Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу
7 днів

Букмекерська контора Mostbet дарує всім іменинникам подарунки!

Умови акції

1. Строки проведення акції з 01.07.2019 .

2. Учасниками акції можуть бути тільки користувачі, зареєстровані на сайті  mostbet.com, але не більше, ніж за 30 днів до дати настання дня народження. В акції можуть брати участь гравці з валютою EUR, USD, AZN, UZS, TRY, INR, KZT, BDT, BRL, UAH, BYN, CZK RUB, IRR, MXN, NOK, PLN.

3. Порядок проведення акції:

  • Для участі в акції учасникам треба зробити ставок не менш ніж на 350 UAH / 50 EUR/ 50 USD впродовж місяця, що передує місяцю, на який припадає день народження учасника.
  • У випадку виконання умов в першого пункту учаснику нараховуються бонуси.
  • Розмір і параметри фрібета визначає організатор акції.
  • Термін дії фрібета – 7 календарних днів.

Інші положення

  1. У випадку виникнення спорів щодо права участі, отримання призів і чинних умов участі, остаточне рішення ухвалюється організатором акції. Таке рішення є обов’язковим для виконання і не підлягає оскарженню учасником чи будь-якою третьою стороною.
  2. Рішення організатора акції щодо усіх питань, які пов’язані з проведенням акції, а також результати проведення акції вважаються остаточними та діють на всіх учасників акції після публікації на сайті www.mostbet.com.
  3. Якщо організатор акції виявить, що він став жертвою шахрайства чи відмивання грошей, то він має право анулювати право учасника щодо участі в акції. Будь-яке порушення чинних правил веде до анулювання участі, а також до застосування додаткових заходів, спрямованих на уникнення подібних дій.
  4. Організатор залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також, тимчасово зупинити нарахування бонусних коштів на поточному рахунку під час проведення процедури верифікації.
  5. Правила чинної акції можуть бути змінені й доповнені як в період її проведення, так і в будь-який інший час.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт