За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
5 $
Відіграш
Термін відіграшу

Протягом тижня (з понеділка по неділю) розмістіть ставки на суму не менш $15 і отримаєте бонус у розмірі $5 для гри в розділі Букмекер компанії Betfair. Бонуси виплачуються щопонеділка.

Ви можете розмістити одну ставку в розмірі $15 або експрес на цю суму, що включає не менше трьох виборів. В рамках даної промоакції враховуються тільки ставки, які включають не менше трьох виборів із загальним коефіцієнтом не менше 4.0.

Хто може взяти участь?

Ви можете взяти участь тільки з одного рахунку. У промоакції не можуть взяти участь користувачі, яким компанія Betfair заборонила брати участь в будь-яких акціях (електронним листом або іншим способом).

Ця пропозиція доступна для нових та існуючих клієнтів у віці від 18 років, які проживають в країнах: Росія, Вірменія, Казахстан, Білорусь і Узбекистан.

Як і коли я можу взяти участь?

Щоб взяти участь в даній промоакції, необхідно приєднатися до неї. Якщо ви приєднаєтеся до промоакції, ви будете брати участь в ній кожного тижня, коли вона буде діяти.

Умови і особливості

 1. В рамках даної промоакції не враховуються ставки, виплачені повністю або частково з застосованою функцією виплати (Cash Out).
 2. Для цієї акції не підходять ставки, розміщені з використанням безкоштовних ставок.
 3. В рамках даної промоакції не враховуються експреси пов’язаних подій для однієї гри.
 4. В рамках даної промоакції не враховуються ставки ACCA Edge.
 5. В рамках даної промоакції враховуються вибори, зроблені по ходу гри і до її початку.
 6. В рамках даної промоакції не враховуються анульовані / скасовані ставки. Коефіцієнт експрес-ставок буде зменшуватися в залежності від того, скільки варіантів вибору будуть анульовані / скасовані.
 7. Безкоштовна ставка для Букмекера буде дійсна протягом двох днів після отримання.
 8. Безкоштовну ставку неможливо вивести.
 9. Будь-виграш, отриманий з використанням безкоштовної ставки, може бути виведений.
 10. Безкоштовні ставки можна розміщувати на спортивних та інших ринках. Мінімальний коефіцієнт відсутній. Безкоштовна ставка не буде повернута разом з виграшем, отриманим після її розіграшу.
 11. Максимальний можливий бонус за тиждень для одного клієнта становить $5. Бонуси нараховуються щопонеділка за ставки, розміщені минулого тижня (з 00:00:01 понеділка до 23:59:59 неділі).
 12. Компанія Betfair залишає за собою право не допустити клієнта до участі в промоакції та / або закрити рахунок в разі, якщо вона виявить достатньо доказів порушення умов промоакції, наприклад, використання двох або більше імен користувачів або відкриття додаткового особистого ігрового рахунку для участі в промоакції. В такому випадку Betfair не надасть безкоштовні ставки.

Плюси і мінуси

 • Можливість щотижня отримувати фрібет номіналом 5 доларів за ставку у 15 доларів
 • Прості умови отримання і використання
 • Пропозиція не доступна для України
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт