Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
779 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

Відкрийте для себе перуанську скарбницю разом з букмекерською конторою Melbet! Отримуй фрібети за ставки на кіберспорт (ординар чи експрес, в експресі принаймні одна подія повинна бути на кіберспортивний турнір Lima Major). Вперед! Чим більша сума ставок, тим вище сума фрібету!

Як взяти участь?

 • Авторизуйтесь або зареєструйтесь на сайті БК Melbet.
 • Натисніть на кнопку «Взяти участь» на сторінці бонусної пропозиції.
 • Робіть ставки від 117 UAH на події турніру DPC 2023 – Lima Major eSports між 20.02.2023 і 05.03.2023. Бонусна пропозиція враховує одиночні ставки з коефіцієнтом 1,5 і вище на події кіберспортивного турніру Lima Major, а також ставки експрес-типу, що складаються з 3 і більше подій. Коефіцієнт кожної події від 1,4. Хоча б одна подія в експресі має бути на DPC 2023 – турнірі з кіберспорту Lima Major.
 • Отримайте бонус у вигляді фрібету.

Від чого залежить сума фрібету?

Сума фрібету залежить від того, скільки за період дії бонусної пропозиції ви зробили ставки відповідно до умов бонусної пропозиції. Якщо ви зробили ставки на суму:

 • 390 UAH і більше – вільна ставка на суму 117 UAH.
 • 779 UAH і більше – вільна ставка на суму 195 UAH.
 • 1557 UAH і більше – вільна ставка на суму 390 UAH.
 • 2336 UAH і більше – безкоштовна ставка на суму 779 UAH.

Більша загальна сума ставок – вище сума фрібету!

Правила та умови

 1. Бонусна пропозиція діє в період від 20.02.2023 (16:00 +3 UTC) до 05.03.2023 (23:59 +3 UTC).
 2. Тільки зареєстровані учасники можуть брати участь в акції. Обов’язкові для заповнення поля: Прізвище, ім’я, номер мобільного телефону (активація обов’язкова), електронна адресу (email), країна проживання.
 3. Для участі в акції користувач повинен дати згоду на участь в бонусних акціях в Особистому кабінеті в налаштуваннях облікового запис.
 4. Для того, щоб взяти участь в бонусній пропозиції, необхідно натиснути на кнопку «Взяти участь» на сторінці акції.
 5. Бонусна пропозиція враховує одиночні ставки з коефіцієнтом 1,5 і вище на події кіберспортивного турніру Lima Major, а також ставки експрес-типу, що складаються з 3 і більше подій, коефіцієнт кожної події від 1,4. Принаймні одна подія в експресі повинна бути на кіберспортивний турнір Lima Major.
 6. Мінімальна сума ставки – 117 UAH.
 7. У бонусній пропозиції враховуються виключно ставки на реальні кошти учасника бонусної пропозиції.
 8. Бонусна пропозиція не враховує ставки на різні види гандикапів і тоталів, ставки з бонусного рахунку, скасовані, продані ставки, ставки, зроблені на авансові кошти, ставки на промокод, застраховані ставки, а також ставки, на які здійснювалося повернення коштів.
 9. Сума фрібету залежить від загальної суми зроблених ставок, що відповідає умовам бонусної пропозиції в період дії бонусної пропозиції. У бонусній пропозиції враховуються тільки розраховані ставки. Всі події в експресі повинні бути розраховані на момент закінчення терміну дії бонусної пропозиції.
 10. Максимальна сума фрібету – 779 UAH.
 11. Фрібет зараховується у вигляді промокоду автоматично протягом 72 годин після закінчення акції.
 12. Дізнатися умови фрібету можна в особистому кабінеті – «‎‎Перевірка промокоду».
 13. Фрібет підлягає відіграшу. Для відіграшу необхідно поставити всю суму фрібету як експрес-ставку. Експрес повинен складатися як мінімум з 3 подій. Принаймні 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1,5.
 14. Скористатися фрібетом можна протягом 7 днів з моменту його отримання.
 15. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 16. Компанія Melbet має право скасувати або відкликати дану пропозицію або змінити будь-яке з його положень в будь-який час без попереднього повідомлення або вказівки причин.
 17. Акція діє тільки для однієї IP-адреси, одного ПК, однієї сім’ї і одного аккаунту.
 18. БК Melbet може змінити, скасувати, відновити або відмовити в акції в будь-який час без попереднього попередження.
 19. БК Melbet залишає за собою право переглядати дані про транзакції і відвідуванні сайту з будь-якої причини. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає зі стратегії, яку Melbet (на свій власний розсуд) вважає нечесною, то Melbet має право заборонити йому брати участь в бонусної програмі і анулювати бонус.
 20. При необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи за запитом Melbet, то бонусне пропозицію і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію по телефону.
 21. Якщо БК Melbet виявить, що він став жертвою шахрайства або відмивання грошей, то він має право закрити акаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт