначає організатор акції.
 7. Максимальний фрібет, доступний в рамках акції – 24 000 UAH або еквівалент у валюті ігрового рахунку.
 8. У разі виникнення суперечок з приводу права участі, отримання призів і цих умов участі, остаточне рішення приймається організатором акції. Таке рішення є обов’язковим до виконання і не підлягає оскарженню учасником або будь-якою третьою стороною.
 9. Рішення організатора акції з усіх питань, пов’язаних з проведенням акції, а також результати проведення акції вважаються остаточними та поширюються на всіх учасників акції.
 10. Якщо організатор виявить, що він став жертвою шахрайства або відмивання грошей, то він має право анулювати право учасника на отримання фрібета. Будь-яке порушення цих правил веде до анулювання участі, а також до прийняття додаткових заходів, спрямованих на запобігання подібних дій.
 11. Правила цієї акції можуть бути змінені та доповнені як в період її проведення, так і в будь-який інший час.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт