Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Нагору
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори Bookmaker.xyz

Букмекери з оцінкою 3 надають послуги середньої якості або проходять випробувальний період.
Зміст
Оцінка «РБ»: 3/5
Лінія в прематчі: 1/5
Лінія в лайві: 1/5
Коефіцієнти: 3/5
Зручність платежів: 1/5
Бонуси і акції: 1/5
Технологічність: 3/5
Відгуки: 1 Бонуси: Введення/виведення: /
Мобільні версії: Запитання: 0 Скарги: 0 Служба підтримки

Зміст

Огляд компанії

3/5
Головний редактор

Контора Bookmaker.xyz – це унікальний продукт, який можна називати букмекером нового покоління. Для гри на сайті не потрібна реєстрація в її класичному вигляді та інші звичні бетторам дії. Достатньо мати активний криптовалютний гаманець. Наприклад, MetaMask. На цій сторінці «РБ» пропонує повний огляд букмекерської контори bookmaker-xyz. Ми розкажемо про особливості платформи та нюанси використання в Україні. Обов’язково дочитайте матеріал до кінця, щоб не пропустити нічого важливого!

Інтерфейс офіційного сайту

Ресурс букмекера виконаний в приємних оку темних кольорах. В центральній частині інтерфейсу розташований перелік матчів з основними ринками, а праворуч – купон для укладання парі. Все максимально зрозуміло та мінімалістично, тому освоїти та звикнути до БК Bookmaker.xyz зможе будь-який гравець. Навіть не дуже досвідчений.

Огляд букмекерської контори Bookmaker.xyz

Вибір ставок

Наразі клієнтам контори доступна лінія на футбол. Є також кіберспорт. Незабаром розробники планують додати теніс, бойові види спорту та інші популярні види.

Live

Bookmaker xyz – БК, яка тільки почала свою роботу. Тому зараз, на етапі становлення, вона не може похвалитися якісним лайвом. Однак це питання часу. Є надія, що вже зовсім скоро клієнти отримають повноцінний розділ для ставок по ходу матчу з широким вибором подій та ринків.

Коефіцієнти

Якщо проаналізувати відгуки, Bookmaker.XYZ не вирізняється дуже високими котируваннями. Вони середні. Маржа у прематчі складає близько 7-10%. Для більшості гравців цей показник є прийнятним.

Розпис

Як вже згадувалося, букмекерська контора Bookmaker XYZ тільки починає свій шлях на великому беттинговому ринку. Поки що платформа не може похвалитися видатним розписом. Однак всі основні ринки (1Х2, тотали тощо) доступні. Середньому гравцеві цього зазвичай достатньо.

Програма лояльності

Наразі Bookmaker.xyz не пропонує своїм клієнтам бонусів та різноманітних програм заохочення. Пропозиції інших букмекерів доступні за цим посиланням.

Мінімальні та максимальні ставки

Букмекерська контора Bookmaker-XYZ – перша децентралізована контора, робота якої базується на криптовалютних операціях. Саме тому обмежень, до яких беттори звикли в інших БК, тут немає. Все залежить від наявності коштів у вашому гаманці. Максимальний виграш не обмежений. Мінімальна ставка складає 1 xDAI.

Реєстрація

На відміну від класичних контор, в Bookmaker.xyz не треба відкривати рахунок. Для оформлення ставок достатньо підв’язати свій гаманець через MetaMask або скористатися системою WalletConnect.

Огляд букмекерської контори Bookmaker.xyz

Верифікація

Відсутність ідентифікації – головна перевага Bookmaker.xyz. Це децентралізований букмекер, який дозволяє робити ставки, зберігаючи власну анонімність.

Вхід в особистий кабінет

Контора не вимагає реєстрації. Відповідно, особистого кабінету в його класичному вигляді гравці Bookmaker.xyz не мають. Для оформлення ставок достатньо підв’язати криптовалютний гаманець з підтримкою Web3. Наприклад, вже згаданий MetaMask або схожу платформу.

Дзеркало

В огляді букмекерської контори Bookmaker.xyz варто зазначити, що наразі сайт БК не блокується владою. Його можна відвідувати без використання дзеркал чи VPN-сервісів.

Податок на виграш

Всі операції в БК Bookmaker.xyz проводяться за допомогою криптовалюти. Наразі в Україні не встановлені правила щодо оподаткування електронних грошей. Прибуток від гри беттори можуть задекларувати на загальних підставах, проконсультувавшись з юристом або бухгалтером.

Партнерська програма

Станом на середину 2022 року, БК Bookmaker.xyz не пропонує систем заохочення щодо залучення нових клієнтів. Однак в майбутньому подібні програми можливі, тож стежте за нашим розділом «Бонуси», щоб нічого не пропустити!

Висновки

Закінчуючи огляд букмекерської контори bookmaker-xyz, варто сказати, що головною перевагою платформи є її інноваційність. Це БК нового покоління, яка ламає букмекерські стереотипи. Грати в ній можна без реєстрації та верифікації. Всі фінансові операції проводяться за допомогою технологій блокчейну. Для клієнтів, які грають з портативних пристроїв, доступна мобільна версія.

Серед недоліків варто виділити невелику кількість видів спорту та подій для ставок. Розпис також залишає бажати кращого. Однак контора нова, тож в процесі розвитку вона може розібратися з цими недоліками.

Якщо у вас є досвід використання Bookmaker XYZ, відгук про роботу компанії можна залишити тут.

Розгорнути Згорнути
Характеристики контори
Лінія в прематчі
1/5
Лінія в лайві
1/5
Коефіцієнти
3/5
Зручність платежів
1/5
Бонуси і акції
1/5
Технологічність
3/5

Мовні версії сайту

АнглійськаАнглійська

Наявність розділів і додатків

Web
Mac
Спортивні продукти
Спорт
Кіберспорт
Сервіси
Реєстрація
Депозит
- Мобільна версія

Надійність

Не приймає Рейтинг Букмекерів
в якості посередника
На сайті Рейтинга Букмекерів немає
представника компанії
Ставлення до спекулянтів:
Не знижують максимуми

Історія оцінки

15.06.2022
Букмекер Bookmaker.xyz доданий в рейтинг

Інформація про компанію

Bookmaker.xyz
Невідомий
2022
Невідомий

Відгуки (1)

3.3/5
Надійність
4/5
Зручність платежів
5/5
Лінія в прематчі
3/5
Служба підтримки
3/5
Лінія в лайві
3/5
Бонуси і акції
3/5
Коефіцієнти
2/5
Игорь Литвинов
3.3/5

FAQ

Навіщо потрібно проходити верифікацію?

Bookmaker.xyz – децентралізований букмекер, який побудований на базі блокчейн-технологій. Анонімність є важливою складовою криптовалюти. Верифікація тут не потрібна.

Які валюти можна використовувати для ставок?

Доступні тільки криптовалюти. Вище огляд bookmaker.XYZ має перелік які саме.

Як отримати бонус в БК «Bookmaker.xyz»?

Наразі в конторі немає бонусних пропозицій. З пропозиціями інших букмекерів можна ознайомитися за цим посиланням.

Скільки чекати часу, коли кошти потраплять на баланс?

Для обробки транзакцій блокчейн-технології потребують часу. Проте зазвичай все проходить досить швидко. Якщо ставка отримала статус Pending, значить, вона прийнята і можна починати за неї вболівати.

Коментарі ()
Щоб уникнути проблем, ми рекомендуємо ставити у букмекерів з оцінкою «4» чи «5»!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт