Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри
Сума бонуса
100 $
Відіграш
Термін відіграшу
30 днів

Букмекерська компанія Rivalry пропонує 100%-й бонус  для нових клієнтів до $100.

Цей вітальний бонус доступний всім новим гравцям. Клієнту дають 30 днів з моменту, коли бонус буде зарахований на його рахунок, щоб пройти верифікацію та стати учасником акції.

Щоб брати участь в цій акції, гравець повинен зареєструватися і внести свій перший депозит на суму $15 або більше, використовуючи код RIVALRY100. Rivalry подвоїть перший депозит (до 100 доларів США) і додасть до балансу бонусні кошти, як тільки гравець зробить ставки на реальні гроші на суму, яка перевищує суму відповідного депозиту як мінімум в 5 разів. Кошти будуть зараховані після розрахунку ставок.

Бонусні кошти можуть бути використані для ставок на будь-яку гру, будь-який матч і ринок. Виграші, отримані від бонусних коштів (за винятком суми ставки), будуть автоматично додані до балансу реальних коштів і будуть доступні для зняття.

Вимоги

 1. Гравець повинен використовувати код RIVALRY100 в момент поповнення депозиту.
 2. Гравець повинен поставити свій баланс реальних грошей як мінімум 5 разів, щоб розблокувати бонусні кошти.
 3. Після того, як бонусні кошти розблоковані, у гравця є вибір – робити ставки, використовуючи бонусні кошти чи реальні.
 4. Якщо гравець використовує бонусні кошти для ставки, то тільки виграш (прибуток від ставки) буде зарахований на баланс реальних коштів. Це означає, що сума самої ставки не буде зарахована на баланс реальних коштів.
 5. Виграші за ставками, розміщені з бонусними коштами, будуть додані до балансу реальних коштів гравця та їх можна буде вивести в будь-який час.
 6. Ставки, розміщені з використанням бонусних коштів, повинні відповідати мінімальному коефіцієнту 1.5. Для комбінованих ставок загальний коефіцієнт повинен бути не менше 1.5.
 7. Баланс бонусних коштів ніколи не буде перевищувати початкову суму бонусу.
 8. Бонусні кошти не доступні для миттєвого виведення. Бонусні кошти повинні бути конвертовані в реальні кошти, перш ніж гравець отримає право на виведення.
 9. Гравцеві дається 30 днів на відіграш бонусних коштів в 5-кратному розмірі, потім бонусні кошти зникають.
 10. По закінченню терміну дії бонусних коштів вони будуть видалені з рахунку гравця.

Плюси і мінуси

 • Великий максимальний розмір бонусу
 • Невисокий мінімальний депозит для участі
 • 30 днів на відіграш бонусу
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт