Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
120 €
Відіграш
Термін відіграшу
7 днів

Правила участі

 • Зареєструйтеся на сайті букмекерської контори Marathonbet.
 • Внесіть перший депозит на суму від €5 з використанням промокоду HOTBS.
 • Робіть передматчеві та live-ставки типу «експрес» із коефіцієнтом від 1.50
 • Отримуйте повернення в розмірі 10% від сум ставок і безкоштовні спіни щотижня протягом шести тижнів з моменту внесення першого депозиту. Максимальна сума щотижневого повернення становить €20.
 • У цій акції всі грошові значення можуть дорівнювати еквіваленту в іншій валюті.

Положення та умови акції «Експрес-повернення»

1. Термін дії акції: з 09:00 (за київським часом) 26.06.2023 (06:00 GMT 26.06.2023) до 23:59 (за київським часом) 31.08.2023 (20:59 GMT 31.08.2023).

2. Ця акція доступна лише для зареєстрованих клієнтів Marathonbet.

3. Учасник повинен виконати такі кваліфікуючі дії:

 • У період з 09:00 (за київським часом) 26.06.2023 (06:00 GMT 26.06.2023) до 23:59 (за київським часом) 31.08.2023 (20:59 GMT 31.08.2023) внести перший депозит від €5 з використанням промокоду HOTBS
 • Зробити ставки типу «експрес» від трьох подій із загальним коефіцієнтом від 1.50. Ставки мають бути розраховані протягом шести тижнів після внесення депозиту з використанням промокоду HOTBS

4. Учасник отримуватиме безкоштовну ставку в розмірі 10% від суми всіх розрахованих кваліфікуючих експресів щотижня (максимально €20) протягом шести тижнів з моменту внесення першого депозиту. Наприклад:

 • Якщо учасник внесе депозит на суму від €5 з використанням промокоду HOTBS і протягом семи днів зробить кваліфікуючі ставки типу «експрес» на суму €100, він отримає безкоштовну ставку на суму €10 (тобто 10% від розрахованих кваліфікуючих експресів на суму €100).
 • Якщо учасник внесе депозит на суму від €5 з використанням промокоду HOTBS  і протягом семи днів зробить кваліфікуючі ставки типу «експрес» на суму €200 або більше, він отримає безкоштовну ставку на суму €20.

5. Дата внесення першого депозиту з використанням промокоду HOTBS є першим днем першого кваліфікуючого тижня незалежно від часу розміщення кваліфікуючої ставки. Кваліфікуючий тиждень триває рівно 7 днів з моменту внесення першого депозиту. Наприклад, якщо перший депозит було внесено о 22:00 (за київським часом) 01.08.2023 (19:00 GMT 01.08.2023), то кваліфікуючий тиждень завершиться о 21:59 (за київським часом) 07.08.2023 (18:59 GMT 07.08.2023). 

6. До розрахунку повернення беруться лише кваліфікуючі ставки типу «експрес» від трьох подій із загальним коефіцієнтом від 1.50; ставки іншого типу не враховуватимуться при зарахуванні повернення.

7. Максимальна сума щотижневого повернення становить €20 та 30 безкоштовних спінів.

8. Максимальна сума повернення в межах усієї акції становить €120 та 180 безкоштовних спінів.

9. Сума кваліфікуючих ставок повинна становити не менше ніж €5 на тиждень. В іншому разі повернення не буде зараховано.

10. Кожну з безкоштовних ставок буде зараховано на ваш ігровий рахунок протягом трьох робочих днів з моменту закінчення кожного сьомого дня після внесення першого депозиту за умови виконання всіх вимог акції.

11. Мультиставки, а також ставки з використанням безкоштовних ставок, бонусного балансу, функції «Дострокова виплата» або опції «Редагувати ставку» не вважаються кваліфікуючими в цій акції.

12. Marathonbet може змінити, скасувати, відновити цю акцію або відмовити у її проведенні в будь-який час без попереднього повідомлення.

13. Один користувач має право взяти участь в акції один раз після реєстрації унікального ігрового рахунку та за умови виконання п. 3 Положень та умов.

14. Виграш з безкоштовних ставок буде доступний для виведення. Сума безкоштовної ставки не повертається.

15. Термін дії безкоштовної ставки становить 7 днів з моменту зарахування на рахунок.

16. Вводячи промокод, користувач підтверджує, що він ознайомився з Положеннями та умовами цієї бонусної акції та приймає їх.

Загальні положення та умови

 1. Учасники парі, акцій та інших спеціальних пропозицій повинні бути не молодше 18 років. Осіб молодше 18 років буде виключено з розіграшу.
 2. Заявки, що не задовольняють умов акції, не є кваліфікуючими для цієї акції.
 3. Якщо не вказано інше, ця пропозиція не може використовуватися разом з іншими акціями і бонусними пропозиціями букмекерської контори Marathonbet.
 4. В акціях, що вимагають розміщення кваліфікуючої ставки, одна ставка може бути кваліфікуючою лише для однієї акції. Якщо окрема ставка відповідає критеріям більш ніж для однієї діючої акції, то вона буде співвіднесена з акцією за наступним пріоритетом:
  (i) Введення промокоду;
  (ii) Отримання бонуса в каталозі бонусів програми лояльності;
  (iii) Отримання пропозиції електронною поштою;
  (iv) Найближчий час завершення акції.
 5. Учасник парі, на ігровому рахунку якого активовано режим самообмеження або інші обмеження, які не дозволяють учаснику парі розмістити кваліфікуючу ставку на своєму рахунку або використати присуджений бонус чи приз, не може брати участь у цій акції.
 6. Беручи участь в акції, учасник парі приймає Загальні положення та умови, а також Положення та умови акції разом із Загальними положеннями букмекерської контори Marathonbet.
 7. У цій акції не можуть брати участь працівники або близькі родичі працівників букмекерської контори Marathonbet, компаній групи букмекерської контори Marathonbet, а також працівники або близькі родичі працівників будь-яких компаній, пов’язаних із просуванням цієї акції, включаючи типографські компанії і посередників.
 8. Безкоштовні ставки або бонуси за жодних обставин не можуть бути відшкодовані або передані іншій особі.
 9. Учасник парі зобов’язаний впевнитися, що вказана ним контактна інформація є достовірною та діючою впродовж усього терміну дії акції. Букмекерська контора Marathonbet не несе відповідальності за неточну чи неповну контактну інформацію.
 10. Безкоштовні ставки або бонуси присуджуються лише при дотриманні Загальних положень та умов, а також Положень та умов цієї акції, і відповідно до чинного законодавства. Якщо букмекерська контора Marathonbet має достатні підстави вважати, що Учасник парі поводив себе некоректно або нечесно в цій акції, або не дотримувався Загальних положень та умов, Положень та умов акції та/або Загальних положень букмекерської контори Marathonbet, та/або Учасник парі займається забороненою діяльністю, зазначеною в розділі 1.7.2 Загальних положень букмекерської контори Marathonbet, компанія залишає за собою право відмовити цьому Учаснику у присудженні безкоштовні ставки або бонусів або анулювати безкоштовні ставки або бонуси.
 11. За винятком випадків смерті, травм з необережності й боротьби з шахрайством у межах закону, а також будь-яких інших видів відповідальності, які можуть не бути обмежені або виключені відповідно до закону, букмекерська контора Marathonbet і будь-які пов’язані з букмекерською конторою Marathonbet компанії та агенти знімають з себе будь-яку відповідальність і зобов’язання, пов’язані з перенесеннями, скасуваннями, затримками чи змінами у правилах видавання безкоштовних ставок або бонусів, що об’єктивно не залежать від букмекерської контори Marathonbet.
 12. Беручи участь у цій акції, учасник парі погоджується з тим, що букмекерська контора Marathonbet і будь-які пов’язані з букмекерською конторою Marathonbet компанії можуть використовувати інформацію, зібрану під час цієї маркетингової або клієнтської кампанії, виключно для цілей, необхідних для керування цією кампанією.
 13. У результаті певних подій, викликаних нормативними і/або законодавчими вимогами, технічними складнощами і/або будь-якими іншими причинами, що не залежать від букмекерської контори Marathonbet, букмекерська контора Marathonbet може продовжити, скасувати, відкликати, анулювати, припинити, змінити або призупинити Загальні положення та умови і/або Положення та умови акції, та/або присудження безкоштовних ставок або бонусів у будь-який момент до завершення акції.
 14. Учасників парі, які не виконали вимоги Загальних положень та умов і Положень та умов акції у повному обсязі, буде дискваліфіковано.
 15. Організатором цієї акції є компанія Panbet Curaçao N.V. (118257), контактна адреса: Panserve Ltd, 141 Davigdor Road, Hove BN3 1RE, UK.
 16. Відповідно до цих Положень та умов, треті особи не мають жодних прав, а також не можуть скористатися жодним із прав, обумовлених у цих Положеннях та умовах.

Будь ласка, грайте відповідально.

Плюси і мінуси

 • Можливість щотижня отримувати 20 євро кешбеку та 30 безкоштовних спінів
 • Більший тижневий оборот - більший кешбек
 • Максимальна сума повернення в межах усієї акції становить €120 та 180 безкоштовних спінів
 • Кваліфікаційною ставкою може бути лише експрес

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт