За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
100 $
Відіграш
Термін відіграшу
30 днів

Ти з Канади? Всі канадські клієнти букмекерської контори Youwin можуть отримати безкоштовну ставку до $100 після першої ставки.

Твоя перша ставка перетворюється в таку ж безкоштовну ставку. І немає умови щодо мінімального депозиту. Але обліковий запис повинен бути зареєстрований з канадською адресою в канадських доларах (CAD) або доларах США (USD).

Правила та умови акції

  1. Ви можете отримати безкоштовну ставку тільки один раз.
  2. Ваша вітальна безкоштовна ставка буде зарахована на рахунок на наступний день після розрахунку вашої першої ставки з коефіцієнтом 1,5 (-200) або вище.
  3. Ваша вітальна безкоштовна ставка повинна бути зроблена з коефіцієнтом 1,5 (-200) або вище.
  4. У вас є 30 днів після зарахування, щоб розмістити вітальну безкоштовну ставку.
  5. Всі пропозиції призначені в розважальних цілях. Букмекер залишає за собою право змінювати, скасовувати, повертати або відхиляти цю пропозицію на свій розсуд для окремої особи або групи гравців відповідно до правил та загальних умов.
  6. Всі рекламні пропозиції обмежені однією людиною, сім’єю, домашньою адресою, адресою електронної пошти, номером телефону, тим же номером платіжного рахунку (наприклад, дебетова або кредитна карта, Neteller, Skrill, банківський рахунок, Eco Payz, InstaDebit тощо) і загальним комп’ютером (наприклад, публічна бібліотека або робоче місце).
  7. Будь-яка форма гри і зловживання бонусами автоматично призведуть до анулювання бонусних коштів і потенційних виграшів та, можливо, призведуть до абсолютного закриття рахунку без будь-якого додаткового повідомлення або пояснення.

Плюси і мінуси

  • Великий максимальний розмір бонусу
  • Відсутність мінімального розміру депозиту
  • Пропозиція тільки для Канади
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт