За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
600 €
Відіграш
Термін відіграшу
90 днів

Для того, щоб відсвяткувати створення вашого рахунку, БК Winamax пропонує подвійний подарунок на перший депозит: бонус до 500 євро та ставка без ризику до 100 євро.

Ці дві пропозиції автоматично присвоюються вашому рахунку під час першого внеску.

Ставка без ризику до €100

Winamax поверне вашу першу ставку на спорт, якщо вона програє. Максимальна сума – 100 євро.

Наприклад, ви вносите 50 євро на свій рахунок і ставите 50 євро на перемогу «Шахтаря» над «Динамо». Якщо «Шахтар» не виграє матч, то на ваш баланс буде зараховано 50 євро. Для того, щоб скористатися бонусом, вам потрібно пройти ідентифікацію.

Бонус до €500

БК Winamax подвоїть ваш перший депозит до 500 євро. Бонус зараховується на ваш рахунок у п’яти рівних частинах (по 20%), і ці частини виплачуються після накопичення необхідних миль (милі – це очки лояльності, зароблені грою в покер або спортивними ставками).

Щоб отримати бонус в 1 євро, ви повинні заробити 30 миль. Наприклад, ви поповнюйте свій рахунок першим депозитом на 100 євро, вам зарахують 20 євро, коли ви заробите 600 миль, потім ще 20 євро, як тільки ви досягнете 1200 миль і так далі, поки ви не заробите загалом 3000 миль і отримаєте загальну суму 100 євро.

Умови

Ставка без ризику до €100

 1. Winamax поверне вашу першу ставку, якщо вона програє, обмежуючи суму вашого першого депозиту до €100.
 2. Ця пропозиція дійсна лише для ординарів і експресів, ставки «система» не відповідають умовам акції
 3. Для того, щоб мати право на повернення, максимальна сума першої ставки не повинна перевищувати 100 євро і обмежуватися сумою вашого першого внеску.
 4. Якщо перша зроблена ставка не є прийнятною (максимальна сума перевищена або розміщена ставка «система»), тоді буде повернена наступна ставка, яка відповідає умовам акції.
 5. Повернення буде перераховано на ваш рахунок Winamax після завершення матчу, якщо ставка програє.
 6. Для отримання відшкодування гравець повинен мати повністю верифікований рахунок (підтвердження особи та адреси). Якщо обліковий запис ще не підтверджено під час здійснення цієї ставки, повернення буде призупинено до повного підтвердження рахунку.
 7. До першої ставки не можна застосовувати частковий або повний викуп (Cash Out).
 8. Ця пропозиція дійсна для першої ставки на спорт, розміщеної протягом 30 днів після першого внеску.

Бонус до €500

 1. Сума бонусу відповідає сумі вашого першого депозиту на Winamax з обмеженням в 500 євро. За кожен бонус в €1 необхідно заробити 30 миль. Потім бонус буде зараховано на ваш рахунок у п’яти рівних частинах (по 20%) від загального бонусу.
 2. Милі накопичуються, граючи в покер або роблячи спортивні ставки.
 3. У вас є 3 місяці після внесення першого депозиту, щоб накопичити необхідну кількість миль. Після цього періоду, якщо ви не заробили необхідні милі, частина вашого нерозблокованого бонусу більше не буде доступною. Ваш баланс за милями можна знайти в розділі «Мій рахунок».
 4. У вас повинен бути повністю верифікований обліковий запис (підтвердження особи та адреси). Якщо обліковий запис не буде повністю активовано, частину бонусу, який ви, можливо, розблокували, буде затримано, поки обліковий запис не буде повністю активовано службою підтримки клієнтів. Після виконання всіх вимог частина бонусу, яку ви розблокували, буде зарахована на ваш рахунок.
 5. Перед зняттям бонусу його потрібно відіграти на спортивних ставках або в покер.
 6. Ця пропозиція доступна один раз для користувача, пристрою (комп’ютера, планшета чи мобільного телефону), домашнього адресу або банківського рахунку.
 7. Ця пропозиція є частиною правил та умов Winamax.
 8. Winamax залишає за собою право скасувати, призупинити, змінити або видалити цю пропозицію чи правила в будь-який час та з будь-якої причини.

Плюси і мінуси

 • Подвійний бонус новим гравцям на дуже пристойну загальну суму
 • 3 місяці на здобуття необхідних балів для отримання бонусів
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт