Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
250000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

Для того, аби отримати частину від призового фонду в ₴250000 за ставки на кіберспорт в букмекерській конторі Parimatch:

 • Тисни кнопку «‎‎Взяти участь‎‎» на сторінці акції.
 • Роби ставки від 250 грн з коефіцієнтом від 1,5 на події з розділу «Кіберспорт‎‎».
 • Збирай бали за кожну виграшну ставку.
 • Отримуй бонуси і розділи призовий фонд.

Умови і правила акції

 1. Для участі в акції, учасник, впродовж терміну проведення промо, на умовах, що передбачені правилами, повинен: підтвердити участь на сторінці акції; зробити, як мінімум, 1 акційну ставку від 250 грн з коефіцієнтом від 1,5 на кіберспорт; збирати бали за кожну виграшну ставку, яка відповідає умовам акції.
 2. Період проведення акції: з 22.02.23 до 28.02.23 23:59 (UTC+2);
 3. Види спорту, які беруть участь в акції: кіберспорт.
 4. Експрес повинен бути з коефіцієнтом ставки не менше 1,5, з коефіцієнтом акційної події не менше 1,5 і сумою ставки від 250 грн.
 5. Експрес не приймає участь в акції, якщо хоча б одна подія в ньому розрахована з коефіцієнтом 1 або програла. Ставки типу система, відредаговані та розраховані за послугою CashOut або ставки фрібетом чи з коефіцієнтом 1, не приймають участь в даній пропозиції.
 6. В акції беруть участь тільки виграшні ставки ординар і експрес, зроблені і розраховані в період акції.
 7. Кожен гравець може зробити необмежену кількість ставок, що відповідають умовам бонусного пропозиції.
 8. Виграшні ставки типу «‎‎експрес» приносять подвоєні бали.
 9. Всі бали за акційні ставки підсумовуються і формують загальне значення балів учасника, а також місце в рейтингу. 
 10. Рейтинг балів оновлюється щодня до 12:00 (UTC + 2) за ставками, які були розраховані в період з 00:00 по 23:59 попереднього дня (UTC + 2).
 11. Підсумки підбиватимуться 01.03.23 після 11:00 (UTC+2).
 12. Бонуси зараховуються протягом 72-х годин з моменту оголошення підсумків.
 13. Гравці отримують попередження за підозру в нечесній грі в рамках цієї пропозиції або в будь-який момент раніше. Існує два види попереджень:
  «Жовта картка» – перше попередження за підозрою в нечесній грі (в першу чергу – виявлення арбітражних ставок на весь ринок).
  «Червона картка» – друге попередження, що призводить до остаточного виключення гравця з пропозиції з обнуленням всіх балів, і неможливості подальшої участі і отримання призів. Присуджується при послідовному порушенні правил даної пропозиції або при підтвердженому порушення чесності гри до її початку.
 14. Бали на однакові ставки і ринки нараховуються тільки 1 раз.
 15. Компанія залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У спірних ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 16. У разі виникнення суперечностей щодо тлумачення пунктів цих правил і умов, офіційним вважається тлумачення організатора (компанія Parimatch), яке є остаточним і обов’язковим для виконання.
 17. Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час без будь-якого повідомлення учасників. Діють загальні правила і умови надання послуг компанії Parimatch.
 18. Претензії щодо спірних питань приймаються протягом 30 днів з дня підбиття підсумків за відповідною акцією. Після закінчення цього терміну ніякі претензії не приймаються. У спірних ситуаціях, які не мають прецедентів, остаточне рішення приймається букмекерською мережею.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт