Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекер Мостбет надає можливість зберегти кошти за будь-якого результату, якщо гравець застрахує парі. 

Як це працює?

 • Можна застрахувати будь-яку ставку типу
  ординар або експрес.
 • Обирай cтраховку ставки вартість розрахується прямо у купоні.
 • Якщо ставка зайде – весь виграш твій.
 • Якщо ставка програє – БК моментально поверне застраховану суму на рахунок.

Правила та умови

 1. Загальні строки проведення акції з 10.09.2020.
 2. Учасниками акції можуть бути лише користувачі, які зареєстровані на сайті www.mostbet.com.
 3. Страхування ставки — це платна послуга, яка гарантовано усуває можливість програшу ставки. Клієнт отримає весь можливий виграш у випадку перемоги, або йому компенсують суму ставки у випадку програшу.
 4. Вартість страховки залежить від поточного коефіцієнта на ту подію, на яку оформляється страховка. Наприклад: ставка 100 UAH. з коефіцієнтом 1,8. Гравець придбав страховку на 100% ставки. Компанія пропонує суму страховки 47 UAH. У випадку згоди з рахунку зніметься 47 UAH.
  Якщо ставка виграє, то учаснику парі буде виплачена сума 180 UAH.Якщо ставка програє, то компанія виплатить 100 UAH., так як ставка була застрахована на 100 UAH (вся сума ставки). Якщо ставка буде розрахована поверненням (з коефіцієнтом 1), то сума страховки буде повернена на рахунок.
 5. Дозволено оформлення кількох страховок на одну і ту ж ставку.
  Наприклад, спочатку учасник парі може застрахувати 10%, потім 30%, потім ще 50% ставки. При цьому, в залежності від поточної зміни коефіцієнтів, вартість страховки може змінюватися. В сумі кількість всіх придбаних страховок не може перевищувати 100% від ставки.
 6. Оформлення страховки можливо в особистому кабінеті в історії ставок в будь-який момент матчу, з умовою, що послуга доступна у купоні.
 7. У випадку, якщо застрахований купон переходить в статус «Програш», учаснику парі повертається та частина ставки, яку він застрахував.
 8. Страховку можна оформити на ставки типу ординар і експрес, здійснені за гроші клієнта. Якщо оформляється страховка на експрес, то у вартість послуги враховуються коефіцієнти всіх подій у купоні.
 9. Учасник парі має право погодитись з пропонованими послугами або відмовитись від страховки купону за вказаною ціною.
 10. Відмовитися від уже оформленої страховки не можна. Застосування страховки до купона, що містить розраховану подію, неможливо.
 11. Ставки, зроблені на бонусні кошти, з фрібетом чи промокодом не можуть бути застраховані. Для застрахованої ставки не можна використати функцію «‎Викуп ставки»‎.
 12. Організатор залишає за собою право припинити надання послуги в будь-який час і відносно будь-яких подій без пояснення причин. Операція страховки ставки може бути скасована, якщо на будь-якому етапі надання послуги траплялись технічні проблеми. Ставки у всіх таких випадках розраховуються в загальному порядку за результатами гри.
 13. Організатор самостійно визначає ставки, для яких можна оформити страховку. Організатор не несе відповідальності у випадках, якщо послуга недоступна через технічний збій.
 14. У разі виникнення суперечок з приводу права участі, остаточне рішення приймається організатором акції. Таке рішення є обов’язковим до виконання і не підлягає оскарженню учасником або будь-якою третьою стороною.
 15. Якщо організатор акції виявить, що він став жертвою шахрайства чи відмивання грошей, то він має право анулювати право учасника щодо участі в акції. Будь-яке порушення чинних правил веде до анулювання участі, а також до застосування додаткових заходів, спрямованих на уникнення подібних дій.
 16. Правила чинної акції можуть бути змінені та доповнені як в період її проведення, так і в будь-який інший час.

Насолоджуйся грою та впевненістю у перемозі!

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт