Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

«Королівський понеділок» від БК Melbet

Скористалися 4 людей
Сума бонуса
100 $
Відіграш
Термін відіграшу
1 день

Букмекер Melbet пропонує до $100 за перше поповнення рахунку в понеділок. Сума бонуса дорівнює сумі депозиту.

Умови та правила букмекера

 1. Пропозиція дійсна тільки в понеділок з 00:00 до 23:59.
 2. Користувач має право лише на один бонус.
 3. Бонус дорівнює 100% від суми депозиту, але не більш ніж 100 USD.
 4. Мінімальна сума поповнення для отримання бонуса становить 5 USD.
 5. Бонус зараховується автоматично після поповнення рахунку за умови заповнення всіх полів із персональними даними в Особистому кабінеті.
 6. В Особистому кабінеті в налаштуваннях облікового запису має бути проставлено згоду на участь в бонусних пропозиціях на спортивні події.
 7. Щоб отримати бонус, номер мобільного телефону повинен бути прив’язаний до профілю та активований, вся особиста інформація (повне ім’я, ідентифікаційний номер, адреса тощо) повинна бути заповнена правильно.
 8. Щоб відіграти бонус, заграйте суму бонуса 6 разів експрес-ставками протягом 24 годин від моменту його зарахування (інакше він буде скасований).
 9. Кожен експрес повинен містити щонайменше 3 події з коефіцієнтами від 1.65. Дати початку всіх матчів не повинні бути пізніше дати закінчення цієї пропозиції.
 10. Щоб укласти парі в межах акції, створіть купон, введіть суму ставки, виберіть бонусний рахунок і натисніть на кнопку «Зробити ставку».
 11. Сума, яку гравець повинен заграти, щоб виконати умови бонуса, зараховується тільки після того, як всі ставки, що зроблені на цю суму, стали розрахованими.
 12. Виграний бонус перераховується на основний рахунок у розмірі решти бонусних коштів, але не більше за суму бонуса. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менший за мінімальну ставку, бонус вважається втраченим.
 13. Поки не будуть виконані умови акції, виведення коштів неможливе.
 14. Для виведення бонуса необхідно відіграти всю отриману суму бонуса.
 15. Для криптовалют відключені всі види бонусів без винятку.
 16. Ставки, за якими було здійснено повернення коштів, не враховуються при відіграші. Якщо подія в експресі була розрахована поверненням, вона виключається з розрахунку загальної кількості подій для відіграшу по ставці.
 17. Ставки на різні типи фор і тоталів не враховуються в залік відіграшу.
 18. Бонус не можна використовувати разом з іншими промоакціями або спеціальними пропозиціями.
 19. Акція діє тільки для активних користувачів, які щодня здійснюють будь-які операції з рахунком.
 20. MelBet може змінити, скасувати, поновити або скасувати промоакцію в будь-який час без попередження.
 21. MelBet залишає за собою право перевіряти дані транзакцій і відвідування сайту з будь-якої причини. Якщо в результаті перевірки виявиться, що користувач грає за стратегією, яку MelBet (на свій розсуд) вважає несправедливою, то MelBet має право заборонити користувачеві брати участь у бонусній програмі та скасувати бонус.
 22. При необхідності користувач зобов’язаний надати документи, що посвідчують особу, для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи за запитом MelBet, бонусну пропозицію та виграш буде скасовано.
 23. Компанія має право в будь-який час запросити фотографію користувача з його документом (щоб було видно обличчя) або підтвердження особи за телефоном.
 24. Тільки один бонус доступний на користувача, на сім’ю, адресу, один загальний комп’ютер, загальну IP-адресу, для будь-яких ідентичних даних облікового запису, таких як адреса електронної пошти, банківський рахунок, дані кредитної картки, білінгових систем.
 25. Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття акаунта.
 26. Якщо MelBet виявить, що він став жертвою шахрайства або відмивання грошей, компанія має право закрити обліковий запис користувача та заморозити залишок на рахунку.

Плюси і мінуси

 • Регулярна пропозиція для активних гравців
 • Можливість щотижня отримувати до $100 за депозит у понеділок
 • Складні умови щодо відіграшу
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт