Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Невдала серія у ставках? БК Mostbet допоможе!

Скористалися 23 людей
Сума бонуса
50 %
Відіграш
Термін відіграшу

Не зайшло 20 ставок підряд? Букмекерська контора Mostbet підтримує своїх гравців у складні часи та дарує бонус на серію невдалих ставок. Букмекер нарахує фрібет і дасть ще один шанс виграти:

 • Якщо не зайде 20 ставок підряд.
 • На будь-яку суму і з будь-яким коефіцієнтом.
 • Повернемо 50% програної суми.

Правила та умови акції

 1. Загальні терміни проведення акції з 24.11.2022.
 2. Учасниками акції можуть бути лише користувачі, які зареєстровані на сайті www.mostbet.com з будь-якою валютою ігрового рахунку.
 3. В акції можуть брати участь гравці будь-яких валют.
 4. Щоб брати участь в акції, учасникам потрібно в термін дії акції здійснити ставки типу «Ординар» або «Експрес» з лінії на сайті, як заздалегідь цих подій, так і під час їх проведення (live-ставки). Кожен учасник може зробити необмежену кількість ставок, що відповідають умовам акції. Номінал ставки від 10 грн.
 5. У випадку, якщо 20 купонів поспіль будуть розраховані зі статусом «Програш», учаснику нараховується фрібет, що дорівнює 50% від середнього номіналу програшних купонів. Купони зі статусом «Скасування», «Повернення», «Викуп», а також купони, зроблені з бонусних рахунків, або за допомогою фрібетів не беруть участі в акції.
 6. Фрібет, що дорівнює 50% від середнього номіналу суми 20 програних поспіль купонів нараховується автоматично протягом 24 годин з моменту виконання та доступний користувачеві 3 дні. Фрібет з коефіцієнтом від 1,1 до 3 доступний для ставок типу ординар/експрес, для ставок типу Pregame/Live.

Додаткові положення 

 1. У випадку виникнення суперечок щодо права участі, отримання призів та цих умов участі, остаточне рішення приймає організатор акції. Таке рішення є обов’язковим до виконання і не підлягає оскарженню учасником чи будь-якою третьою стороною.
 2. Рішення організатора акції щодо всіх питань, які пов’язані з проведенням акції, а також результати проведення акції вважаються остаточними та поширюються на всіх учасників акції після публікації на сайті www.mostbet.com
 3. Якщо організатор акції виявить, що він став жертвою шахраїв чи відмивання грошей, то він має право анулювати право учасника щодо отримання приза. Будь-яке порушення чинних правил веде до анулювання участі, а також до застосування додаткових заходів, які спрямовані на запобігання подібних дій.
 4. Правила чинної акції можуть бути змінені та доповнені як в період її проведення, так і в будь-який інший час.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт