Як працює обговорення скарг на Рейтингу Букмекерів?

Рейтинг Букмекерів

У цьому пості ми розповімо про те, як працює наш розділ для вирішення суперечок з букмекерами, як користуватися формою скарги і як ведеться обговорення скарг на сайті.

У цьому пості ми розповімо про те, як працює наш розділ для вирішення суперечок з букмекерами, як користуватися формою скарги і як ведеться обговорення скарг на сайті.

Форма скарги

Нову форму скарги можуть заповнювати тільки зареєстровані користувачі. У формі скарги присутні всі ті поля, які були в попередній формі, плюс ми додали поле для прикріплення файлів до скарги. Нижче поля форми із зазначенням того, яка інформація буде опублікована на сайті:

 1. Ім’я гравця (публікується в публічному обговоренні);
 2. Логін в букмекерській конторі (публікується в публічному обговоренні);
 3. Email (публікується в публічному обговоренні);
 4. Тип суперечки (публікується на сайті);
 5. Букмекерська контора (публікується на сайті);
 6. Контактували ви зі службою підтримки (публікується на сайті);
 7. Опис спору (публікується на сайті);
 8. Прикріплення файлів до скарги (Якщо модератор вирішить опублікувати зображення, з них буде прибрана вся конфіденційна інформація).

Обробка скарг

Як тільки ви відправили заповнену форму скарги, наші модератори отримують повідомлення про її надходження. Після прочитання вашої скарги модератор надає їй статус «оброблюється». Якщо від вас потрібні будь-які уточнення, модератор зв’яжеться з вами, якщо ні, ваша скарга буде надіслана на розгляд представнику букмекерської контори. Виняток становлять скарги на букмекерські контори з поганою репутацією, які не беруть «РБ» в якості посередника і відмовляються обговорювати з нами скарги гравців. Такі скарги відразу після прочитання потраплять в категорію проігнорованих, навіть якщо гравець скаржиться без підстави. У випадку, якщо скарга буде розцінена як необгрунтована (професійна гра в аматорській БК, повернення ставки на свідомо помилковий коефіцієнт і т. Д.), то, відповідно, вона потрапить до категорії безпідставних.

Обговорення скарг

У новій версії сайту ми перенесли обговорення скарг з електронної пошти на сайт. Але це не означає, що сам процес обговорення стане надбанням громадськості. Нижче посту ми створили спеціальну секцію для приватного обговорення скарги. Ця секція позначена характерними зеленими плашками.2014-11-19-23-07-13-Nezachislennyiy-bonus-Bwin-6-Noyabrya-2014-В обговоренні скарги беруть участь троє:

 1. Гравець;
 2. Представник букмекерської компанії;
 3. Модератор «Рейтингу Букмекерів».

Ми прибрали у авторів скарг можливість писати представникам контор. Тепер вони можуть писати тільки модераторам.

Підсумок обговорення скарги

Залежно від ходу обговорення скарги, їй присвоюється одна з чотирьох категорій, перерахованих нижче:

 1. Статус «задоволена» присвоюється скаргами, за якими була досягнута повна компенсація з боку БК або ж компромісне рішення;
 2. Статус «не задоволена» присвоюється скаргами, за якими не вийшло домогтися справедливого рішення. Кілька скарг з таким статусом можуть стати підставою для зниження рейтингу букмекерської компанії;
 3. Статус «безпідставна» присвоюється скаргами, в яких гравець вимагає від контори того, що йому не належить згідно нашим вимогам до букмекерів. Частий приклад необгрунтованої скарги – це скарга на зниження максимумів.
 4. Статус «проігнорована» присвоюється скаргами на контори, які не беруть «РБ» в якості посередника і відмовляються обговорювати з нами скарги гравців.

Наприкінці посту, у спеціальній секції під назвою «коментар РБ» ми резюмуємо обговорення скарги і пишемо про нашу офіційної позиції з даного спору. Як і скрізь на нашому сайті, у скаргах теж є коментарі, в яких наші відвідувачі можуть публічно обговорювати суперечки і висловлювати свою цінну думку.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 4
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт