Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Опція CashOut від БК Pin-up

Скористалися 113 людей
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора Pin-up пропонує опцію CashOut для страхування ставок. За її допомогою можна забрати прибуток по ставці або зменшити потенційний програш до фактичного завершення матчу і стандартного розрахунку парі.

Як скористатися?

 • Пропозиція дійсна для усіх ставок Ординар або Експрес, зроблених в режимі Live і Prematch на ті події, які були відмічені спеціальним символом «Страховки».
 • Скористатися цією послугою можна, перейшовши у вкладку особистого кабінету «Історія ставок» і ознайомившись із запропонованою сумою CashOut.
 • При підтвердженні запиту на отримання «страховки», ставка буде розрахована негайно і відповідну кількість коштів буде зараховано на баланс рахунку.

Умові і особливості

 1. Ця пропозиція діє для усіх гравців сайту, що роблять ставки в розділі «Спорт».
 2. Для отримання страховки необхідно натиснути на запропоновану суму і у вікні, що відкрилося на сайті, підтвердити своє рішення.
 3. Після отримання «страховки» сума зараховується одразу на баланс рахунку, по цій ставці подальший розрахунок не робиться.
 4. Розмір виплати може бути як вище, так і нижче суми зробленої ставки, залежно від величини зробленої ставки, виду парі, кількості виграшних комбінацій, часу до остаточного розрахунку, а також від поточних коефіцієнтів.
 5. Компанія залишає за собою право на власний розсуд обмежувати доступ до опції, а також призупиняти її – тимчасово або на невизначений термін.

Плюси і мінуси

 • Можливість закрити ставку і отримати гроші до завершення події
 • Доступність всім гравцям - як новим, так і вже існуючим
 • Опція доступна у Live та прематч, а також для експресів та ординарів
 • Опція доступна тільки у ставках з особливою поміткою
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт