За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Акція «Для своїх» від БК Melbet

Скористалися 176 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
100 €
Відіграш
35х
Термін відіграшу
2 днi

Букмекерська контора Melbet пропонує акцію «Для своїх», за умовами якої гравці можуть отримувати до 100 євро кожного тижня, а також безкоштовні обертання в іграх.

Як отримати бонус?

 • Створіть аккаунт, введіть всі анкетні дані та активуйте номер телефону.
 • Даний бонус доступний за умови, що за попередні 6 днів сума ставок в будь-яких слотах на сайті склала не менше €500, а з дати реєстрації облікового запису має пройти не менше 30 днів.
 • При дотриманні всіх умов акції бонус автоматично зарахується на ваш рахунок

* при поповненнях аккаунту не відмовляйтеся від участі в бонусних пропозиціях аж до відіграшу бонусу. Також пам’ятайте, що проміжні депозити при активному відіграші не враховуються.

Умови

 1. Бонус доступний, якщо введені всі анкетні дані, заповнені всі поля та активований номер телефону.
 2. Якщо до поповнення рахунку був здійснений вивід грошових коштів, то бонус не буде зарахований на рахунок аккаунту.
 3. Користувач втрачає право на отримання бонусів на наступні депозити в рамках привітального пакета “Запуск Ракети” і щотижневого 50% бонусу на депозит “Для Своїх”, якщо раніше він відмовився від участі в бонусній програмі Компанії або не отримував попередні бонуси на депозити.
 4. Наявність активованого номера телефону впливає на отримання фріспінів, активація повинна бути здійснена до моменту внесення відповідного депозиту. В іншому випадку фріспіни НЕ будуть нараховані на обліковий запис. З нарахування безкоштовних обертань виключаються користувачі з валютою рахунку OMR, BHD, QTUM, KWD, mBT, ZEC, XMR, LTC, DASH, ETH, XAU.
 5. При внесенні депозиту, будь ласка, пам’ятайте, що гроші на ігровий рахунок надійдуть з деякою затримкою. Враховуйте цей пункт при отриманні / відіграш бонусу.
 6. Сума депозиту для отримання бонусу становить €10.
 7. Максимальний бонус становить €100.
 8. Бонус підлягає відіграшу х35 розміру бонусу протягом 48 годин після активації. При відіграші заборонено перевищувати ставку €5.
 9. При активному бонусі ставки з розділу Fast Games, що йдуть в залік відіграшу, зараховуються в подвійному розмірі. Наприклад, якщо ви зробите ставку на суму в €5, то будуть вважатися відіграв – €10. В акції не беруть участь наступні ігри: Pachinko, ГКЧ Dice, ГКЧ рулетка, ГКЧ Pokerlight, Lucky Wheel, Apple of Fortune, Dragon’s Gold, Камікадзе, Battle City, Witch, Greyhound Racing, Monkeys, Африканська рулетка, Crown & Anchor, Pipeline, Apple Of Fortune, Witch: Game Of Thrones, Dragon’s Gold, Swamp Land, Eastern nights, Сапер, Kamikaze, Battle City, Island, Egg Catcher. Список доступних ігор може відрізнятися на сайті та в мобільній версії, а також може змінюватися в будь-який час.
 10. Будь ласка, також зверніть увагу на те, що не у всіх іграх Games сума ставки враховується повністю при відіграші бонусу. При грі в Island, Сапер враховується 0,1% від ставки.
 11. Бонус доступний після відіграшу або завершення попереднього.
 12. За кожні €5, які перебували на основному рахунку в момент внесення депозиту, користувач отримує по 1 FS в Poisoned Apple від Booongo або в будь-якому доступному на території користувача слоті на розсуд Компанії. Внесений депозит при розрахунку кількості безкоштовних обертань не враховується.
 13. Одноразово гравець може отримати до 100 FS.
 14. Вся сума бонусу повинна бути проставлена ​​перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку. Відіграний бонус перекладається на основний рахунок в розмірі залишку бонусних коштів, але не більше суми бонусу. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менша за суму мінімальної ставки, то бонус вважається програною.
 15. Як бонус, так і виграш будуть втрачені після закінчення дії акції або його скасування.
 16. Беручи участь в промоакції, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з умовами її проведення і приймаєте їх.
 17. Всі правила Сервісу залишаються в силі.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт