Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Бонуси букмекерів

Рейтинг Букмекерів
Бонуси букмекерів – це заохочення гравця на ставках, виражене, як правило, у грошових коштах чи інших привілеях, мета якого – залучення нової клієнтури і утримання (заохочення) наявної. Бонуси також називаються акціями букмекерських контор, промоакціями, спеціальними пропозиціями та програмами.

Зміст

bonusВітальний бонус

Бонус на перший депозит – акція букмекерської контори для нових клієнтів, яка передбачає нарахування клієнту бонусу після першого поповнення рахунку, причому сума бонусу залежить від суми депозиту. Іноді для отримання бонусу на перший депозит потрібно зробити кваліфікаційну ставку (-и), і тоді сума бонусу залежить від суми цієї ставки (-ок).

Перш ніж зареєструватися на букмекері, слід вивчити правила його привітального бонусу, щоб дізнатися і виконати всі умови. У різних букмекерських конторах положення та умови бонусу на перший депозит можуть відрізнятися в деталях, але по суті вони схожі.

Бонус дорівнює певному відсотку від першого депозиту (зазвичай 100% або 50%). У деяких випадках для отримання бонусу на перший депозит потрібно зробити кваліфікаційну ставку (-и) на певну суму і коефіцієнт, при цьому сума бонусу дорівнює сумі першої ставки (-ок).

Бонус обмежений певною сумою (від $10 або еквівалента в іншій валюті до сотень умовних одиниць). Звичайно, чим більший бонус на перший депозит, тим складніші умови його прокрутки, необхідної для виведення коштів.

Бонус виплачується автоматично і зазвичай у вигляді фрібета (безкоштовної ставки) після виконання умов. Фрібет – сума, яку можна поставити, але не можна вивести, при цьому в разі виграшу такої ставки гравець отримує лише суму чистого прибутку без суми ставки.

У деяких випадках для виведення бонусу і виграних на ньому коштів необхідно зробити певну кількість ставок на суму першого депозиту і/або бонусу, тобто прокрутити її.

Можливість отримати бонус на перший депозит обмежена в часі (зазвичай, 7-ма днями).

Для отримання бонусу на перший депозит може знадобитися реєстрація за посиланням аффілейт-партнера або введення промокоду при реєстрації, який можна знайти на сайті букмекерської контори або на аффілейт-сайтах.

Безкоштовна ставка (фрібет)

Безкоштовна ставка (фрібет) – це форма бонусу букмекерської контори, що представляє собою умовну суму грошей, яку гравець може поставити і виграти реальні грошові кошти. При виграші такої ставки гравець отримує по ній лише чистий прибуток, а сума фрібета букмекером не повертається.

Фрібети надаються клієнтам букмекерських контор у рамках промоакцій та програм лояльності. Наприклад, бонус новому клієнтові на перший депозит/ставку часто видається у вигляді безкоштовної ставки. Це найпопулярніший різновид бонусу букмекерської контори.

Правила використання фрібетів схожі у різних букмекерів: гравець повинен використовувати свій фрібет в обмежений термін (зазвичай, 7 днів), причому ставити фрібети на скачки або небукмекерські продукти не можна. Деякі контори зобов’язують ставити фрібет цілком, а деякі дозволяють ділити. Безкоштовні ставки не можна вивести як кошти.

Кеш бонус

Кеш-бонус – форма бонусу букмекерської контори, виражена в реальних грошових коштах, що нараховуються на основний рахунок клієнта. Зазвичай кеш-бонус є формою бонусу на перший депозит, але може також нараховуватися за наступний депозит і в рамках інших промоакцій.

Кеш-бонус, у разі бонусу на перший депозит, складає, як правило, 50% або 100% від депозиту до певного максимуму.

Правила використання кеш-бонуса у різних букмекерських конторах об’єднує необхідність відіграти (прокрутити) суму кеш-бонуса, щоб мати можливість вивести суму бонусу і виграні на ньому кошти. Причому чим більша сума кеш-бонуса, тим зазвичай більше ставок на суму бонусу потрібно зробити, щоб вивести кошти.

Деякі букмекерські контори встановлюють мінімальний коефіцієнт для ставок при прокручуванні бонусу і обмежують можливість відіграти бонус у часі.

Програма лояльності

Програма лояльності букмекерської контори – це багаторівнева система нарахування бонусів постійним клієнтам букмекера. Зазвичай такі програми передбачають нарахування бонусних очок за нові депозити або ставки, які після можна обміняти на безкоштовні ставки (фрібети), цінні призи, а у деяких випадках і кеш-бонуси. Деякі букмекери реалізують програму лояльності у вигляді віртуального клубу для активних гравців.

Бонуси за програмою лояльності можуть нараховуватися за різний період залежно від контори – наприклад, за тиждень або місяць.

Правила та умови програми лояльності відображаються на сайті букмекера. Подібного роду програми допомагають букмекерських контор утримувати клієнтуру і підштовхувати гравців до нових ставок.

Покращені коефіцієнти

Покращені коефіцієнти – форма бонусу букмекерської контори, яка виражається у спеціальній пропозиції зробити ставку з підвищеним коефіцієнтом. Такі акції носять як тимчасовий, так і постійний характер. Наприклад, БК Titanbet зазвичай пропонує покращений коефіцієнт тільки новим гравцям на одну конкретну подію і на один конкретний вибір (результат). Тоді як в БК «Парі-Матч» ця пропозиція постійна і дійсно для всіх клієнтів контори. Якщо гравець збирається поставити не менше $1000, він може скористатися даною пропозицією і запросити у букмекера підвищений коефіцієнт.

Бездепозитні бонуси

Бездепозитний бонус відрізняється від інших тим, що він надається без будь-яких умов щодо поповнення рахунку. Зазвичай вимоги по обороту на такий бонус встановлюються вище, ніж на звичайні бонуси. Так само сума бездепозитного бонусу рідко перевищує 10-20 доларів.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі