Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
3000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
1 день

П’ятниця перемог! Букмекерська контора Mostbet дарує бонус до ₴3000 за депозит кожної п’ятниці.

Як отримати бонус

 • Авторизуйся
 • Натисни кнопку «Взяти участь»
 • Поповни рахунок на суму від ₴40 щоп’ятниці з 00:00 по 23:59 UTC+3.
 • Отримай свій спортивний бонус у розмірі 100% від суми депозиту (до ₴3000).
 • Роби ставки і перемагай, бонус автоматично перейде на твій рахунок після відіграшу.

Умови акції

 1. Акція діє з 24.06.2022 щоп’ятниці з 00:00 до 23:59 за місцевим часом користувача
 2. учасниками акції можуть бути користувачі, що зареєстровані на сайті mostbet.com з будь-якою валютою рахунку.
 3. Щоб взяти участь в акції, потрібно у період дії акції поповнити свій рахунок одним платежем на суму більш ніж: ₴40. В акції бере участь тільки перший депозит (акційний), який був внесений у період дії акції.
 4. Користувач має право отримати лише 1 бонус.
 5. Розмір бонусу складає 100% від суми внесеного депозиту.
 6. Максимальна сума бонусу становить ₴3000.
 7. У користувача одночасно може бути відкритий лише один бонусний рахунок на спорт. Для отримання бонусу на спорт у поточній акції користувачу необхідно виконати умови відіграшу попереднього бонусу або закрити його. Якщо користувач бере участь у двох акціях одночасно, бонус на бонусний рахунок буде нарахований лише в рамках однієї акції.
 8. В акції бере участь тільки перший депозит (акційний). Бонусні кошти будуть нараховані на бонусний баланс протягом 72 годин з моменту здійснення акційного депозиту.
 9. Для успішної конвертації бонусних коштів у реальні та виведення їх з ігрового рахунку необхідно виконати умови: поставити суму бонусних коштів у 3-х кратному розмірі на ставках типу «експрес» з кількістю подій не менше 3 та коефіцієнтом кожної події не менше 1,4 протягом 24 годин.
 10. Відіграний бонус переказується на основний рахунок у розмірі залишку бонусних коштів, але не більше суми бонусу. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менше суми мінімальної ставки, то бонус вважається програним.
 11. Бонус вважається відіграним лише у разі виконання всіх умов пропозиції.
 12. У випадку підозри зі сторони посадових осіб компанії щодо нечесної гри клієнта, компанія БК Mostbet залишає за собою право застосувати до даної категорії клієнтів індивідуальні умови відігравання бонусу.
 13. Ставки, які не виконують умови, не враховуються під час відіграшу бонусних коштів.
 14. У процесі виконання умов відіграшу, гравець може вивести суму від 0 до загальної суми відіграних депозитів, якщо на ігровому балансі залишиться щонайменше дворазового номіналу бонусу. Виведення коштів з порушенням умов цього пункту правил буде розцінено як відмову гравця від участі в акції, в даному випадку бонусний баланс анулюється. Це правило має силу аж до моменту появи суми бонусу на ігровому рахунку.
 15. Бонусні кошти, зараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані будь-яких продуктах компанії після переведення на реальний ігровий рахунок.
 16. Активувавши бонус під час реєстрації, клієнт автоматично погоджується з правилами та умовами цієї акційної пропозиції.
 17. Активувавши нарахований бонус, клієнт автоматично погоджується з правилами та умовами цієї акційної пропозиції.
 18. Бонус можуть отримати клієнти: що не виводили гроші з ігрового рахунку в день отримання бонусу; які зробили депозит не криптовалютою; протягом 7 днів до отримання бонусу були щоденні операції на сайті. Операціями на сайті вважаються: ставки, спіни, депозити та виведення (за винятком п’ятниці за умовами вище). Дата ставки/спіну вважається дата створення ставки/спіну. Датою депозиту/виводу вважається дата підтвердження успішного проходження транзакції депозиту/виводу.

Інші положення 

 1. Бонус доступний лише для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер чи IP-адресу. Якщо виникнуть підозри щодо порушення правил шляхом численних реєстрацій (фіктивні рахунки, ігрові групи) БК Mostbet анулює бонус. У випадку реєстрації другого облікового запису його видалять, а всі ігрові бонуси і виграші можуть анулювати.
 2. Якщо організатор акції виявить, що він став жертвою шахрайства чи відмивання грошей, то він має право анулювати право учасника на отримання бонусу. Будь-яке порушення чинних правил веде до анулювання участі, а також до застосування додаткових заходів, спрямованих на запобігання подібних дій.
 3. У разі виникнення суперечок з приводу права участі, отримання призів і цих умов участі, остаточне рішення приймається організатором акції. Таке рішення є обов’язковим до виконання і не підлягає оскарженню учасником або будь-якою третьою стороною.
 4. Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також призупинити нарахування бонусних коштів на ігровому рахунку під час проведення процедури верифікації.
 5. Правила чинної акції можуть бути змінені і доповнені як в період її проведення, так і в будь-який інший час.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт